ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Na ZABi-i jutros od 11 legli novci… točni su u sat i lipu.

Meni još ništa nije sjelo

Pozdrav,

 

Ukoliko nisam dosada prodao dionice, a eventualno bih to želio, koja je procedura sada kada je burza zatvorena? Da li kontaktiram nekoga iz ATLN, brokera, nekog trećeg?

 

Hvala

@mistreaver

Bilo bi Vam najbolje kontaktirati brokera i vidjeti da li je moguć OTC.

Ali nisam vam optimističan zbog trenutne situacije na financijskim tržištima.


@skviki74

Kontaktirajte Ruskovića u ATLN, mail je lako dostupan pa provjerite gdje je zapelo.

Pretpostavljam da ste bili na skupštini i glasali protiv.

Imate otc hita i interkapital, na prvom ima puno vise aktivnosti generalno

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Ugovor stigo bio sam na putu.Hvala na odgovorima

Stiglo FI. Dobit  21,18 Mil. Riješili su se triju manjih nekretnina. Uprkos zlobnoj birokraciji, keš mašina ide dalje.

 

 

Gdje vidiš izvješće?

sokolic12, 14.05.2020. u 10:55

Gdje vidiš izvješće?

http://www.excelsa-realestate.com/iz.asp?pageID=3

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

Ne kupuju više dionice, niti po cijeni ispod delistinga.

137 kafića/restorana nije otvorilo, a moglo bi biti i gore za grad generalno, i avioni i kruzeri su nula za ovo ljeto

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Više sreće nego pameti. Barem za nas.

Da su pokrenuli delisting koji mjesec kasnije, izašli bi po 50 kn.

Ovako ove godine ATLN teža pušiona. Dogodine neki oporavak, pa tek 2022 neki rast.

2023 možda malo bolja dividenda.

Zbog ovog virusa, par godina bez divke.

Ostavio sam 15% ATLN. Nisam izašao. Mislim da ni neću. Sve dok me ne izbace.

Trolam, hejtam, vrijeđam, ponižavam, omaložavami - mućki Džubrarim.

Ima možda netko kontakt mail iz prethodne komunikacije? Hvala!

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Onaj koji je danas prodao svojih 173 dionica po 120 kn će se osjećati strašno glupo kada mu dođe poštar. A još sam ciljao da pokupim trećinu toga ali sam računao da ima vremena…

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

Zna li netko kada bi trebali isplatiti manjinske dioničare koji su istisnuti krajem prošle godine?

odi na njihove stranice, imaš neki mail. upitaj, odgovor ćeš dobiti vrlo brzo. govorim iz iskustva, odgovarao mi je osobno gdin rusković.

New Report

Close