ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kako bi rekao stari Tram11 “stroj za štampanje novca, model automatik” [emo_smijesak].
A uz takvu profitabilnost još i na efikasnosti rade redovito.

Ovo je najbolji primjer zašto su dionice (investiranje) put prema izgradnji bogatstva, svaka čast ekipi iz Dubrovnika

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Vlahušić i njegove borbe
Vaš link …

Grad planira 6.100.000,00 kuna za razvoj turizma, čovjek da ne povjeruje?
Upravni odjel za Poduzetništvo turizam i more planira potrošiti 17,4 milijuna kuna, a u šest godina nije uspio obojati auto taxi u bijelo i svaka Odluka koju su predložili na sudu je pala.

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche


Ovo su cijene (žičare) za 2013 i 2014 godinu, neznam jel ima itko saznanja o cijenama u 2015 tojest hoće li doći do povećanja[emo_zloban].

povratna (za odrasle) 2013 – 94kn, 2014 – 100kn
jedan smjer (odrasli) 2013 – 50kn, 2014 – 60kn
jedan smjer (djeca) 2013 – 25kn, 2014 – 30kn
povratna (za djecu) 2013 – 40kn, 2014 – 50kn

izvor:
http://www.dubrovnikcablecar.com/?dubrovnik_excursion=price [dubrovnikcablecar.com]

???

povratna (za odrasle) 2015 – 108kn, digli cjenu dvosmjerne za 8% za svaki slučaj [emo_smijesak] (baš bi zanimljivo bilo znati koliki je udio u prodajnim kartama ova dvosmjerna).
jedan smjer (odrasli) 2013 – 60kn,
jedan smjer (djeca) 2013 – 30kn,
povratna (za djecu) 2013 – 50kn,

Рінат Ахметов "тільки небо - це межа!"

najava skupštine[emo_palacg]

a što se ovdje događa?
užas…

maximum je dosegnut…svi oni koji su kupovali 30-50 kn sada imaju zagarantirani prinos od 7-10%….i to je to

ko više nije u njoj, taj traži nove prilike

po čemu to zaključuješ? po tome što si ti izašao? znalac, nema šta!!

pa reci mi gdje je prostor rasta?, ne trebaš govoriti znalac, ne znalac, ja sam sebi odlučio na kojem targetu prodajem i to je to….izašao nakon 2 godine i ušao u novu priču, isto podcjenjenu kao i tada ATLN

kolega,
nisi napisao ništa argumentirano po čemu je to max. eto sad i ja velim da je moj target 157 kn do kraja godine bez ikakvog argumenta.

maximum nije dosegnut, po svemu sudeći će to jo rasti, ali polaganije i mukotrpno. atln je san snova, ali sad je skupa i zato se kupuje polako i muktrpno.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Zato što nema dodatnih mogućnosti povećanja prihoda!

pa koliko ja vidim, prihodi stalno rastu.

New Report

Close