DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Raikkonen:

Realna cijena Đure je oko 100 kn po dionici…

Sva sreća da se na ovom forumu ovakve delegate ipak sve više ignorira.

Da neki ga stvarno znaju pretjerati izvan svake pameti. Ali da se bar poslije jave i kažu , vidi bio sam totalno u krivu , pa bi mu čovjek rekao svaka čast. Nego jednostavno koda se ništa nije dogodilo. Ja bi se recimo sigurno ispričao da nije bilo ništa od braniteljske priče i da je cijena otišla nazad na 300. Ovako čekam na kupnji , ali na ipak malo realninij razinama nego li nadobudni kolega Raikkonen. [smiley2]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Ajde bit će mjesta za sve! [smiley1][smiley2][smiley1][smiley2]

La vita e bella!

ŠALAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [smiley2][smiley2][smiley2]

La vita e bella!

Sickboy:

Raikkonen:

Realna cijena Đure je oko 100 kn po dionici…

Sva sreća da se na ovom forumu ovakve delegate ipak sve više ignorira.

Da neki ga stvarno znaju pretjerati izvan svake pameti. Ali da se bar poslije jave i kažu , vidi bio sam totalno u krivu , pa bi mu čovjek rekao svaka čast. Nego jednostavno koda se ništa nije dogodilo. Ja bi se recimo sigurno ispričao da nije bilo ništa od braniteljske priče i da je cijena otišla nazad na 300. Ovako čekam na kupnji , ali na ipak malo realninij razinama nego li nadobudni kolega Raikkonen. [smiley2]

Nije tu stvar u nadobudnosti, nego najobičnijoj provokaciji pa je i najbolje takve tipove ignorirati. Ako kreneš u rasprave sa njim jednog dana ćeš dobiti novog apoksiomena.


Današnja prosječna cijena bila je 217,20 kn uz protrgovanih 6.700 dionica. Ja sam prije par mjeseci kupil po dosta višoj cijeni ali na savjet mojeg “osobnog savjetnika” iz Fime. Tako dugo dok FIMA skuplja kroz Equity, Maximum i indirektno Breza Invest, ne pada mi na pamet da te dionice prodam. Ovo je rat živaca a zna se da je u ratu…..sve dozvoljeno!

Ako pogledas stanje na SDA vidjet ces da se FIMA bas nije pretgrnula od kupnje u zadnja 2 tjedna kada je kako neki tu kazu “pocela rasprodaja”.
Cini se da je i FIMI skupo.


Ako kreneš u rasprave sa njim jednog dana ćeš dobiti novog apoksiomena.

Pa apoksi je bio baš drag tip, mene bi uvijek iskreno razveselio i nasmijao njegov post. Samo ga je trebalo shvaćati na pravi način . Svi koji su ga shvaćali ozbiljno su se naravno živcirali [smiley2]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

E kolega ne bih vam bio u koži iako se vrlo lagano moglo dogoditi da budem. Prije mjesec dana kada sam izlazio na razinama od 280 kn i nisam bio nešto zadovoljan jer sam mislio da je to premalo za DDJH. Nakon što sam preživio prvi pad, preživio bih ja i ovo da nisam vidio onoga napuhanka polančeca kako priča gluposti po medijima pa sam odlučio da nema te sile koja će me prisiliti da mojim POŠTENO zarađenim novcem upravlja netko kao on. I prodah! Kupih malo DDJM, malo ATPL i danas sam sretan čovjek. Ali sve je to privid jer nema meni prave sreće dog se ne vratim u DDJM. I vratiti će se izgubljeni sin svojoj kući, samo dok se situacija kod kuće malo smiri. Ipak sam sentimentalno vezan za Holding jer je to prva dionica koju sam kupio još pred dosta godina

Čuvajte se poduzaća na čijem su čelu SVETE KRAVE. SVETE KRAVE ne vole promjene: one vole da se posao odvija kako se uvijek odvijao i često su slijepe u krizi. T. E. Deal & A. A. Kennedy

Raikkonen:

Realna vrijednost dionica DDJH je oko 100,kn i na većoj cijeni se ne isplati kupovat. Treba samo čekati,čekati i doći ćemo na tu cijenu. Ako je cijena pala sa 300kn do sadašnje 210kn a da niti jedan “branitelj” nije prodao ni jednu dionicu, što mislite što će se dogoditi kada krene stampedo naloga na prodaju? Tu nema obrane cijene-jedina obrana bi bila-moratorij na prodaju a to se neće dogoditi. Realna vrijednost dionica DDJH je oko 100,kn. Nemojte mi ništa govoriti o nekim navlaćenjima- sve bumo videli. Sretno svima!!!

Vidim stampedo istomišljenika . Pitam se koliki je broj contrarians ( oni koji misle suprotno ) ?


Ima nas jako puno ali smo stalno na moderiranju.
Izgleda da je 100 kn “realno” za moderatora ili mu to odgovara,pa sve drugo briše!

Uhljebe na ulicu!!!!!


Ako pogledas stanje na SDA vidjet ces da se FIMA bas nije pretgrnula od kupnje u zadnja 2 tjedna kada je kako neki tu kazu “pocela rasprodaja”. Cini se da je i FIMI skupo.

Tako je kolega. FIMA je u rujnu 2006. imala 385.477 dionica a danas ih ima 150.500.
Oni ne skupljaju nego uredno prodaju zadnjih godinu dana.

Imao sam, imam, ili ću imati dionice o kojima pišem.

ja ne bi bil tak nadobudan da kazen kolko ddjh vrijedi.. pofundamentima vrijedi 100, to je cinjenica, po perspektivi 300 i vise.. no ja znam da vise od 200 ne dam u ovo pred HT-vrijeme.. pa da me onda opet jebeju iz FIME[smiley2].. nene..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Nevjerovatno da još nema informacija o uvjetima pod kojima će branitelji dobiti dionice !!! Opet neka muljaža

sve je lako kad si mlad :)

fazan:

Raikkonen: ” što mislite što će se dogoditi kada krene stampedo naloga na prodaju? ” Vjeruj mi, kod DDJH možeš očekivati neočekivano. Povoljne vijesti, cijena pada i obrtnuto. Može se čak dogoditi i scenarij IPKK (valjda jedinstven u svijetu) pa da cijena poraste s velikim volumenom prodaje. [smiley2]

Riječi ti se pozlatile,muka mi je više od ove dionice,molim Boga da ode malo gore da je se rješim po ulaznoj cijeni,i zaobilazit ću je u velikom luku.

Pretpostavljam mladi kolega, imajte strpljenja jer će vam se isplatiti. [smiley2]

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.

O uvjetima se pričalo i prije, a koliko je meni poznato nije ništa od tada promijenjeno , tj. uvjeti su oni koji pišu u ugovoru koji su potpisali. Neznam što je tu nejasno?

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


Nevjerovatno da još nema informacija o uvjetima pod kojima će branitelji dobiti dionice !!! Opet neka muljaža

Ma još nevjerojatnije je to što je 4.9. a mi nismo vidjeli ni f od financijskih izvješća.

Čuvajte se poduzaća na čijem su čelu SVETE KRAVE. SVETE KRAVE ne vole promjene: one vole da se posao odvija kako se uvijek odvijao i često su slijepe u krizi. T. E. Deal & A. A. Kennedy

shooter, 04.09.2007. u 10:38
sync:
“/> Nevjerovatno da još nema informacija o uvjetima pod kojima će branitelji dobiti dionice !!! Opet neka muljaža

Ma još nevjerojatnije je to što je 4.9. a mi nismo vidjeli ni f od financijskih izvješća.

Vidite da je sve tempirano, tako da i ovo odugovlacenje sa dionicama branitelja a i sa FI izgleda isplanirano, iako je tesko vjerovati da se kod nas nesto moze dobro isplanirati, ali kako stvari stoje, FI ce se pojaviti nakon dolaska prvih dionica branitelja na burzu.

Postoji 1000 mogucnosti kako novac potrositi, ali samo dvije, kako novac zaraditi: Ili moramo raditi za novac ili novac radi za nas.

New Report

Close