DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Slijedeći kratkotrajni bull bi mogao biti kad se dojavi da su plaće isplaćene i račun kao odblokiran.

jeste skužili lika kako nakon svakog iskrcavanja par tisuća dionica po kupnji, nakon toga skine 30-40 dionica s prodaje da isfingira rast? valjda time misli nekoga navući da kao kreće promjena trenda 🤣😂

glavni smjer je ovdje jasan, pamet u glavu…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

zorangutan,
a vidiš, ja opet mislim da to upravo radi da bi pomislili upravo to što ti pišeš, a u stvari misli da će biti obrnuto,
uglavnom, ako se ne dogodi nekakav rast cijene dionice, predlažem da organiziramo i mi štrajk

dok je cijena na 5 kn nema razloga za štrajk…kad bude ispod 1 kn, onda već može 😁

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....


Ovdje će se svaka nova "pozitivna" vijest iskoristiti za napucavanje u cilju iskrcavanja. Može se trejdati ali samo na dnevnoj bazi. Ne daj Bože dočekati novi dan u poziciji, naročito oko odmah pri kupnji ostvarite minus. Ovo ima samo jedan smjer, na dole sa povremenim kratkotrajnim usponima, pa tko ima filing nek izvoli. Uvijek čekajte duboko na bidu i jedino ako tu nešto upecate možete na brzinu pokušati prodati na asku i nešto zaraditi.

“računajte na nas” kaže vlada.

Najava vlade da istovremeno pregovara na tri strane (SAD, i još dvije europske firme) govori sama za sebe. Nitko ozbiljan ne pregovara istovremeno sa tri strane ako je samo jedna strana pokazala obećavajući interes, očito da ako i netko uđe to će učiniti u situaciji kada mu netko pokloni firmu, dionica ne bude vrijedila ništa a firma u stečaju. SAD ne pregovara, osobito sa malima, oni uvjetuju. Trenutno opća bježanija na top 10, kako izgleda ostati će samo VETERINARSKA STANICA ZLATAR BISTRICA kao vlasnik. Izgleda da sve ovisi o najvećem privatnom dioničaru, koliko je spreman na razvodnjavanje a da se firma spasi. Svi su se izjasnili osim njega, izgleda da je njegov ego veći od interesa firme.

http://hr.n1info.com/Vijesti/a457766/Plenkovic-Vlada-radi-na-visegodisnjoj-odrzivosti-poslovanja-Djure-Djakovica.html

Zanimljivo da je odgođen najavljeni štrajk na Markovom trgu koji je trebao biti održan sutra.



U ponedjeljak prodavali:

PBZ CO OMF 32000 komada

Intercapital skrbnički 16659 komada

OTP indeksni ispao iz top 10, ne vidi se koliko je prodao,
ali sigurno više od 6570 komada, jer je prije bio na 9. mjestu u top 10

Ovo je stvarno alarmantno da čak 3 iz top 10 rasprodaju dionice, a da nitko ne kupuje. Klasična distribucija koja pali crvenu lampicu!
[/quote]

danas je po bidu prodano već preko 40.000 dionica pa izgleda da veliki igrači iz top 10 i dalje rasprodaju?

paljba i na jednoj i na drugoj strani.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Koliko se milijuna zbrojilo na racunu?

trejderska ekipa krca se danas đurom jer se nada da će uz neku dobru vijest ponoviti scenarij od neki dan tj skok dionice na 6,50-7 kn
to je dosta rizično špekuliranje jer sve ovisi o vladi i hoće li oni uskočiti s parama ili neće

špekulativno OK, ali kao investicija na srednji rok nikako..

ignore: one

Ovdje je obrazac sa optime kad je krenuo rastc, milijunski prometi a nikoga novog u top 10. zar vam to ne bode očii? I ne samo to, danima prije isto veliki prometi opet bez novog u top 10, samo top 10 prodaje

PBZ CO OMF u utorak prodao 7513 komada
INTERCAPITAL skrbnicki prodao 25545 komada

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

New Report

Close