ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Je li proradila žičara?


Imam dionice i naravno da mi je drago da dobro posluju, ali to je po meni preskupa karta.
Vjerujem da će strancima cijena karte i dalje biti podnošljiva, ali to je skoro 19 EUR !
Previše je to novaca za tako kratku vožnju.

http://www.dubrovnikcablecar.com/timetable-and-prices/

PS
Vozio sam se prije dvije godine tako da znam o čemu pričam.


Dok god čekaju u dugom redu za ukrcaj karta nije skupa!
Za skupoću i jeftinoću mjera je tržište, a ne naši osjećaji, a kako znamo ponuda za ovaj proizvod je 1 i ne postoji drugi istovjetan. Samo alternativa – pješačenje ili javni prijevoz pa tko voli nek izvoli…

Čovjek mora biti dovoljno velik da prizna svoje pogreške, dovoljno pametan da od njih ima koristi i dovoljno jak da ih ispravi.

@jubito u veroni na sajmu konja je samo hebeni parking 20€ tako da…

who dares, wins

Evo za sve one koji misle da je žičara na Srđ preskupa, obzirom da često idem u dolomite, pa usporedite cijene žičara na kojekakve vrhove (gledajte cijene pod telecabina i funivia, to su kabinske žičare, cijena pod a/r je povratna karta) …
recimo, Sass Pordoi je žičara slična žičari na Srđ, jedino je malo veća visinska razlika (oko 800 m) …
https://www.fassa.com/IT/Orari-e-prezzi-Impianti-di-risalita/

ma to je jasno. tih žičara po evropi ima na stotine i kad se popneš na treću svako brdo ti je isto dok je dubrovnik jedan jedini. ja sam još kad i kad platio 500kn da me gliser povuče na padobranu. tad je to bila lova velika ali ni jedne lipe mi nije žao. na kraju krajeva što kolega kaže dok god je red samo deri.

who dares, wins

netko se istresa ali bome netko i kupi. Postoji li nekakava mogućnost za povratak u redovan režim trgovine? prometi su u zadnjih par dana jači nego kod nekih u redovnom.

who dares, wins

Sa današnjom trgovinom smo na 841k kuna prometa u ovome kvartalu. Treba prosječno 15k dnevno, dakle budući da ima čini mi se 64 dana, nedostaje još 120k kuna prometa do 30.3. za prijelaz u redovni režim. Blizu.

Tko izgubi dobitak dobije gubitak


Cijena dvosmjerne karte 2018.g. Iznosi 140kn a jednosmjerne 85kn, rast 7,70% odnosno 6,25%.

Trenutni P/E nakon poreza na dobit iznosi oko 14.

Izostanak prihoda od zakupa Ljetnikovca najkasnije do mjeseca travnja zbog uređenja.

Očekujem dividendu najmanje 6-7kn.

Pozdrav,

prema informacijama s kojima ja raspolažem cijena za sezonu 2018 će biti aktivirana 30.04.2018. iza 17 h. Redovna cijena za dvosmjernu vožnju će iznositi 150 HRK – dok će u špici sezone iznositi 160 HRK (15.06.2018. – 15.09.2018.). Cijena (redovna) će biti aktualna od 01.05.2018.

Рінат Ахметов "тільки небо - це межа!"



Cijena dvosmjerne karte 2018.g. Iznosi 140kn a jednosmjerne 85kn, rast 7,70% odnosno 6,25%.

Trenutni P/E nakon poreza na dobit iznosi oko 14.

Izostanak prihoda od zakupa Ljetnikovca najkasnije do mjeseca travnja zbog uređenja.

Očekujem dividendu najmanje 6-7kn.

Pozdrav,

prema informacijama s kojima ja raspolažem cijena za sezonu 2018 će biti aktivirana 31.03.2018. iza 17 h. Redovna cijena za dvosmjernu vožnju će iznositi 150 HRK – dok će u špici sezone iznositi 160 HRK (15.06.2018. – 15.09.2018.). Cijena (redovna) će biti aktualna od 01.04.2018.
[/quote]

Hvala! Gledao sam samo info sa stranice.

160kn u sezoni, genijalnoo!! 😀

Trebalo mi je na žalost dugo da shvatim da je ovo ulaganje jednostavno .
Sigurno, koliko je išta sigurno.
Bila sam u tri navrata u Londonu, pred deset godina, osam godina i prošle godine.
Pitaju ponekad odakle smo.
Croatia.
Prošle godine na svim licima prepoznavanje. Dubrovnik. Game of Thrones.
Planetarno poznata serija i poznat Dubrovnik.Puno je ljudi reklo da namjerava u posjetu.Sa puno oduševljenja.
Pa sam si po povratku kupila dionice.

Pozdrav svim sadašnjim i BUDUĆIM vlasnicima dionica ATLN,
Moje prve kupnje ovog NEBRUŠENOG BISERA na zse su bile dvoznamenkaste, mislim u kunama ,znači ispod sto kuna, a sakupio sam ih do sada u četveroznamenkastom iznosu i nemam ih namjeru prodavati narednih 10 godina minimalno.Mislim da je ATLN odličan zalog moje buduće MIROVINE.
Kad god je prilika – rasprodaja obavezno nadokupim, moje skromno mišljenje je da je i sada po ovim cijenama. Mislim da su za one investitore koji investiraju dugoročno jedna izuzetna dionica. Zovu je KEŠ MAŠINA, a financijskog duga skoro i nemaju.

Pokazatelji zaduženosti
Dug/kapital 0,75% 4/17 (podaci moje dionice)
p.s. ovo napisano je samo moje skromno mišljenje i ne predstavlja poziv na kupnju ni prodaju dionica ATLN

Sun Tzu – [b]Umijeće Ratovanja[/b] & George S. Clason - [b]Najbogatiji čovjek u Babilonu[/b] vrijedi pročitati

Čisto me zanima, nemam dionice više, al svi znate moju priču:)

što se tiče stanova, to je na čekanju dok se ne dogovore oko koncesije?,

Ovaj današnji pad je očigledno da je nekome bitno samo da ATLN uđe u redovno trgovanje.

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

Sa današnjom trgovinom fali još 52857 kn prometa u naredna tri dana za ući na redovnu trgovinu. U petak burza ne radi, dakle 63 dana je u ovom tromjesečju.

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

Ako sam sve dobro izračunao u ovom tromjesečju ima 64 radna dana i prema tome do kraja tjedna je potreban promet od minimalno 67.857 kn…i eto dionice u redovnom trogvanju.
Broj transakcija je već odavno zadovoljen.

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

New Report

Close