DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo ima samo kod nas…dobijes posao od 80 mil.i onda te kazne rusenjem

al ga tuku nalozima od po 251 komada po kupnji, gore nego minobacači [emo_vrtimise]

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!


@moller
to se slažemo, puno posla, stalno minus u FI i još iskrcaji branitelja koji dobijaju dionice od CERP-a…i sa svim time, cijena je na 25-26 kn.
nagradno pitanje je što će biti s cijenom dionice kad:
1. od svih tih poslova u FI bude napokon plus?
2. kad uleti i neki veći posao (oklopnjaci, tenkovi…?)
3. kad uz ovo gore još i CERP prestane dijeliti i branitelji prestanu prodavati?

onda ćemo vidjeti kuda plovi ovaj brod [emo_namigusa]

Kolega

Oklopnjaci, tenkovi, lokomotive i pripajudući vagoni…..

Još ste samo zaboravili navesti svemirske brodove i rakete.[emo_smijeh]

Naime kako bi Hrvatska mogla izgraditi sfere koje lebde u stratosferi i sa njih lansirati rakete, satelite, kao i svemirske brodove za istraživanje svemira kao i turistička putovanja.

Naravno, te rakete bi bile puno jeftinije od ovih sadašnjih jer za lansiranje sa sfera iziskuje puno manje snage i energije nego lansiranje s zemljine površine.

Naravno da bi glavni proizvođač satelita, sfera, svemirskih brodova i raketa bio naš Đuro.

Poligon za ispitivanje istih bila bi Udbina.

Nakon prvog pokusnog ispaljivanje rakete sa sfera (uspješnog) očekujem rast dionic Djure na tri znamenke.

Lp[emo_cool]

Nedaju mu da glavu digne

sad sam pogledao, CERP je u zadnjih mjesec dana otpustio preko 135.000 dionica DDJH! nije ni čudo da stalno dolaze novi prodajni nalozi po 251 komad i tuku po kupnji! mislim da je zbog toga vrlo izgledno trgovanje DDJH po 20-ak kuna ili niže…ali nije to kraj, ima CERP još oko 400.000 komada [emo_vrtimise]

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Dobro se s obzirom na gore navedeno cijena i drzi na 25-26

Drži ga vrlo izgledno potpisivanje ugovora sa Kuvajtom!

šta se ovdje događa? otputovao šeik ili šta?

Ovakav nalet samo duro moze izdrzati

kolega pa branitelji dobivaju besplatne dionice i rasprodaju ih to se dogada imaju jos 4000000kom tako da ni 15kn nebi bilo da padne

Nikad svi sve nisu prodali pa neće ni sada moj proroče . Na ove dvi kune gore dole će radit do objave o poslu u Kuvajtu a onda vitar puše . Jugo ili bura ne znam ali će udari na mahove biti jaki do prkanski . Do tada lijep pozdrav svima …

Dali netko zna do kada je rok za odluku Kuvajcana?

Rok je 31.8

Rok je 31.8

Od kuda ta informacija?

New Report

Close