DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 04.05.2024. u 17:08
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,36
17.919
7,595
2,40
2,46
-2,50%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Izdusila kupnja.Ovdje se 125 nece nikad probit.I ako izvjesce za 3. kvartal bude dobro to ce samo bit prilika za daljni istovar.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Mozda se radi o utovaru.
Na ovako nelikvidnom trzistu (volumen od 1000-2000 dionica dnevno)svatko sa nekoliko tisuca dionica moze manipulirati cijenom, doduse samo jedno kratko vrijeme. Za manipulaciju u malo duzem vremenu trebalo bi puno vise dionica, napr kolicine koje imaju prvih 10-ak dionicara.

Znate li tko je danas završio u blokadi?

Tvoj tekuci rc?

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

@ Bigboss

Cuj, ti znas da ja nisam nikakva kolona, ni prva ni druga, a kamoli peta.. Suzdrzi se od takvih komentara.

Dalekovod nije sto je nekad bio.
Financijski situacija u firmi je katastrofalna.. to znas i sam..
Operativno nije tako lose, no marze su male, a kamate velike.
Upravljacki kadar stari koji je bio ocito potrosen je maknut, dosli su novi kojima zelim puno uspjeha, no nisam siguran koliko ce im uopce trebati da pohvataju konce, kompleksna je to firma.

Uopce se nisam referirao na cijenu, na ZSE-u cijene ne ovise samo o stanju u firmi.
Niti tvrdim da cijena treba biti veća niti manja. Ali necitljivo je to vase (nekoliko nickova, tj. nekoliko osoba) uljepsavanje istine. Dalekovod zivi iz mjeseca u mjesec, stanje je jako tesko, ali ne i nepopravljivo, nadam se i zelim dalekovodu da se vrati na stare staze…

Ali stanje je trenutno lose.
Pozdrav

@dbcooper
…3 put u zadnjih 6 mjeseci…

U dalekovod u je sve bolje i bolje stanje…… zašto čitajmo

Nije teško sada u dalekovodu teško je bilo u zadnje dvije godine, jer bilu su veliki minusi, nije se znalo što će se napraviti, koliko će kriza vani trajati dali će tajati, da li će biti posla u RH i vani, što se mora sve napraviti, da li će biti snage da se ide u investicije vjetroelektrane, da li ćemo dobiti kredit za građenje istih, da li ćemo dobiti kredit od strane HBORa, da li će ući netko po cijeni od 275 Kn za dokapitalizaciju dalekovoda, hoćemo li dovršiti skyoffice, koliko ćemo morati radnika otpustiti, i kada, da li ćemo opet zapošljavati, u koje i koji su projekti profitabilni, da li ćemo se naplatiti svoja potraživanja svoja potraživanja povezana s državnim firmama, kada ćemo prodati sky office , kada će likvidnost biti veća, kada ćemo opet imati rast prihoda i kada ćemo biti profitabilni……

Trenutačno je više od od devet desetina ovih pitanja odgovoreno………… ja sam optimista u klasi optimist

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Ne vidi se na JRR-u, ali on kasni dan. Znači sutra ćemo znati … jesi li još jedan druker … kao onaj veliki šef … ali na dolje …

Jučer u emisiji “Bujica” na TV mreži gost bio ministar Slavko Linić i među ostalim komentirao i nove rokove plaćanja. Rekao da će država i državne tvrtke
biti prvi koji će sve svoje obveze podmirivati unutar 30 dana. Što to znači za
Dalekovod sve je jasno, kada se zna da su najveći korisnici njihovih usluga
HEP, HAC, HC, HŽ.

Hrvatske željeznice povlače 7,5 mlrd. kuna iz fondova EU

i nešto od prije tek toliko da se vidi koliko se sa ovim ozbiljno računa:

http://www.hdzi.hr/sav/dokumenti/Program2012-HR.pdf

Dalekovod u projektiranju, proizvodnji opreme i izgradnji željeznica
Marko Guberina, Dalekovod, (HR)

@sasha

odlične vijesti si stavio!!

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

pričekajmo fi , ja ne sumljam da će dionica dlkv biti katapultirana

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

U prva dva i pol radna dana ovog mjeseca Dalekovod dobio 4 natječaja za HEP:

1)
Izrada Glavnog projekta priključka EBM Koprivnički Ivanec na prijenosnu mrežu
Datum objave: 02.10.2012
Regija: Croatia
I.D.: 10366794
Vrsta dokumenta: Obavijest o sklapanju ugovora
Naziv odabranog ponuditelja: Dalekovod projekt d.o.o.

2)
Izrada Idejnog projekta za rekonstrukciju TS 110/35 kV Virovitica i raspleta priključnih vodova
Datum objave: 02.10.2012
Vrsta nabave: Usluge
Regija: Croatia
I.D.: 10366793
Vrsta dokumenta: Obavijest o sklapanju ugovora
Naziv odabranog ponuditelja: Zajednica ponuditelja: DALEKOVOD-PROJEKT d.o.o. (Nositelj zajednice) i RAVEL d.o.o. (Član zajednice)

3)
Izvođenje radova na rekonstrukciji DV 20 kV Karlobag – Barić Draga (dionica Barić Draga – Sv. Mandalina) uz dobavu potrebnog materijala
Datum objave: 02.10.2012
Regija: Croatia
I.D.: 10366775
Vrsta dokumenta: Obavijest o sklapanju ugovora
Naziv odabranog ponuditelja: Dalekovod d.d.

4)
Izrada Idejnog projekta za izgradnju DV 2×110 kV Nemetin-Osijek 2
Datum objave: 03.10.2012
Vrsta nabave: Usluge
Regija: Croatia
I.D.: 10374341
Vrsta dokumenta: Obavijest o sklapanju ugovora
Naziv odabranog ponuditelja: Dalekovod projekt d.o.o.

Nakon projektiranja netko će trebati i napraviti te dalekovde i trafostanice.

Ovo je HR firma koja ima najbolju perspektivu.
Ulaganja u energetiklu,prijenod energije,elektrifikacijaobnovlejnih pruga.
Samo kupovati i držati,za par godina će se vidjeti da li sam bio u pravu.

neko se igra s prodajom, malo se i zaigrao a igra se i s novcem budučnosti,jer koja budala možem prodavati dionicu na povijesnom minumumu a ima potencijal rasta + 200%, rastom prihoda ,dobiti i očitim turn aroundom
ako ova dionica uskoro ne bude na 200 i više za 6 miseci
obećajem da ću gol prošetati rivom i vikati ja sam lud

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

New Report

Close