DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jedno je sigurno – da netko poželi prodati samo par tisuća danas cijena bi odma išla dolje do 48 kn, a da poželi iskrcati par desetaka tisuća išlo bi to i na 30.

VELIKO PITANJE – ŠTA ĆE mr. XY poduzeti kada krene iskrcavati DOTIČNA PRAVNA OSOBA sa liste TOP 10 a to bi se moglo desiti veoma brzo ?

Kressho

Brate mili, pa ako hoce nek se iskrca, ako hoce kupit neka kupi.
Pa sto se ti toliko brines o tome


Jedno je sigurno – da netko poželi prodati samo par tisuća danas cijena bi odma išla dolje do 48 kn, a da poželi iskrcati par desetaka tisuća išlo bi to i na 30….

Poštovani, a što bi se dogodilo prema vašem mišljenju ukoliko bi netko htio kupiti "par desetaka tisuća"…. Koja je vaša procjena onda? Hipotetski govoreći, bez vaših poznatih stavova o trenutnoj vrijednosti. [smiley]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Jedno je sigurno – da netko poželi prodati samo par tisuća danas cijena bi odma išla dolje do 48 kn, a da poželi iskrcati par desetaka tisuća išlo bi to i na 30.

VELIKO PITANJE – ŠTA ĆE mr. XY poduzeti kada krene iskrcavati DOTIČNA PRAVNA OSOBA sa liste TOP 10 a to bi se moglo desiti veoma brzo ?

Vezano uz ovo napisao sam i prethodni post u kojem objašnjavam šta XY možda planira činiti i kako finigrati posljedni val interesa za ovu dionicu prije njezina konačnog pada prema dolje na duže vrijeme.

Svi smo svjesni da posao sa JANAF-om sklapa Konzorcij Đuro Đaković koji objedinjuje sva poduzeća čiji je većinski vlasnik DDJH.
Dakle sam Holding taj posao neće bilježiti u svoje knjige, već će se 160 miliona kuna raspodijeliti po pojedinačnim poduzećima Grupacije ĐĐ.

Kressho

http://www.zse.hr/userdocsimages/financ/DDJH-fin2011-1Q-NotREV-K-HR.pdf

ZA SVE KOJIMA JOŠ UVIJEK NIJE OVO JASNO i KUPUJU DDJH po 60 kn na burzi računajući sa poslovima koje DDJH uopće nije sklopio već Konzorcij neka dobro pročitaju str. 1 ovog izvješća, pasus 2. zatim strana 4 na kojoj je veoma vidljivo da je Konzorcij – Grupacija ostvario rashode od 131 000 000 kn u prvom kvartalu unatoč prihodima od 127 000 000 prihoda.

To je indikativ da će i 160 000 000 od JANAF-a vjerojatno popratiti jednaki toliki ako ne i veći rashodi, a sve da ovaj put i uspiju poslovati sa manjim rashodima opet neće napraviti dobit veću od 5 miliona , što raspoređeno na 7 poduzeća iznosi tričavih 700 000 kn, ili vam 20 lipa po dionici DDJH

Kressho

@Plejboj
Ja sam mislio da češ ti prekinuti pisati besmislice, konzorcij, pa konzorcij.. hajde ti nama napiši molim te tko je u sastavnici Holdinga ĐĐ, koje firme, a koje to nisu. Ja se kladim s tobom da če se dogoditi upravo obrnuto proporcionalno onome što ti danima pišeš, naravno jedno te isto, i to upravo tada kada ĐĐ probija liniju trenda na jednome obrascu kojega vjerujem vidiš i ti, a i koji vremeski i oblikom odgovara svojim izgledom. Da i po njemu se može odrediti target. Hajde Plesač više se mani ĐĐ i idi rekao sam ti npr na ISTT ovaj put !!
Da dodam samo dok mogu… Janaf je NULA u svemu nadolazećem !!
LP [angry]

I very much love INGRA !!

Na dan 31.3. bilo je zaposleno 906 radnika u Konzorciju. Prosječna je brutto plaća bila 6500 kn.

Dakle imamo u prvom kvartalu rashode od 20 000 kn * 906 radnika = cca 18 000 000 kn na ime radne snage.

ZA ŠTA JE ĐĐ POTROŠIO JOŠ 113 000 000 KUNA U PRVOM KVARTALU NA IME SKLOPLJENIH POSLOVA U IZNOSU TEK 14 000 000 VEĆEM OD TOGA ??? ???

KOLIKO ĆE TAKVIM poslovanjem izvući od JNAF-a ??

Posljednji put kada je gradio spremnike jednako je tako inkasirao preko 150 000 000 kn od JANAF-a 2008., da bi potom kada je gradnja spremnika završena – 2010. zabilježio ogroman gubitak od ni manje ni više nego 50 000 000 kuna !

Šta se značajnije desilo potom ?

Ništa. Još gore i od toga – DDJH je izgubio svoju najvredniju imovinu – Konzorcij je prodao ĐĐ MONTAŽU od čega sam DDJH nije inkasirao ni lipe !!

Kako je to moguće ?

To je kao da Fiat grupa proda sam Fiat, i ostane sa Alfom i onom gubitaškom Lanciom , zadrži ime Fiat, i glupa ekipa nastavi dalje kupovati njihove dionice i to još za 50 % skuplje nego dok je držao FIAT pod svojim vlasništvom .

Zar vi ljudi ne znate da je MONTAŽA ĐĐ ostvarivala najbolje poslovne rezultate unutar Grupacije ĐĐ ==??

[huh]

Kressho

Da dodam samo dok mogu… Janaf je NULA u svemu nadolazećem !!
LP [angry]

JANAF je nula i sam po sebi jer je ĐĐ posljedni puta kada je gradio spremnike za iste novce napravio 50 000 000 kn gubitaka – sjetimo se izvješća 2010.
[wink]

A inače – možeš li podijeliti i sa svima nama ostalima koje to poslove ĐĐ skalpa još osim JANAF koji je nula ?

Ili samo lupaš bezveze kao i uvijek očajan jer su se naivci opametili i shvatili koliko je 60 kn zapravo skupa cijena za ovo gubitaško poduzeće ?

Kressho

@Plejboj
Teraš me da budem bezobrazan, sigurno sam duplo stariji od tebe a brate mili dosadan si ko proljev. Idi, makni se s ovoga podforuma, i tako nemaš niti jednu dionicu ĐĐ, barem po tvome navođenju. Zato sam te i pitao tko te plaća da pišeš takove, UVIJEK jedne te iste rečenice – DRUKOVE i gluposti. Skini nam se više …. !!

I very much love INGRA !!



@Plejboj

Ja sam mislio da češ ti prekinuti pisati besmislice, konzorcij, pa konzorcij.. hajde ti nama napiši molim te tko je u sastavnici Holdinga ĐĐ, koje firme, a koje to nisu. Ja se kladim s tobom da če se dogoditi upravo obrnuto proporcionalno onome što ti danima pišeš, naravno jedno te isto, i to upravo tada kada ĐĐ probija liniju trenda na jednome obrascu kojega vjerujem vidiš i ti, a i koji vremeski i oblikom odgovara svojim izgledom. Da i po njemu se može odrediti target. Hajde Plesač više se mani ĐĐ i idi rekao sam ti npr na ISTT ovaj put !!
Da dodam samo dok mogu… Janaf je NULA u svemu nadolazećem !!
LP [angry]

DAKLE – NEMAŠ NITI JEDAN ARGUMETN ZAŠTO JE DDJH DOBRA KUPNJA NA 60 kn

Niti jedna firma nije u sastavnici DDJH dionice, Holding je samo većinski vlasnik društava ali ona djeluju pojedinačno i samostalno unutar GRupacije – koja ima svoju bilancu , a DDJH svoju, i kao takva ostvaruju milijunske gubitke iz godine u godinu, a posla nikada manje.

Nadalje – ĐĐ je prodao svoju najvrijedniju firmu – ĐĐ Montažu od čega DDJH nije primio ni lipe kao ova dionica kojom se trguje na burzi.

Možda uskoro tako proda i Specijalna Vozila ĐĐ Fincima da pokrije dio od 400 MILIONA DUGOVANJA koja se vide u izvješćima!

Kressho



@Plejboj

UVIJEK jedne te iste rečenice – DRUKOVE i gluposti …. !!

Dakle ti smatraš da su Izvješća ĐĐ na zse.hr koje ovdje citiram gluposti ??

Pa onda baš i ne preporučaš kupnju DDJH na 60 kn ili se varam =?

I ako preporučaš možeš li dati par dobrih argumenata za kupnju ovog gubitaškog poduzeća prije nego li rasproda i ostatak svoje imovine kako je prodalo onu najvrijedniju – MONTAŽU ĐĐ ??

Kressho

@Plejboj
ajd kupi par komada…. pa će kao KSST dolje…

New Report

Close