DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 02.06.2024. u 11:17
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,76
1.526
553
2,76
2,78
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


"Naime, projekt će se izvoditi kroz dugo vremensko razdoblje u teškim klimatskim uvjetima. Valja znati da je građevinska sezona, zbog polarnih uvjeta koji tamo vladaju, vrlo kratka. ",kaže predsjednik Uprave…

…koliko dugo…nikako da nam odgovore,dal jednu ili deset godina…,pa podijelite te prihode onda po godinama,i stavite to onda u omjer koliki bi trebali biti prihodi Dalekovoda na godišnjoj razini…plus da pokriju trenutne dubioze…

…pa ćete biti manje euforični…


Dobar posao.
Cijena dionice sa 160 otišla na 176/10%/.
Pad zaustavljen.
Fondovi još ne kupuju,oni djeluju sa odgodom.
Kada krenu fondovi vrlo brzo na 200.
Nije li to dovoljan razlog za zadovoljstvo.Ja kada promatram svoj porfelj ne gledam što je bilo.
Za mene je najvažnije kakav sam danas u odnosu na jučer i vi u DLKV ste u najpovoljnijoj situaciji na ZSE i može se očekivati bolje.

Dovoljno da se izrazi zadovoljstvo,pa čak i pokoji euforični ispad treba prihvatiti kao najnormalniji
komentar.Ljudima je pun k..ac gubitaka.

Čestitke vlasnicima DLKV,i da bude što više meda i mlijeka.A DLKV bi trebao najviše mediti na proljeće,kada počmu radovi u hladnoj Norveškoj.Ima li tu neke simbolike?

BAKICAAA, 27.09.2011. u 11:18
tražim ali nikako naći makar jedan tvoj optimističan post…


@skovacin

…a zar je bilo razloga? [rolleyes] [yawn]

Ljudi sto je svima vama?

Počelo je....

zanos će biti kratkoga daha. kad se objave financijski za 3q vjerujem da će mnogima koji je sada kupuju postati potpuno jasna riječ pohlepa.

@lopina,

kako možeš tako laprdat, jesi ti uopće kada bio u toj firmi, jel radiš sa njima, jel poznaš ljude koji vode firmu, jel znaš stanje (zaduženost, troškovi, prihodi itd) … ? ili čisto onako pratiš kretanja u svijetu pa eto !?

Cookie Monster

Eventualne buduće poslove sam već napomenuo u svojim prethodnim postovima. Dakle nisu nepoznati.

mišljenja sam da je DLKV pregazilo vrijeme, to što oni rade danas rade bolje i kvalitetnije firme sa 50-tak zaposlenih iz Čaške, Slovačke, Poljske itd, da ne govorim i 3-4 puta jeftinije .. DLKV je živ isključivo radi poslova doma, a doma se dobivaju poslovi znamo kako … pogotovo znaju oni koji idu na tzv javne natječaje u HŽ, Brodogradilišta itd

Cookie Monster



@lopina
,

kako možeš tako laprdat, jesi ti uopće kada bio u toj firmi, jel radiš sa njima, jel poznaš ljude koji vode firmu, jel znaš stanje (zaduženost, troškovi, prihodi itd) … ? ili čisto onako pratiš kretanja u svijetu pa eto !?


On ne more kontrolisat ni pratit dogadjanja u sopstvenoj glavi, a nekmoli u svetu…. [lol] Tu su se leva i desna polutka odavna opasna zakačile jel će da med i mleko teče il’ uopšte neće. Prijatno.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...



"Naime, projekt će se izvoditi kroz dugo vremensko razdoblje u teškim klimatskim uvjetima. Valja znati da je građevinska sezona, zbog polarnih uvjeta koji tamo vladaju, vrlo kratka. ",kaže predsjednik Uprave…

…koliko dugo…nikako da nam odgovore,dal jednu ili deset godina…,pa podijelite te prihode onda po godinama,i stavite to onda u omjer koliki bi trebali biti prihodi Dalekovoda na godišnjoj razini…plus da pokriju trenutne dubioze…

…pa ćete biti manje euforični…


Dobar posao.
Cijena dionice sa 160 otišla na 176/10%/.
Pad zaustavljen.
Fondovi još ne kupuju,oni djeluju sa odgodom.
Kada krenu fondovi vrlo brzo na 200.
Nije li to dovoljan razlog za zadovoljstvo.Ja kada promatram svoj porfelj ne gledam što je bilo.
Za mene je najvažnije kakav sam danas u odnosu na jučer i vi u DLKV ste u najpovoljnijoj situaciji na ZSE i može se očekivati bolje.

Dovoljno da se izrazi zadovoljstvo,pa čak i pokoji euforični ispad treba prihvatiti kao najnormalniji
komentar.Ljudima je pun k..ac gubitaka.

Čestitke vlasnicima DLKV,i da bude što više meda i mlijeka.A DLKV bi trebao najviše mediti na proljeće,kada počmu radovi u hladnoj Norveškoj.Ima li tu neke simbolike?

[/quote]
Mora da se šalite ja vidim crveni trokut s vrhom prema dolje znači pad a vi ne vidite ?


mišljenja sam da je DLKV pregazilo vrijeme, to što oni rade danas rade bolje i kvalitetnije firme sa 50-tak zaposlenih iz Čaške, Slovačke, Poljske itd, da ne govorim i 3-4 puta jeftinije .. DLKV je živ isključivo radi poslova doma, a doma se dobivaju poslovi znamo kako … pogotovo znaju oni koji idu na tzv javne natječaje u HŽ, Brodogradilišta itd

Ako tako misliš što radiš na ovoj temi, prodaj svoje špekule za šolde pa idi dalje……

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

@ bigboss
[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

marcello


mišljenja sam da je DLKV pregazilo vrijeme, to što oni rade danas rade bolje i kvalitetnije firme sa 50-tak zaposlenih iz Čaške, Slovačke, Poljske itd, da ne govorim i 3-4 puta jeftinije .. DLKV je živ isključivo radi poslova doma, a doma se dobivaju poslovi znamo kako … pogotovo znaju oni koji idu na tzv javne natječaje u HŽ, Brodogradilišta itd

Zaista ovaj forum može biti jako koristan.
Nisam znao da je Hrvatska prostorno i na Grenlandu I Norveškoj.

A DLKV ionako samo medi u Hrvatskoj.

New Report

Close