DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 09.05.2024. u 03:13
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,46
469
20
23,40
26,60
-3,28%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


NEISPUNJAVAM KRIZALJKU, MORAM NESTO PROVJERIT

Jedina dva koja počinju sa E su u holdingu[smiley2]

Ostala društva izvan grupacije

Đuro Đaković Aparati d.d.
Kompenzatori d.o.o.
ĐURO ĐAKOVIĆ AEE& Termoenergetska postrojenja d.o.o.
ĐURO ĐAKOVIĆ Alatnica d.d.
ĐURO ĐAKOVIĆ Kotlovi d.o.o.
ĐURO ĐAKOVIĆ Zavarene posude d.d.
ĐURO ĐAKOVIĆ CENTAR ZA ISTRAŽIVANJE I RAZVOJ d.o.o.

Čekamo rezultate provjere[smiley4]

Only God, Muammar and Libya!

zasto reciklirate stare vijesti?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

u vjesniku pise za neku termoelektranu, i pise ime ali sam ga ja zaboravio znam da je u duri ali neznam kojem, molio bih ako netko ima vjesnik danasnji da procita te mi napise[smiley11]

ne mari za male stvari i ostat ce male


u vjesniku pise za neku termoelektranu, i pise ime ali sam ga ja zaboravio znam da je u duri ali neznam kojem, molio bih ako netko ima vjesnik danasnji da procita te mi napise[smiley11]

da te još malo i izmasiramo
[smiley8]

I love the Smell of Profits in the Morning


da te još malo i izmasiramo [smiley8]

Hahaha, a što je s titranjem…? To ništa?
[smiley2]


Kažu SDA-ovci

1. HZMO 660.000 20,39 Zast. račun
2. MINISTARSTVO FINANCIJA REPUBLIKE HRVATSKE 609.578 18,83 Osnovni račun
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 608.078 18,78 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 210.199 6,49 Skrb. račun
5. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 104.771 3,24 Zast. račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 68.348 2,11 Skrb. račun -82
7. ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. 47.136 1,46 Osnovni račun
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA MAXIMUM OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 32.878 1,02 Skrb. račun
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./BREZA-INVEST ZIF D.D. 19.500 0,60 Skrb. račun
10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./HI-GROWTH OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 11.548 0,36 Skrb. račun
Ukupno: 73,28

A u utorak protrgovano 11.563 komada

U srijedu protrgovano 9.809 komada, bez promjena u top10

U vojnom dijelu je nastavljeno održavanje tenkova, a blizu je zaključenje ugovora o nastavku modernizacije tenka M-84.

Daleko najvažnija rečenica koja meni govori sve. A budale neka prodaju

Hell is Empty and all the Devils are Here

Mene još ovo iz stipetićevog interview-a

‘Proizvodit ćemo električnu energiju iz krute biomase’
S obzirom na najavu privatizacije, vjerojatno imate i nekih novih planova?
– Sam Holding je zapravo mala tvrtka od svega nekoliko ljudi koja ni dosad nije na sebe preuzimalo nikakve operativne programe, već su to radile pojedine kompanije. To ne znači da smo zatvoreni za nove događaje jer nakon što se riješi proces privatizacije morat ćemo planirati što ćemo sa zarađenim novcem.

Planirate li već neke nove projekte?
– Probat ćemo se skoncentrirati na neke nove stvari, a moguće je da ćemo graditi neke nove tvornice. Pokušat ćemo otvoriti neku novu priču koju u Slavonskom Brodu dosad nismo imali. Zasad ne bih puno o tome pričao, ali mogu reći da razmišljamo o programima koji su povezani s obnovljivim izvorima energije. Holding će sasvim sigurno prigrliti biznise koji su zasnovani na inovaciji. Nećemo raditi ono što neki drugi rade već desetljećima i u tom smislu imamo već nekih razgovora i planova, ali još nećemo s tim izlaziti u javnost.

Kada spominjete obnovljive izvore energije, mislite li pritom i na vjetroelektrane?
– U principu ne, već na proizvodnju električne energije i topline iz krute biomase, što dosad u svijetu nije previše eksploatirano. Imamo nekih ideja iz područja novih tehnologija i u prehrambenoj industriji. Moguće je da će danas-sutra ove ideje prerasti u nove proizvodne linije.

LJUDI DOKAD CE NAM ĐUKA SPAVATI[smiley6]


LJUDI DOKAD CE NAM ĐUKA SPAVATI[smiley6]

Dok fima bude iskrcavala – blokirala, a to će pretpostavljam biti dok se riješi i zadnja tura branitelja , a to bi možda moglo biti do kraja godine….

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Šta je frka nastala, na cijelo tržištu, šta skupljate lovu za Atlantic ili ?[smiley7]

ttp://www.youtube.com/watch?v=XTzjTaGxews


slaven os.: ” LJUDI DOKAD CE NAM ĐUKA SPAVATI[smiley6] ” Dok fima bude iskrcavala – blokirala, a to će pretpostavljam biti dok se riješi i zadnja tura branitelja , a to bi možda moglo biti do kraja godine….

to misliš i u slučaju da đuro dobije posao sa kuvajčanima, ma nema šanse uletjet će i drugi fondovi i fima će morati podviti rep….

niko više ne spominje zašto ona vijest sa portala HTV-a od prije par dana, nije dobila svoje mjesto pod suncem. Ili možda je a ja prespavao[smiley8]

Đuka se danas nešto uspavao, samo 10 transakcija i 110.000kn prometa

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Danas prodala 2 warriora.

Uskoro će biti javna objava da je potpisan deal s Kuvajtom. To bi trebao biti okidač. Premda tržište uopće nije akceptiralo 150 milijuna za 300 vagona. Da je J. Radić na mjestu predsjednika Uprave, već bi bili na 700 kn.

Hell is Empty and all the Devils are Here

New Report

Close