DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

uff bit ce pon dobar dan izgleda[smiley1]..

Da svjestan sam ja da to ne piše nigdje službeno.No svi su mogliu nazvat telefonom HFP imali su
broj na forumu i osobno se uvjeriti što sam ja i uradio.Gospodja je ljubazno odgovorila da je to istina
i da nema lockouta da slijedeći tjedan čekaju pinove i to je to.Da li će se sada neštp promjeniti to ćemo
tek vidjeti,a da su oni to trebali dobiti jesu.I to nakon razgovora sa gospodjom iz HFP više nije upitno za mene
osim ako je lagala onda i ja lažem.Ta priča je i dalje više nego otvorena i sve je tu moguće.A čini mi se
da novonastala situacija ima puno više veze sa SNHO nego sa Đurom.Da će biti zanimljiv tjedan zasigurno
hoće.Pa sretno nam bilo svima!!!

Razgovarao sam sad s jednim gospodinom koji je dobio dionice Đurice (po 23 000),,, kažu neki od njegovih kolega da su već prodali svoje pakete torbarima po 100 000 kuna u petak, dolazili čak ljudi iz Sarajeva,, on sad malo žali što i on nije prodao ,misli gospodin bolje vrabac u ruci nego golub na grani

…sutra će gospodin probat zvat nekog u HFP, i sam se pita koga, istodobno priča kako Đuro ima poslova ko u priči, i da vrijedi puno.

Ugovori su potpisani i došli ljudima u petak, ali oni se nisu još upisali U SDA a nevjerujem da će se uopće ikad i upisat..

Iskreno vjerujem da se država neće odreći 200 000 000 kuna,,, a toliko đuro tj 500 000 dionica sigurno vrijede

go đuro(stara dobra vijest):

http://www.vip.hr/sp/d_show?idc=2502&idnews=26348493

u Đuri je 30% fonda za privatizaciju…….bit će sranja u ponedjeljak…..uz sve ove probleme…..[smiley15]

[color=blue]Paaaa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol...pa po lojtrici gooorrr i doooollll...........[/color]


Da svjestan sam ja da to ne piše nigdje službeno.No svi su mogliu nazvat telefonom HFP imali su broj na forumu i osobno se uvjeriti što sam ja i uradio.Gospodja je ljubazno odgovorila da je to istina i da nema lockouta da slijedeći tjedan čekaju pinove i to je to.Da li će se sada neštp promjeniti to ćemo tek vidjeti,a da su oni to trebali dobiti jesu.I to nakon razgovora sa gospodjom iz HFP više nije upitno za mene osim ako je lagala onda i ja lažem.Ta priča je i dalje više nego otvorena i sve je tu moguće.A čini mi se da novonastala situacija ima puno više veze sa SNHO nego sa Đurom.Da će biti zanimljiv tjedan zasigurno hoće.Pa sretno nam bilo svima!!!

Nitko ne spominje mogućnost da su ih pustili sa DDJH da se zaigraju kolko hoće jer će im i to ući u dokazni materijal, tako da su sve info od strane HFP ipak upitne odnosno pitanje u kojoj su funkciji dane.
Vjerujem da će branitelji dobiti dionice DDJH jer je izborna godina, ali da bi oni to izveli ovako bez javne pompe, objave u svim glasilima, TV, to mi je malo čudno. Jasno, nije DDJH povod svega ovoga, ali je završio u kompletu.


ljudevit: ”


Nitko ne spominje mogućnost da su ih pustili sa DDJH da se zaigraju
kolko hoće jer će im i to ući u dokazni materijal, tako da su sve info
od strane HFP ipak upitne odnosno pitanje u kojoj su funkciji dane.
Vjerujem da će branitelji dobiti dionice DDJH jer je izborna godina,
ali da bi oni to izveli ovako bez javne pompe, objave u svim glasilima,
TV, to mi je malo čudno. Jasno, nije DDJH povod svega ovoga, ali je
završio u kompletu.

Bila je jedina objavica majušna u Vjesniku prije neki dan i nigdje više,a to je vijest o kojoj bi se trebalo pričati i pisati mjesecima prije,kao za INU i HT.
Razmišljam: Jel postoji mogućnost da država oduzme dionice koje su stečene tim radnjama u HFPu i vrati ih pod okrilje države?

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

Sanader je rekao da ce ici i u reviziju nepovoljnih ugovora napravljenih u proslosti, i ako se uspostavi da je drzava ostecena, da ce se te dionice i nekretnine vratiti u drzavno vlasnistvo. Znaci da, moguce je da ce raskinuti kupoprodajni ugovor s radnicima. Na kraju oni koji su odmah to prodali za 100 kuna mozda i nisu tako lose prosli.

Nisam pravnik, ali ovako kao laik razmišljam: ako radnici/branitelji nisu zbog objektivnih razloga mogli ispoštovati rok za upis dionica prema važećim zakonskim propisima, već im se te dionice dodjeluju naknadno, po meni trebala bi postojati prethodna odluka ili suglasnost Vlade da se i tim braniteljima to pravo omogući iz tih razloga, a temeljem toga HFP dalje provodi operativu.


Bila je jedina objavica majušna u Vjesniku prije neki dan i nigdje više,a to je vijest o kojoj bi se trebalo pričati i pisati mjesecima prije,kao za INU i HT. Razmišljam: Jel postoji mogućnost da država oduzme dionice koje su stečene tim radnjama u HFPu i vrati ih pod okrilje države?

i onda opet nazad braniteljima…..mislim da ce ih oni dobit, ali ne na ovaj nacin, trebalo bi bit to medijski eksponirano ako nema mutnih stvari u tome….cudno i meni da su na taj nacin dijelili te dionice……uglavnom, onaj ko misli ovu dionicu drzat dugorocno onda ovo sa braniteljima ne moze mu promjenit misljenje pa da proda na kraju…..prodat da, pa kupit opet na nizim razinama….ali, tkozna dal ce uopce vise ic dole?

DOKUP!

http://www.vse.hr/kotacije/jdd/ddjh/Prospekt-DDJH.pdf

čini mie se da je tu netko grdo zajebo… 1993 a to je godina na koju se pozivaju..nominala 100 DEM…

1.7. Nominalna vrijednost dionica
Odlukom Glavne skupštine Društva od 09. srpnja 1997. godine izvršena je
denominacija glavnice koja je smanjena za 188.154.500,00 Kn radi pokrivanja
gubitaka iz prijašnjih godina. Prijašnji iznos temeljnog kapitala bio je
976.401.500,00 Kn, a smanjen je na 788.247.000,00 Kn i to smanjenjem
nominalne vrijednosti dionice sa iznosa 100 DEM na iznos 300,00 Kn.
Odlukom Glavne skupštine od 12. srpnja 2000. ponovo je smanjen temeljni
kapital Društva i to za iznos od 262.749.000,00 Kn. Prijašnji iznos temeljnog
kapitala iznosio je 788.247.000,00 Kn, a smanjen je na iznos 525.498.000,00
Kn i to smanjenjem nominalne vrijednosti dionica sa iznosa 300,00 Kn na
iznos 200,00 Kn.

Pa dobro ko je tu lud više

Nazovete lijepo onaj broj u fond za privatizaciju koji ste zvali u petak i ljepo pitajte hoće li radnici kako vam je rečeno u ponedjeljak dobit potpisane ugovore odnosno pinove ili što im već treba da bi unovčili dionice.
Tako da se znamo prirprenit za povoljni kupnju recimo negdje na 180kn.[smiley11][smiley11][smiley11]

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

New Report

Close