DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.05.2024. u 18:29
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,36
17.919
7,595
2,40
2,46
-2,50%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


mi baš i nije jasno da ozbiljni kupci ne koriste situaciju do ima prodavača na ovim razinama.

kako ne koriste kad je u zadnjih 7 dana kupljeno oko 370.000 dionica DLKV (preko 5 mil.kuna prometa!!)…a ne udara se po prodaji jer na prodaji nema većih količina, do blokade na 18,45 kn nema niti 20.000 komada

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

fino su istresli par paničara i pobrali im dionice ispod 16 kn [emo_smijeh]
drugi puta ne dajte se navući tako lako [emo_namigusa]

Ignore: KressoM, delux

Pitanje je koliko su mali prodavali u ovoj igri…pretpostavljam vrlo malo…10-20% ako
To su fondovi sami sebi prodavali čini mi se… zato je i igra relativno brzo stala…

Gle, mnogi su bili strpljivi 7 godina…naime, toliko je dugo dionica padala…takvi su oguglali na bilo što i od njih se ne može očekivati da će sad prodati u bescijenje…
Možda mogu dohvatiti kojeg trejdera i tu i tamo pokojeg “malog” i to je to…

10,10 10000
10,02 500
10,01 576
10,00 990
7,00 10000
ovo je dokaz da su veliki u igri jer za ovakav nalog trebaš imati dosta novca kojega blokiraš.

who dares, wins

dlkv se raspada … ove priče o labudu moš okačit mačku o rep.

Cookie Monster

Prosječna cijena danas dosad 16,07 kn…
Ova trenutna cijena je cijena s diskontom…pitanje je dokad…
Mada, do prosječne cijene ima svega par stotina komada na asku…znakovito!

Predsjednik Uprave za ovaj je tjedan najavio popis sklopljenih poslova, a još uvijek to nije objavljeno…. ne čini li se to malo nekorektno prema ulagačima?!
Prije svega prema onima koji su vjerovali i vjeruju u ovu tvrtku i koji su samim time sudjelovali u dokapitalizaciji…
Nadam se da ne bude objava tek iza 16.30 sati…Još gore bi bilo da ne bude uopće ovaj tjedan…

A mozda je neki veci posao pred potpisom pa se ceka sa objavom poslova…
– a mozda su u sumi

Al vas je pomelo[emo_smijeh]

@maratonac
Ako se sijecas prije par godina u desnom kutu stajala je tema Pravila foruma,i meni je jako zao da je vise nema.Kako je dosao redizaj foruma tako je i nestala ta tema.Tamo je bilo sve navedeno sta se smije a sta ne.Zabranjeno je bilo davati bilo kakve targete gore ili dolje,pisanje van teme,komentari trgovanja su se brisali ili prebacivali na temu koja je sluzila tome,novi korisnici su imali pravo samo na tri ili cetri posta dnevno,jer su se spamerima brisali nickovi.
Na temama se iskljucivo pisalo o poslovanju firme i financijskim pokazateljima.

Postoji tema na vrhu “Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala” ali naravno da tamo nitko ne pise,a 90% postova bi trebalo tamo prebaciti.

Sve se je promijenilo,nema ovo veze sa starim forumom,postao je to forum za razbibrigu i pisanje samo da se nesto napise,malo starih forumasa do kojih se drzalo i koji su imali kredibilitet ima,a ti i onako nista ne pisu jer ko i meni muka im dojde kad otvore neku temu.

Vise se nezna ni tko su moderatori na forumu,prije bi se brisali postovi i dalo bi se obrazlozenje zasto,a bome ja ne pamtim kad se zadnji put oglasio moderator.
@vjekooooo
jesi ziv,jaaa vi seee[emo_smijeh]

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

Poštovani,
nisam u mogućnosti otići na stranice ZSE… Može li mi tko od cijenjenih kolega napisati da li je Dalekovod objavio kada će obznaniti izvješće (točan datum ako postoji). Ako nije, kakvesu Vaše predpostavke kad će to biti…
Unaprijed hvala !

U nedostatku svježih informacija evo jedan stariji članak u kojem ipak ima dosta informacija..za podsjetnik onima koji su se poljuljali u vjeri u ovu firmu

http://www.vecernji.hr/kompanije-i-trzista/brajdic-ugovorio-170-milijuna-eura-poslova-930444

Ako su 1.4.2014. imali 170 mi. eura ug. poslova, sada to mora biti bitno više. .meni se čini da se kalkulira sa sveobuhvatnom objavom informacija iz razloga što vjerojatno nisu svi kupili planirane količine. O DLKV se sad već na veliko priča, kaže mi frend koji ima veću oročenu štednju da mu je direktor u banci sugerirao da kupi dionice DLKV…

DLKV očito ostaje u “status quo” do izvješća, tj. kretanje u kanalu 15-16 kn

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Čeka se objava sklopljenih poslova, a ne FI…
Do tada, ako netko nekaj želi kupiti, morat će po asku…

New Report

Close