DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kolege ako ne vjerujete u ovu firmu prodajte dionice i kupite neke koje rastu kao SNHO; HT; LRH, a nama koji vjerujemo u DDJH neka potonemo ako treba s njim ili zaradimo nešto.
Pozdrav

potpuno se slažem sa kolegom…do nedavno pisalo se negativno i za SNHO i danas sam sretan da sam bio strpljiv i čekao a čekat ću i dalje…nestrpljivost na kraju ispadne najskuplja


Kolege ako ne vjerujete u ovu firmu prodajte dionice i kupite neke koje rastu kao SNHO; HT; LRH, a nama koji vjerujemo u DDJH neka potonemo ako treba s njim ili zaradimo nešto.
Pozdrav

slažem se.
i kad ti se čini da firma skroz propada, svi oko nje plaču, nariču, svi govore da je gotovo, tada je pravi trenutak za……….
[thumbsup]
[/quote]

…pravi trenutak za spakirati kofere i zbrisati [tongue]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!



Kolege ako ne vjerujete u ovu firmu prodajte dionice i kupite neke koje rastu kao SNHO; HT; LRH, a nama koji vjerujemo u DDJH neka potonemo ako treba s njim ili zaradimo nešto.
Pozdrav

slažem se.
i kad ti se čini da firma skroz propada, svi oko nje plaču, nariču, svi govore da je gotovo, tada je pravi trenutak za……….
[thumbsup]
[/quote]

…pravi trenutak za spakirati kofere i zbrisati [tongue]
[/quote]

kod gige u šupu!

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Vaš link

Serbian tourist arrives at the Croatian border. Immigration officer asks him: "Occupation"? The Serb: "No, no, just visit".

Evo kolege imate oko 2500 kom na kupnji pa istresite kad Vam DDJH ne valja. POzdrav

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Slažem se kolega S400 jer na ovim razinama su uključene sve negativne vijesti ovog svijeta , a samo jedna dobra može napeti praćku.

Da li je ovo zatišje pred…?

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Da li je ovo zatišje pred…?

ma jok…samo zatišje [sad]

Ko zna (ah, niko, niko ništa ne zna. Krhko je znanje!)

http://www.sbiportal.hr/slavonski-brod/117/vijest/3610.html

Evo baš sam sad gledao Otvoreno na HTVu i kažu da je poništen natječaj HŽa za vagone što je trebao Đuro Đaković dobiti. najavljen je opči štrajk u Slavonskom Brodu jer je firma dovedena pred zid. tako je rekla Ana Knežević iz sindikata

Mislim da ce cijena na žalost do 30 kuna. Još plin poskupljuje biti ce vesela 2010 god. za naše gospodarstvo.

iako je i ova cijena od 35 kn po meni stečajna cijena , sa ovom vijesti bi to moglo izazvati danas pravo nezadovoljstvo na burzi.
moglo bi to danas lako i u neg.blokadu.
ipak, nije sve ni loše , kupovat ćemo ga još jeftinije zar ne ?!
a jednog dana , prije ili poslije, tko može čekati, omastiti se dobro.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

upravo tako kolega! dokup pa tko ziv a tko mrtav…
da sam si pred 2-3 godine mogao zamisliti da cu nekad moci kupiti na "tisuce" dionice duke i jos drugih firmi ne bi znao kud bih od srece! nekome je smece bezveze a drugi na njemu zaraduju [cool]

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

mislim da je pesimizam u odnosu na ovu dionicu ipak pretjeran bez obzira na sve loše vijesti… po ovoj cijeni dionice firma vrijedi oko 100 mil. kuna ili oko 14 mil. EUR??????? Tako loše ipak nije!!!

biom75

istina, istina… nema se sto dodati, no znate kaj? mozda bi nekome bilo u interesu da cijena opet padne na neki godisnji/dvogodisnji/trogodisnji minimum… a ja sigurno necu biti taj koji ce se buniti ako mi opet dodje prilika da kupim po 27 [thumbsup]
naravno ako se ponovi prodaja oko 60 i kusur opet se nebum bunio jer cu nakon prodaje uci ponovno prvom prilikom na swing low…

respect! [cool]

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

New Report

Close