DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

https://www.seebiz.eu/tvrtke/bakic-se-povukao-iz-dure-dakovica-prodao-udjel-ceskom-acqusitionu/245548

ide li to sad smanjenje temeljnog kapitala, spajaje dionica i preuzimanje kroz dokapitalizaciju, sve druge kombinacije su  mokri snovi ma što god napisali tude

🙂

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

Nekako sumnjam da će se ovi upuštati u kombinacije sa državom u prvom koraku. Oni puno bolje vide gdje u ĐĐ curi lova i koji je to potencijal. To je ekipa koja je uvezana sa Czechoslovak Group holding. Svašta tu još može biti.

jeff, 19.11.2020. u 14:55

ide li to sad smanjenje temeljnog kapitala, spajaje dionica i preuzimanje kroz dokapitalizaciju, sve druge kombinacije su  mokri snovi ma što god napisali tude

🙂

 

zasto bi novom dionicaru bilo u interesu da se smanji temeljni kapital?Ovo je igra da se izbace iz igre mali.

,,,gdje ste to našli…ja našao D.D. Acquisition,  osnovan 11. 11. 2020., dva člana uprave, temeljni kapital 2000000 CZK…

Od najveceg prorocanstva Bakica da ce ddjh biti vrednovan 1200 kn do prodaje svih svojih dionica sa ogromnim gubitkom koji se mjeri u desetinama milja kuna, naravno uz ulozenih 12 godina zivota siguran sam da ni lipe vise nece Bakic ulozit u zse, hr kompanije i slicne kombinacije.

Pogledajte malo bolje o kome se radi. Najjači ljudi u vojnoj i metalurškoj industriji u Češkoj.

https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik-firma.vysledky?subjektId=1100844&typ=PLATNY

 

 

Moraju li Česi dati ponudu za odkup dionica od malih dionicara s obzirom da su kupili u Bakica toliku kolicinu?

Ne trabaju spalato.

A po koliko je sveti Nenad ušao, a po koliko izašao? DDJH je ne tako davno bio na 35kn… Ne mogu izbaciti iz glave njegove priče iz proljeća 2017.g. Svašta je pisao, svašta govorio… I kasnije ‘Ne damo Đuru’ Ipak je dao… A navjerojatnije je izgubio gomilu novca, kao što je izgubio i na TODEXu.


 



 

To ne znam kolega , ali znam da je Bakić od 9.mj. 2020 sa 17,7% skočio na 18,75% 🙂 što uz Ivanovića iznosi da su njih dvoje u vlasničkoj strukturi 27,45% i tu oni donose glavne odluke uz podršku malih dioničara..

Dosta su državni uhljebi grabili i uništavali

[/quote]

 

Mislite na Bakića koji je upravo zbrisao iz Đ.Đ. ?

Ponuda ide nakon 25%. Budući da znaju potencijal ĐĐ i žele ga, do njega mogu doći ili  otkupom dionica ili ponudom za dokapitalizaciju uz prije pokušano umanjenje kapitala. Već sutra će se više znati, a možda i netko od naših novinara nešto sazna 😃

Moguce da ispadne dobro,nije mi jasno ako za nas male dolazi lose zasto i g.Ivanovic nije izasao sigurno su u kontaktu i podrzao je Bakica na zadnjoj skupstini i ne vjerujem da nije informiran sto bi se trebalo dogoditi.

iCem, 19.11.2020. u 17:57

 


 

 

 



 

 

To ne znam kolega , ali znam da je Bakić od 9.mj. 2020 sa 17,7% skočio na 18,75% 🙂 što uz Ivanovića iznosi da su njih dvoje u vlasničkoj strukturi 27,45% i tu oni donose glavne odluke uz podršku malih dioničara..

Dosta su državni uhljebi grabili i uništavali

 

Mislite na Bakića koji je upravo zbrisao iz Đ.Đ. ?

[/quote]

Točno kolega, pitanje je zašto je Bakić dokupio još i onda prodao da bi Česi imali veću postotak , to ćemo tek saznati

Pitanje je tko je danas od jutra kupovao 🙂 možda Česi još dokupljuju , to ćemo tek vidjet

Ja i dalje ne izlazim iz ĐĐ

Moje misljenje je da je ovo šah mat za nas male. Ti česi koji god da jesu ocigledno zele firmu a kak nije proso ono smanjenje kapitala i prezimanje cijele firme sada su maknuli najveci faktor iz jednađbe. Dali su bakicu euro, dva po dionici i sada na skupstini mogu zajedno sa drzavom smanjit nominalu i kupit cijelu firmu za 15 20 milja eura. A mi mali smo neorganizirani da to sprijecimo.

Posljedni Đurin ratnik

New Report

Close