DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


klasično za HR tržište kapitala. nije bitno što se nijedan posao ne dobiva, što nema kruha, ali fino se uvijek može rasti na raznim obećanjima i potpisanim ugovorima o ”budućoj vremenski nedefiniranoj suradnji” [lol] a do tad jedimo koru s drveća, živjela HR!

To ti je burza, cijenu određuju strah, panika, nada i očekivanja.


Tehničar tigrus kupovao od mene na 37.07 ,kn a ja prodavala sa gubitkom.
Onda on prodavao na 35kn opet sa gubitkom i tako u nedogled sa ovim đurom.

tehnicar tigrus (znan u sirim krugovima i kao brutalni kapital koji ne prasta)
nije prodao 500 komada koje je kupio na 37,07kn.
nego je jos dokupio 1500 komada na cca 33kn

ako zelite mogu Vam poslati svoj autogram na kucnu adresu.
ja za razliku od Micka Jagera i slicnih umisljenih zvijezdica, recimo volim Grupijice…

[smiley] [cool]



Tehničar tigrus kupovao od mene na 37.07 ,kn a ja prodavala sa gubitkom.
Onda on prodavao na 35kn opet sa gubitkom i tako u nedogled sa ovim đurom.

tehnicar tigrus (znan u sirim krugovima i kao brutalni kapital koji ne prasta)
nije prodao 500 komada koje je kupio na 37,07kn.
nego je jos dokupio 1500 komada na cca 33kn

ako zelite mogu Vam poslati svoj autogram na kucnu adresu.
ja za razliku od Micka Jagera i slicnih umisljenih zvijezdica, recimo volim Grupijice…

[smiley] [cool]
[/quote]
ajoj…ajoj [lol] [lol]

sijem žito raste grahorica


Premijerka Jadranka Kosor je na konferenciji za novinare objavila da će 23. travnja Đuro Đaković (ZSE:DDJH-R-A) s finskom Patrijom potpisati dodatak ugovora o izgradnji vozila za Hrvatsku vojsku te o zajedničkom izlasku na treća tržišta.

ovo je bitno….

Bas sam htio to copy/paste .
This smels like money to me 😉

A bogami i HZ Kargo najavljuje novi natjecaj za starih 100 vagona, bit ce ovo dobar mjesec za DDJH 🙂

Dugo je ova dionica tonula, dolaze bolji dani…..barem nekome.


Dugo je ova dionica tonula, dolaze bolji dani…..barem nekome.

Bilo bi lijepo da je tako, ali u ovoj vijesti koja je objavljena ne vidim razloga za to. Suradnja s Patrijom? Pa to im je bila obaveza još kad su dobili posao s BOV-ovima! Kad DDJH dobiju neki veći posao, kad se vidi da će na tome zaraditi, onda OK, ali da je ovo sada neki razlog za optimizam i rast od 10%, nije…. Specijalna vozila još jedino vrijede u DDJH, a sve ostalo je na žalost zrelo za stečaj.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Sad barem znamo da se o Đuri razmišlja i planira njegova budućnost. To nije malo, posebno na ovim cijenama.

na ddjh stara priča…
protrgovano za malo lošiji vw pasat, a neki već planiraju mirovinu. polako ljudi, razočarat ćete se na taj način. ja vjerujem da ima mjesta optimizmu ali u debeloj budućnosti.

kako ljudi uvijek iznova nasjednu na ove štoseve , ne mogu vjerovati,evo i navlakač koji je glumio gljivu s 5000 komada na kupnji na 37 kn odmah je nestao čim je prvi prodavač lupio po bidu. drugi tjedan đuro je opet na 34 kn

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.


na ddjh stara priča…
protrgovano za malo lošiji vw pasat, a neki već planiraju mirovinu. polako ljudi, razočarat ćete se na taj način. ja vjerujem da ima mjesta optimizmu ali u debeloj budućnosti.

pa i to je pozitivno …u ovim vremenima je vjera u opstanak isto kao nekad vjerovanje u visoku dobit

biom75


kako ljudi uvijek iznova nasjednu na ove štoseve , ne mogu vjerovati,evo i navlakač koji je glumio gljivu s 5000 komada na kupnji na 37 kn odmah je nestao čim je prvi prodavač lupio po bidu. drugi tjedan đuro je opet na 34 kn

šta, prodo si pa ti krivo da raste?

biom75

New Report

Close