DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


"koji jedini u svom vlasništvu ima cjelovitu dokumentaciju o proizvodnji i sklapanju tenka"-DDJH

Ovo je isječak iz članka koji sam postao, pa zar ovo nije dobar argument za DDJH, što mislite??

Ukoliko bi do toga posla i došlo Đuro bi trebao baš zbog toga što jedini posjeduje cjelovitu dokumentaciju jednostavno narodski rečeno da " ucijeni " sve druge zainteresirane strane do cijene koja njemu odgovara, a ne da se zadovolji mrvicama – inače ništa od posla ! Što mu vrijedi da uđe u posao i zaradi neku jadu – ovo treba gledati kao kada netko ima licencu i bez toga se nemože raditi, a licenca se u svijetu uvijek i svuda plaća – i to masno !

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/vojna-industrija/stipetic-i-sami-cemo-kuvajtu-ponuditi-modernizaciju-tenkova,109023.html

Ajde ljudi dosta s tim glupiranjima, valjda vam je sad jasnije da Đuro Đaković nema baš nikakve veze s modernizacijom kuvajčanskih tenkova. Nekad bilo sad se spominjalo, a od stare se slave ne živi. Đuro je ovaj posao popušio, dobili su ga Srbi, i to je to.

Bit će uopće dobro, ako išta od ovog posla budu dali Đuri da radi, zato su naši po Srbiji lobirali i gmazili ne bi li ih odobrovoljili da s nama surađuju i za Đuru zaradili kakvu mrvicu od posla. Al Srbi nisu uopće obvezani da Đuri daju ikakav posao. Sve šta treba kuvajčanskim tenkovima u masi vlastitih tvornica mogu i sami napravit.

Malo su se prekasno, kao i inače, naši lobisti sjetili dogovarat suradnju s drugima. Uvijek to rade u zadnji tren, onako totalno stihijski. A naše tvornice, skupa s kadrom i logistikom očito nisu kompetentni za ugovaranje i izvršavanje ovakvih poslova, Srbi su godinama po tom pitanju ispred nas bez obzira koliko šta mi mislili o vlastitoj proizvodnji. Nažalost.

A sad konačno i sam Stipetić ovim intervjuom to indirektno potvrđuje da je posao praktički izgubljen kada najavljuje da ide samostalno po posao ( možeš mislit ), i to minutu do dvanaest.

Eto, na to su spale i naše firme i naša država.

P.S. ne želim komentirat uopće vrijednost ni kretanje cijene dionice, samo mi je žalosno gledat i pratit ove kometare, jer očito i dalje neki žive u oblacima da smo mi i sve naše naj naj, a iz dana u dan se to demantira na stvarnim primjerima

never surrender

Kolege sve smo o đurici već rekli.Rast je siguran,a to vidite i po smanjenom prometu,a i podebljem bidu non stop.Toliko dobrih informacija je došlo proteklih tjedana,a sa toliko negativnih događanja u svijetu,a i na zabinom istresanju smo u stvari ostali zakinuti.Po svemu đuro je zaslužio opravdani rast bez obzira na sve,i ovaj rast koji predstoji će biti najveći do sada.Molio bi samo kolege koji rade svoje grafove-po mom sad smo na dnu kanala i odbijanac meni završava na 78-79 kuna.Kolega sturmer,šef sale,dečki javite kako je kod Vas.Da li nam se grafovi poklapaju?

peyo

prodaja šuplja ko sir, samo ako se po jutru dan poznaje danas promet na burzi neće bit veći od 10mil
[undecid]

Nešto nam se bid popunio…možda i bude nekog prometa..

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”

Pretovara se na 42
Pitanje je samo vraća li zaba skrbnički natrag količine ili i dalje rasprodaje?
Kontraverze oko tog računa ne prestaju.
Iako postoje indicije o kome se radi očita je želja da se s tim puno ne špekulira ovdje
Treba poštivati to i pokušati našim dečkima olakšati posao..iovako imaju dosta posla sa uspostavljanjem reda ovdje ne treba im dodatnu brigu stvarati
Osobno mislim da je svaki oblik cenzure kontraproduktivan ali očito je da se vlasnik silno trudi da ostane taj zavjet šutnje na snazi..vidim da se i tamo gdje bi se trebala komentirati ova situacija šuti.Valjda ne ide pod ruku s dugoročnim ulaganjem kao misli vodiljom?

sijem žito raste grahorica


Pretovara se na 42
Pitanje je samo vraća li zaba skrbnički natrag količine ili i dalje rasprodaje?
Kontraverze oko tog računa ne prestaju.
Iako postoje indicije o kome se radi očita je želja da se s tim puno ne špekulira ovdje
Treba poštivati to i pokušati našim dečkima olakšati posao..iovako imaju dosta posla sa uspostavljanjem reda ovdje ne treba im dodatnu brigu stvarati
Osobno mislim da je svaki oblik cenzure kontraproduktivan ali očito je da se vlasnik silno trudi da ostane taj zavjet šutnje na snazi..vidim da se i tamo gdje bi se trebala komentirati ova situacija šuti.Valjda ne ide pod ruku s dugoročnim ulaganjem kao misli vodiljom?

ima jedan problem, nitko ozbiljan ne želi prodat na 42…


Pretovara se na 42
Pitanje je samo vraća li zaba skrbnički natrag količine ili i dalje rasprodaje?
Kontraverze oko tog računa ne prestaju.
Iako postoje indicije o kome se radi očita je želja da se s tim puno ne špekulira ovdje
Treba poštivati to i pokušati našim dečkima olakšati posao..iovako imaju dosta posla sa uspostavljanjem reda ovdje ne treba im dodatnu brigu stvarati
Osobno mislim da je svaki oblik cenzure kontraproduktivan ali očito je da se vlasnik silno trudi da ostane taj zavjet šutnje na snazi..vidim da se i tamo gdje bi se trebala komentirati ova situacija šuti.Valjda ne ide pod ruku s dugoročnim ulaganjem kao misli vodiljom?

Sumnjam da taj isti sad kupuje jer ako je prodavao po 46 a kupuje po 42 bas mu i nije neka sjajna investicijska logika.

Pa zar ne mislite da su izašli svi koji su mislili izaći ili oni u kojima je prevladala panika.Kad znaš da imaš asa u rukavu ,ne vučeš ga van do kraja.A kraj je ko zna gdje.Za neke na1 kunu jer nemaju love pa bi ga htjeli imati,a za neke kao ja i puno mojih istomišljenika trenutno realna cijena je 100 kuna.Šta se ovdje može svašta dogoditi pokazat će vrijeme.Možda Patrija poželi specijalna vozila za sebe,možda Janaf i Ina požele specijalne posude za sebe,a možda Đuro nastupi kao ono šta i je jaka stabilna tvrtka,na EU tržištu i na svjetskom tržištu-oružja ,,vagona, gusjeničara svih fela,specijalnih posuda,………….svega šta može napraviti,a ima ono šta drugi nemaju-stručne ljude koji sve to izrađuju.Pri tom ne mislim na upravu koja je po meni nesposobna,jer sa takvim potencijalom koji ima ĐURO,već je trebao zasjati kao nova zvijezda na svjetskom nebu trgovanja.Ali poslovi su vrlo izgledni i šta je najbolje oni su tu.Kad Ameri pišu o"duro dakovicu-from croatia"……..meni dosta.
Čeka se samo prva vijest,i to je to.

peyo

Ništa od rasta dok se ne stavi potpis crno na bijelo…

Tako je kolega ali dokup nam je sve slabiji,ljudi su shvatili šta imaju u rukama,i sve manje prodaju po bidu.Mi koji skupljamo ćemo uskoro morati otvarati nove granice,i tu će doći do rasta.a onda se očekuje upravo ovo šta ste konstatirali.Minimalna cijena đure će otići na 10 tak eura jako brzo,jer je to Đurina realnost,a dalje ćemo vidjeti,mada je moja cijena cca 15 eura.Ali to su moja nagađanja,na konto kojih uz naznake rasta i predugovora o predstojećim poslovima-sam uložio fest,fest novaca.I još nisam završio priču sa kupovinom.Sretno.

peyo


ima jedan problem, nitko ozbiljan ne želi prodat na 42…

ma dat će, samo ih treba malo splašiti [wink]

moje pisanje nije poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Čudo da dosad još nije nitko otkrio članak u današnjem Vjesniku…
(ja nisam kad ga listah tek predvečer):

VOJNA INDUSTRIJA Nema dogovora o suradnji
Đuro Đaković: Ne treba nam Srbija, tenkove Kuvajtu možemo modernizirati sami
http://www.vjesnik.hr/Article.aspx?ID=CCD6F9CE-BF99-4DFA-9976-8EF259AE80B6


Čudo da dosad još nije nitko otkrio članak u današnjem Vjesniku…
(ja nisam kad ga listah tek predvečer):

VOJNA INDUSTRIJA Nema dogovora o suradnji
Đuro Đaković: Ne treba nam Srbija, tenkove Kuvajtu možemo modernizirati sami
http://www.vjesnik.hr/Article.aspx?ID=CCD6F9CE-BF99-4DFA-9976-8EF259AE80B6


Jako, jako zanimljivo!
Čini mi se da se Stipetić odlučio kockati, možda zna ono što mi ne znamo, no bez obzira, ako upali onda ćemo mu dobrim dijelom oprostiti prijašnje grijehe.
Mislim da je zaigrao na kartu da je cijela dokumentacija u vlasništvu ĐĐ.
Držim fige! [pray]

ŽIVOT JE LIJEP!

New Report

Close