DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ako žele utrapiti CA mirovincima, logično je da Končaru uvale DDJH…

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

ja ovdje kao realist očekujem brutalno rezanje sadašnjeg kapitala firme i moguče spajanje nekoliko dionica u jednu novu,nominale 10 kn
sad pozivam optimiste koji navijaju za ovu dionicu da napišu po njima realan scenarij za spas DDJH,dakle tko bi koliko para dao i zašto bi to napravio jer ova navijanja su smiješna kao da ljudi ne znaju što bi s novcem pa će sad ubaciti 100-200 miljuna kuna u DDJH..kako da ne

Nešto što je samo po sebi razumljivo kao što je redovna isplata plaća ovdje se smatra dostignućem, nevjerovatnom domišljatošću uprave, izvanrednom sposobnošću, to je za medalju za posebne zasluge svima onima koji su se tim bavili zadnja 2 tjedna.
Čak se uveo običaj slanja obavijesti preko ZSE-a kad se isplate plaće. Takvu transparentnost dugo ne vidjeh na ZSE-u. Zašto ne pošalju i obavijest gdje su i kako spalili zadnje milijunske kredite.
https://zse.hr/userdocsimages/novosti/30X20RFihdUGylZ2C9CqPw==.pdf

@amaran …itd (što li več)
Pa što je tu novo?
Nikako ne treba podcijeniti kupnju glasača budućih izbora.

mirovinac koji rasprodaje ima još preko 800.000 dionica.
predlažem da stavi ponudu na visinu BV-a tj na 1,41 kn kao fer cijenu za firmu u ogromnim teškoćama jer nema razloga da mu mali ulagači još plaćaju premiju za dionički balast kojeg se fond želi riješiti

ovi krenuli van a nemaju malu količinu:
Vaš link …
pa čak da su i fundamenti okej (što naravno nisu)


ovi krenuli van a nemaju malu količinu:
Vaš link …
pa čak da su i fundamenti okej (što naravno nisu)

Pribiru sredstva za idući dokap.


ja ovdje kao realist očekujem brutalno rezanje sadašnjeg kapitala firme i moguče spajanje nekoliko dionica u jednu novu,nominale 10 kn
sad pozivam optimiste koji navijaju za ovu dionicu da napišu po njima realan scenarij za spas DDJH,dakle tko bi koliko para dao i zašto bi to napravio jer ova navijanja su smiješna kao da ljudi ne znaju što bi s novcem pa će sad ubaciti 100-200 miljuna kuna u DDJH..kako da ne

a sto da ti napisu kad je BV ispod 1,5 kn, a fond sa oko 900.000 dionica pokusava izaci van i rasprodati koliko moze dionica? gotovo nitko od njih realno ne vjeruje u oporavak zbog biznisa i programa firme,nego se vecina nada da ce na neku dobru vijest cijena kratko poskociti na 6 da se iskrcaju i adio ali mislim da nema vise naivaca koji bi od njih otkupili dionice po 6. ja ako udjem spekulativno biti ce to na 2-3 kn

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)



ovi krenuli van a nemaju malu količinu:
Vaš link …
pa čak da su i fundamenti okej (što naravno nisu)

Pribiru sredstva za idući dokap.
[/quote]

pametno:prodaju po 5 pa će dokapitalizirati po 2 kn (book je 1,41 kn)

nova promjena/prodaja u top 10:
PBZ CO OMF – KATEGORIJA B
od 879.335 prodajom pao na 864.335 (-15.000 dionica)

samo hrabro , još ima za iskipati “samo” 864.335 dionica 😫




ovi krenuli van a nemaju malu količinu:
Vaš link …
pa čak da su i fundamenti okej (što naravno nisu)

Pribiru sredstva za idući dokap.
[/quote]

pametno:prodaju po 5 pa će dokapitalizirati po 2 kn (book je 1,41 kn)
[/quote]

a .ebate stručnjaka, plakao bih od sreće da mi vaki vode portfelj i dočekaju 5kn s mil. komada,
sreća da Marić svake godine u proračunu poveća stavku za mirovine

Trenutak nestanka moje vjere u DDJH je bio kada je “Crni čelik odustao” od dokapitalizacije, a uprava to nikada nije jasno objasnila investicijskoj javnosti. Volio bih da mi oni koji sada kupuju DDJH pojasne logiku, kojom se vode, hvala.

kupnja na 5 kn praktički više ne postoji….uskoro će ljudi uvidjeti da se izaći može samo po 4,xx kn…a oni tvrdoglavi kao mazge mogli bi izlaziti skupa s fondovima po uzoru na uljanik tj. oko 0,5 kn

p.s. evo ga, upravo kreće kipanje ispod 5 kn….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

može li mi tko objasnit zašto plaća cijenu od 5 kn ako je book samo 1,4 kn a perspektive firme su sve gore i gore i prjeti stečaj?jednostavno na razumim pa ako može neko od kupaca objasniti?
veliki nalog od 31.000 dionica je na 2 kn i to je realno koliko bi se moglo dati za ddjh ..ali 5 kn???

Jesam reko da cemo srotat lipama

New Report

Close