DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



na ddjh stara priča…
protrgovano za malo lošiji vw pasat, a neki već planiraju mirovinu. polako ljudi, razočarat ćete se na taj način. ja vjerujem da ima mjesta optimizmu ali u debeloj budućnosti.

pa i to je pozitivno …u ovim vremenima je vjera u opstanak isto kao nekad vjerovanje u visoku dobit
[/quote]

ma sve to stoji ali nije relevantno…
imam osjećaj da na ovom a i drugim forumima većina samo druka up, a isti ti vole, pače, obožavaju i pročitati tuđi druk. slično kao i u politici, masa puši samo one koji im govore ono što žele čuti i govore što bi željeli da je istina.
tako i ovdje, ko mala djeca, računa se samo s pozitivnim parametrima, dolazi mi stric iz amerike, bit će šarenih bombona. jesam li ja pesimist ako mislim da je na ddjh uprava politički upravljiva i usput loša. da se potpišu poslovi za milijardu, za godinu dana bi grcali u dugovima.
eto, zato ja smatram da će ddjh biti isplativa tek kada uprava od politike dobije zeleno svjetlo za ”kapitalističko” ponašanje ili da se politika ozbiljno pozabavi pitanjem, ”treba li to nama?”. dotle, na žalost, jecanje i šmrcanje.



Dugo je ova dionica tonula, dolaze bolji dani…..barem nekome.

Bilo bi lijepo da je tako, ali u ovoj vijesti koja je objavljena ne vidim razloga za to. Suradnja s Patrijom? Pa to im je bila obaveza još kad su dobili posao s BOV-ovima! Kad DDJH dobiju neki veći posao, kad se vidi da će na tome zaraditi, onda OK, ali da je ovo sada neki razlog za optimizam i rast od 10%, nije…. Specijalna vozila još jedino vrijede u DDJH, a sve ostalo je na žalost zrelo za stečaj.
[/quote]
Đuro je samo na vijest da će dobiti posao s vagonima za HŽ, došao blizu granice od 41 kn. Svi znamo da je taj posao dovoljan samo za preživljavanje, i ne može se ni izbliza mjeriti s Patrijom, s tim da ove najave daju veliku mogućnost da će Đuro imati osigurane poslove i u budućnosti.

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!


Đuro je samo na vijest da će dobiti posao s vagonima za HŽ, došao blizu granice od 41 kn. Svi znamo da je taj posao dovoljan samo za preživljavanje, i ne može se ni izbliza mjeriti s Patrijom, s tim da ove najave daju veliku mogućnost da će Đuro imati osigurane poslove i u budućnosti.

nisu ljudi blesavi da stalno nasjedaju na te fore i fazone (bar većina nije, a onima drugima i tako nema pomoći). meni je ovo stvarno smješno da nikakav posao nije dobiven, nikakav ugovor nije potpisan, a krdo je napumpalo DDJH sa 33 na 38 kn. naša burza više nama nikave veze s mozgom ni fundamentima koji su kod DDDJH očajni

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je podložan raspravi

Pozdrav najhrabrijima,

kolega "titus" pa to Vam je burza, da nema toga nebi imalo smisla sudjelovati… niti bi bilo zarade, kao niti gubitka (burza ovisi i o jednima i drugima)

Retroaktivno…

informacija od prije cca. mjesec dana glasi:

Djuro Djaković najozbiljnije dogovorio proizvodnju borbenih vozila "BOV" u suradnji s Patriom, za Albaniju i Makedoniju.
To je vezano na jučerašnji dogovor Jace u Finskoj gdje se spominju "treća tržišta"

"Uspjeh se postiže u centimetrima, a ne u kilometrima"



Đuro je samo na vijest da će dobiti posao s vagonima za HŽ, došao blizu granice od 41 kn. Svi znamo da je taj posao dovoljan samo za preživljavanje, i ne može se ni izbliza mjeriti s Patrijom, s tim da ove najave daju veliku mogućnost da će Đuro imati osigurane poslove i u budućnosti.

nisu ljudi blesavi da stalno nasjedaju na te fore i fazone (bar većina nije, a onima drugima i tako nema pomoći). meni je ovo stvarno smješno da nikakav posao nije dobiven, nikakav ugovor nije potpisan, a krdo je napumpalo DDJH sa 33 na 38 kn. naša burza više nama nikave veze s mozgom ni fundamentima koji su kod DDDJH očajni
[/quote]

Čini mi se da je netko požurio sa prodajom pa sada plače [lol]


nisu ljudi blesavi da stalno nasjedaju na te fore i fazone (bar većina nije, a onima drugima i tako nema pomoći). meni je ovo stvarno smješno da nikakav posao nije dobiven, nikakav ugovor nije potpisan, a krdo je napumpalo DDJH sa 33 na 38 kn. naša burza više nama nikave veze s mozgom ni fundamentima koji su kod DDDJH očajni

Ne znam da li slušao ili čitao vijesti? Đuro i Patria potpisuju ugovor o suradnji 23.04. (čini mi se da su rekli taj datum).

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!

ma sve to stoji ali nije relevantno…
imam osjećaj da na ovom a i drugim forumima većina samo druka up, a isti ti vole, pače, obožavaju i pročitati tuđi druk. slično kao i u politici, masa puši samo one koji im govore ono što žele čuti i govore što bi željeli da je istina.
tako i ovdje, ko mala djeca, računa se samo s pozitivnim parametrima, dolazi mi stric iz amerike, bit će šarenih bombona. jesam li ja pesimist ako mislim da je na ddjh uprava politički upravljiva i usput loša. da se potpišu poslovi za milijardu, za godinu dana bi grcali u dugovima.
eto, zato ja smatram da će ddjh biti isplativa tek kada uprava od politike dobije zeleno svjetlo za ”kapitalističko” ponašanje ili da se politika ozbiljno pozabavi pitanjem, ”treba li to nama?”. dotle, na žalost, jecanje i šmrcanje.

Pa stečajna masa je iznad razina ove cijene. Ne znam gdje ti vidiš prostora za drukanje ‘down’. Bilo je i za to prilike, ali ovce su ošišane. Koliko vidim neki se još uvijek daju šišati, srećom sve ih je manje.


ma sve to stoji ali nije relevantno…
imam osjećaj da na ovom a i drugim forumima većina samo druka up, a isti ti vole, pače, obožavaju i pročitati tuđi druk. slično kao i u politici, masa puši samo one koji im govore ono što žele čuti i govore što bi željeli da je istina.
tako i ovdje, ko mala djeca, računa se samo s pozitivnim parametrima, dolazi mi stric iz amerike, bit će šarenih bombona. jesam li ja pesimist ako mislim da je na ddjh uprava politički upravljiva i usput loša. da se potpišu poslovi za milijardu, za godinu dana bi grcali u dugovima.
eto, zato ja smatram da će ddjh biti isplativa tek kada uprava od politike dobije zeleno svjetlo za ”kapitalističko” ponašanje ili da se politika ozbiljno pozabavi pitanjem, ”treba li to nama?”. dotle, na žalost, jecanje i šmrcanje.

Pa stečajna masa je iznad razina ove cijene. Ne znam gdje ti vidiš prostora za drukanje ‘down’. Bilo je i za to prilike, ali ovce su ošišane. Koliko vidim neki se još uvijek daju šišati, srećom sve ih je manje.
[/quote]

gledaj, nije mi namjera kontrirati pod svaku cijenu…
međutim, misliš li zaista, da podatak o odnosu stečajne mase i cijene dionice imaju samo ljudi koji ne mogu ili ne žele kupiti tu dionicu!? nije to pitanje, više nevjerica…
osim toga, prošli tjedan je na kupnji u jednom trenutku bilo 9 (devet) stavki, eeee, DEVET. toliko o dubini tržišta na ovoj dionici, a slušam već dvije godine kako to ide gore, kako su ovce ošišane, kako su branitelji ili prodali ili niti neće, ovo, ono… prava je istina ovakva, dionica sada vrijedi 37 kn i to napumpana ružičastim vijestima.
istina je da se vidi dno na kupnji, da je situacija slaba, ali je i istina da ja vjerujem kako će ta dionica vremenom (ne radi se o mjesecima nego godinama) doći gdje joj je mjesto, realno a ne onako kako bi netko želio. to ja vjerujem, a to ne znači da će tako i biti. i najbitnije od svega: da postoji politička volja, siguran sam da bi se đđ oporavio, makar malo.
da je đđ moj, ne bih dao svom bratu da ga vodi jer bi s vremenom i on i ja bili u gubicima. dakle, POLITIČKA VOLJA i đđ se može izvući, to je moje mišljenje.

http://www.seebiz.eu/hr/intervjui/kusen-za-seebiz-nanotehnologija-ce-biti-najcvrsca-veza-izmedu-finske-i-hrvatske,74283.html

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Je li moguć transfer tehnologije iz Finske u Hrvatsku?

KUŠEN: Naravno da je moguć. Cjelokupni koncept poslovne suradnje Đure Đakovića (ZSE:DDJH-R-A) i Patrie upravo je utemeljen na logici prijenosa visoke tehnologije u Hrvatsku i osposobljavanje hrvatskih inženjera i tehničara za proizvodnju vojnih vozila najviše kvalitete u Hrvatskoj. Najava predsjednice Vlade o budućem zajedničkom nastupu Patrie i Đure Đakovića na trećim tržištima zaista je značajna vijest za hrvatsko gospodarstvo, ali i povjerenje od strane Finske u tehnološka znanja i sposobnosti Hrvatske. Prijenos visoke tehnologije i otvaranje zajedničkih projekata moguće je i realno i u drugim područjima, a osobito u području tzv. zelenih-tehnologija, zatim medicine i biokemije, tehnologije materijala – posebno nano-cjevčica i gorivih članaka, te drvno-prerađivačke industrije.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/vojna-industrija/duro-dakovic-d.d.-specijalna-vozila-i-patria-23.-travnja-potpisuju-dopunu-ugovora,74325.html

New Report

Close