DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.05.2024. u 14:05
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,26
233
10
23,40
26,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ma kakav rast. Mozda za 5 godina, a do tada placite nad svojim djurom, i vagonima i pusite price politicara i gospodarstvenika o famoznim ugovorima i narudzbama. ajde se vec jednom spustite na zemlju


Ma kakav rast. Mozda za 5 godina, a do tada placite nad svojim djurom, i vagonima i pusite price politicara i gospodarstvenika o famoznim ugovorima i narudzbama. ajde se vec jednom spustite na zemlju

Pobogu kolega punto
Nisi me moro skuljiti tako brutalno ako se već ne slažeš sa mnom
Uostalom..vidit ćemo, ti si rekao 2 eur ja rekao prije 4 nego dva..4 do božića
brzo će mo biti pametniji..samo bez stresa molio bi..
I vidim ovih dana imaš podosta fanova koji cijene tvoj rad i djelo..dobro da je tako, znači da ima zainteresiranih…dakako da ima [thumbsup]

sijem žito raste grahorica


Prosla ludost i nadahnuce da ce Ina pokrenuti zse. Ide godina svome kraju, pa tako i vijesti da nista od bombasticnih izjava kako djuro leti u nebo.

vidim da si se jučer-danas iskrcao iz DDJH…pametno

Zar nije djuro bio nekad iznad 250kn? A sada je, neka bude po tvome 4 eura. Ma kako god vam bilo tesko prihvatit istinu, morate najprije biti realni, a naravno poslije toga naravno i optimisti, jer vam je u interesu da djuro ode u nebesa, jer ste ga i kupovali poradi toga. Ali kada podvucete crtu, tada i vi sami znate da je od 30kn do 250 kn, dalekiiiiiiiiiii vremenski periodddddddddddddd.
Stoga kolega lime, stresa nema, a tebi zelim da 250kn stigne cim prije, iako je Bozic 2013 jos dosta daleko.




Crobex 10 na 12,45%…. jeb.te to nisam vidio od 2007 [rolleyes]

Sigurno da nisi! Onda ga nije ni bilo.
[/quote]

..ti se šališ! [lol]
[/quote]

Mislim da je kolega u pravu . Crobex 10 je uveden prije nešto više od godine dana.

Vaš link

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!





Crobex 10 na 12,45%…. jeb.te to nisam vidio od 2007 [rolleyes]

Sigurno da nisi! Onda ga nije ni bilo.
[/quote]

..ti se šališ! [lol]
[/quote]

Mislim da je kolega u pravu . Crobex 10 je uveden prije nešto više od godine dana.

Vaš link
[/quote]

skova…prijatelju…. znam-znam…ukinut će oni i njega….biti će cjobesk 4 [lol]


Zar nije djuro bio nekad iznad 250kn? A sada je, neka bude po tvome 4 eura. Ma kako god vam bilo tesko prihvatit istinu, morate najprije biti realni, a naravno poslije toga naravno i optimisti, jer vam je u interesu da djuro ode u nebesa, jer ste ga i kupovali poradi toga. Ali kada podvucete crtu, tada i vi sami znate da je od 30kn do 250 kn, dalekiiiiiiiiiii vremenski periodddddddddddddd.
Stoga kolega lime, stresa nema, a tebi zelim da 250kn stigne cim prije, iako je Bozic 2013 jos dosta daleko.

Ja samo znam da je đuro na ovim razinama debelo podcjenjen IMHo
Ti imaš svoje mišljenje..nemam ja ništa protiv
Naravno da mi je u interesu da se đuro lansira u orbitu…imam ga u portfelju(manja količina postotno ali imam)
Meni samo nije jasno…koji je tvoj interes?????
Molio bi objašnjenje ako nije problem…koji je tvoj interes konstantno pisati negativno?

sijem žito raste grahorica

Ne pisem negativno, vec onako kako stvari stoje. Pa mislim da i ti i ja zivimo u istoj drzavi, ili se mozda varam?


Ne pisem negativno, vec onako kako stvari stoje. Pa mislim da i ti i ja zivimo u istoj drzavi, ili se mozda varam?

Ti ne znaš kako stvari stoje..kao ni ja
To je samo tvoja percepcija realnog stanja…ajd sad brzo na prvu šljivu ako stvarno misliš da je tako i da nikad neće biti bolje?
I naravno da živim u hrvatskoj
Po tvome pisanju ti ne bi smio nikako…ili se oseliti pod hitno ako je baš sve tako crno i nema nikakvih znakova oporavka u bližoj idaljnjoj budućnosti..
A ako ipak vidiš nekakvo svijetlo na kraju tunela(pod uvijetom da nije lokomotiva+ddjh vagoni)pod hitno kupiti ddjh
Pa kad ćeš ako ne sad za boga miloga

sijem žito raste grahorica

Pozdrav svima.
Dragi vlasnici dionica DDJH-R-A, nemojte da vas obeshrabre poruke onih koji bi htjeli kupiti vaše dionice po ovim cijenama. Znajte da njihov trud ima interes isto kao i moj sada jer se moj portfelj, priznajem, u potpunosti sastoji od dionica DDJH. Dugo pratim TK i uvjeren sam da u ovom trenutku ova dionica ima najbolji forward na zse.
Ne zaboravite, sutra je sjednica Nadzornog odbora, DDJH sada ima ‘puno’ novca na računu, stabilno poslovanje i nisku cijenu dionice. U takvim situacijama lukava uprava odlučuje kupovati dionice. Vidjet ćemo već početkom sljedećeg tjedna. Nemojte da vam sada netko jeftino izvuče dionice.

Uostalom, tog su svjesni i drugi igrači, evo danas se nakon dugo vremena dogodila promjena u top10 (ušao Bakić). Pratite to. Mada kada se pod rednim brojem 7. promjeni količina onda je obično već kasno.

Lijepi pozdrav i sretno nam bilo.

1.HZMO 660.000 20,39 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
2. MINISTARSTVO FINANCIJA 609.578 18,83 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 217.253 6,71 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
4. PBZ D.D. 210.430 6,50 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
5. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 104.771 3,24 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 70.000 2,16 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
7. ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. (1/1) 47.053 1,45 Osnovni račun SLAVONSKI BROD, HRVATSKA 8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA EQUITY – OIF S JAVNOM PONUDOM 40.030 1,24 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
9. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. 25.362 0,78 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
10. BAKIĆ NENAD 24.800 0,77 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA

Ukupno: 62,07

ops
Ne vidim poruku od kolega altay
Unaprijed isprike ako je ista
Moj komentar [thumbsup] [thumbsup]

1. HZMO 660.000 20,39 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
2. MINISTARSTVO FINANCIJA 609.578 18,83 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 217.253 6,71 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
4. PBZ D.D. 210.430 6,50 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
5. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 104.771 3,24 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 70.000 2,16 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
7. ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. (1/1) 47.053 1,45 Osnovni račun SLAVONSKI BROD, HRVATSKA
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA EQUITY – OIF S JAVNOM PONUDOM 40.030 1,24 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
9. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. 25.362 0,78 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
10. BAKIĆ NENAD 24.800 0,77 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
Ukupno: 62,07

sijem žito raste grahorica

Strašnog li izvješća sa sjednice Nadzornog odbora jedne tvrtke "koja bi trebala proizvoditi vagone, tenkove i oklopna vozila za pola Europe!!!"………???????????

Oni kao da se bave proizvodnjom čevapa, takva su im izvješća!

New Report

Close