DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.05.2024. u 18:02
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,40
468
20
23,20
26,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

@lanica
Ima i drugih promena u top10 pojacava 6. dionicar te usao novi u top 10 -interkapital.Od danas pojacava i moja malenkost-ocekujem dokapitalizaciju po 80 kuna u skorasnje vreme.

[color=blue][u][b]" pessimus dux Croatorum "[/b][/u][/color]



@lanica

Ima i drugih promena u top10 pojacava 6. dionicar te usao novi u top 10 -interkapital.Od danas pojacava i moja malenkost-ocekujem dokapitalizaciju po 80 kuna u skorasnje vreme.

Kad vidim ovakve postove (bez uvrede)….sell

što mislite, dokle će padati? ja bih počeo s kupnjom na 40 kn pa prema dolje [emo_naivan]


što mislite, dokle će padati? ja bih počeo s kupnjom na 40 kn pa prema dolje [emo_naivan]

ništa se ne mora kolega

Rasturiše DDJH.

tko rasprodaje ovolike količine danima? meni miriše na AUDIO (otpuštanja dioncia pa prodaja), ali ne pratim top10??


Sljedeća postaja dragi putnici je 58,00 kn.

Ukoliko ova ne ostane, gledajte postaju na 52,00 kn.

Koliko vidim, unazad mjesec dana jedina bitnija promjena na prodajnoj strani je da AUDIO/RH otpušta dionice, smanjio je sa 678.301 komad na 661.717 dionica. Vjerojatno dijele dionice braniteljima koji onda prodaju na burzi…glavno pitanje je koliko će AUDIO/RH još otpustiti jer ima još puno dionica??? [emo_naivan]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

KBZ je dosta kupio.


KBZ je dosta kupio.

Nebitno, ne mogu oni kupiti koliko AUDIO može iskrcati. Treba biti oprezan jer ako nastave s podjelom mogla bi cijena i ispod 50 kn

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Sad stao sa prodajom kad je vidio da i najhrabriji nestaju, pa sad umjetničko vraćanje i zadržavanje do nove runde….pazite se

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE



KBZ je dosta kupio.

Nebitno, ne mogu oni kupiti koliko AUDIO može iskrcati. Treba biti oprezan jer ako nastave s podjelom mogla bi cijena i ispod 50 kn
[/quote]

Cijena uvijek može bilo gdje može i na 20 pa na 10, barem smo svjedoci svih zbivanja na građevinarima itd.

New Report

Close