DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 14.05.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,39
18.811
7,877
2,36
2,44
1,68%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Najvažniji uvjet je predstečajna nagodba, ali u Dalekovodu se nadaju da će postići nagodbu bez predstečajnog postupka, koji stavlja rigidne i nepovoljne uvjete. Nagodbu trebamo. Je li to predstečajna nagodba ili će se vjerovnici dogovoriti, svejedno je.

E PA NIJE SVEJEDNO gosn Gorjup!!![emo_bijesan]

Jer što to znači za postojeće dioničare, to je PITANJE ZA NAS???

Očito slijedi svojevrsni financijski inženjering (već viđen primjerice na Ingri), a to za malog dioničara nikad nije dobrim rezultiralo![emo_palacd]

Ali svatko je kovač vlastite sreće.

Ovo nije nagovor na kupnju/prodaju. Pravda i poštenje!

Do 77kn samo 305kom[emo_smijeh][emo_palacg]

cash je cash,a sve ostalo je sex!


Najvažniji uvjet je predstečajna nagodba, ali u Dalekovodu se nadaju da će postići nagodbu bez predstečajnog postupka, koji stavlja rigidne i nepovoljne uvjete. Nagodbu trebamo. Je li to predstečajna nagodba ili će se vjerovnici dogovoriti, svejedno je.

E PA NIJE SVEJEDNO gosn Gorjup!!![emo_bijesan]

Jer što to znači za postojeće dioničare, to je PITANJE ZA NAS???

Očito slijedi svojevrsni financijski inženjering (već viđen primjerice na Ingri), a to za malog dioničara nikad nije dobrim rezultiralo![emo_palacd]

Ali svatko je kovač vlastite sreće.

Slazem se.
Eventualna predstecajna nagodba je definitivno negativna za sve postojece dionicare pa i za male dionicare. Pitanje je samo koliko lose.

Iznedju redaka se da iscitati da Zaba ucjenjuje Dlkv-od.
Sve mi se cini da to radi u dogovoru sa Ekipom muljatora.
To je ona ista banka koja je pripomogla Ekipi muljatora kod kriminalnog preuzimanja dionica kroz Esop.

hvala saša na ovoj informaciji

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

gdje su sad oni lažovi koji su tvrdili da će račun biti deblokiran prije 3 dana??? evo kraja tjedna, dolazi i vikend, a blokada traje i dalje, kamate se gomilaju, radnici nemaju plaće!!! [emo_palacd]

Intervju Matjaz Gorjup:

Sve je pod velikim upitnikom.

Prosla su tri tjedna u blokadi i ….
Jer dok traju pregovori sa vjerovnicima, a ministar financija priprema rjesenje za tvrtku (???), radnici prosvjeduju tvrdeci da Dlkv jos jedan primjer igara banaka i drugih institucija, traze placu i prijete strajkom, a milijunski poslovi stoje.
Ovim je sve receno.

Planovi, prihodi, profitabilnost – sve lijepo zvuci i uglavnom to znamo otprije.
Predstecajna nagodba – jos nista na vidiku
Ciscenje portfelja – Priznaje da je Sky Office veliko opterecenje, to znamo odavno. Prodaja ili najam, kada, nema naznaka, vjerojatno je problem sto nemogu prodati po cijenu da bi bili na nuli.
Vjetroelektrane neznaju sta bi. Prodaja je vjerojatno sa ciljem da se sakriju kriminalne radnje sa Curkovicem uz pomoc tih istih banaka.

Sve skupa, niti smrdi niti mirise.

ne bi me čudilo da sad i neki strani investitori kupuju dionice dalekvoda a oni imaju love

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

….e da je bilo PAMETI,bilo bi mrvcia i za Dalekovod.[emo_vrtimise]

Do kraja desetljeća EU gradi novih 55 tisuća kilometara dalekovoda

Do 2015. postojeća europska mreža dosegnut će svoj maksimum – tvrdi Siemensov stručnjak Frank Schettler

http://www.vecernji.hr/biznis/do-kraja-desetljeca-eu-gradi-novih-55-tisuca-kilometara-dalekovoda-clanak-478173

p.s….a debeli,otekli,smjenjeni , nije htio ulazak strateškog u Dalekovod.

Sada su Bankari ti koji su GLAVNI STRATEŠKI PARTNER[emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

mic po mic ide to skida se po asku
a ne bi me čudilo da i končar uleti kao strateški partner dalekovodu

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


Sada su Bankari ti koji su GLAVNI STRATEŠKI PARTNER[emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

ne znam kaj ti je tu smješno? bankari su pravi gospodari života i smrti..ovdje su to najbolje dokazali i niko im ništa ni neće ni ne može. bolje onda s njima uz rame po poslove ispod tezge na kojima će si oni utapat nepovoljne kredite i mlatit ogromnu kamatu nego u rizike postojanja s nekim američkim ili evropskim ili ne daj bože hrvatskim Konstruktorom [emo_euro]

p.s. kakav je to bag da meni ubacuje u odgovor smajliće koje citiram ? [emo_smijeh]

http://webcafe.net.hr/2013/02/02/0226007.63.jpg


….e da je bilo PAMETI,bilo bi mrvcia i za Dalekovod.[emo_vrtimise]

Do kraja desetljeća EU gradi novih 55 tisuća kilometara dalekovoda

Do 2015. postojeća europska mreža dosegnut će svoj maksimum – tvrdi Siemensov stručnjak Frank Schettler

http://www.vecernji.hr/biznis/do-kraja-desetljeca-eu-gradi-novih-55-tisuca-kilometara-dalekovoda-clanak-478173

p.s….a debeli,otekli,smjenjeni , nije htio ulazak strateškog u Dalekovod.

Sada su Bankari ti koji su GLAVNI STRATEŠKI PARTNER[emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

i koja je poanta?[emo_zloban]

Mislim da objava dobrih vijesti ide danas tek iza 16 h

ČOVJEČE PAZI DA NE IDEŠ MALEN ISPOD CROBEXA

banke su te koje drave firme pumpaju novcem a čim firma upadne u male probleme onda ih lihvare

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


Do 77kn samo 305kom[emo_smijeh][emo_palacg]

Aj vidi koliko ima do 115 pa javi Velikom vodji. On ima rodbine i prijatelja kojima ta cijena odgovara,ali tribaju im vece kolicine.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Linić i SDP “spasit” će DLKV na isti način kao što su “spasili” Gredelj…kome nije jasno neka pročita zadnje članke na tu temu

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje

New Report

Close