ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Grad kupuje žičaru, na Srđ redovnim abonamentom

"…Ono što je jako zanimljivo sa današnjeg kolegija gradonačelnika jeste najava kako je Grad Dubrovnik spreman kupiti žičaru.

-Grad dubrovnik je spreman financijski kupiti žičaru od ALH, želimo je kupiti iz više razloga. Prvi od razloga jeste taj što želimo žičaru staviti u sustav dubrovačkog-Libertasovog pokaza…"

http://dubrovacki.hr/clanak/42162/suglasnost-libertasu-za-investicije-vrijedne-preko-31-milijun-kuna

Moj komentar:

Ono što bi se moglo realizirati: ALH pristaje prodati žičaru za “simboličan iznos”, ali kao/za kompenzaciju dobije Hotel Belvedere. ALH se obavezuje (neformalno – usmenim dogovorom), da će dio radova i rekonstrukcije oko/na hotelu prepustit tvrtki Vlahušićevog brata ili njegovim bilsikim prijateljima/ljudima od povjerenja.

S ovakvim poslom imamo sinergiju na svim mogućim i nemogućim razinama.

Moj komentar:

Ono što bi se moglo realizirati: ALH pristaje prodati žičaru za "simboličan iznos", ali kao/za kompenzaciju dobije Hotel Belvedere. ALH se obavezuje (neformalno – usmenim dogovorom), da će dio radova i rekonstrukcije oko/na hotelu prepustit tvrtki Vlahušićevog brata ili njegovim bilsikim prijateljima/ljudima od povjerenj

Ovo nije drumski komentar
nego ulični,
izmišljaš bajke
Lukšić će kupit Belveder bez da prodaje Žičaru,Grad je tek prvi kupac za žičaru a ima ih još,
zaboravio si projekt iza Grada,Lukšić i tu ulaže

Zaboravio si jednu stvar: pravo prvokupa Belvedra ima grad Dubrovnik, zar ne?
O projektu "Iza grada" imas sve unazad par strana, podrobno izlozeno.

Raspitaj se malo podrobnije, pa refriraj dobivenu povratnu informaciju.

Raspitaj se malo podrobnije, pa refriraj dobivenu povratnu informaciju.

znam ja dovoljno,nebrini ,ali neznam baš za tvoje informacije

Neznam zašto mi brišu postove, vjerojatno jer sam se pokušao humoristično osvrnuti na projekte dubrovačkog gradonačelnika…

No na tragu onog što sam pisao je ovaj članak – http://www.dubrovnikpress.hr/index.php?option=com_k2&view=item&id=3412:vlahu%C5%A1i%C4%87-bi-kupio-%C5%BEi%C4%8Daru-bez-da-je-vlasnik-%C5%BEeli-prodati&Itemid=68

A sukus svega je… Da Vlahušić uopće nema pojma tko je vlasnik žičare (naravno da nije ALH) , da on nema apsolutno blagog pojma koliko takvo nešto može koštat, da je gradska blagajna uglavnom prazna i da se sve iole ozbiljno financira preko kredita koji sve teže prolaze na gradskom vjeću , a najvažnije da žičara po svemu sudeći nije na prodaju…

Ovo je jedna od xxxxxxx ideja proizašlih iz gradonačelnikova ureda, realizacija sličnih projekata je do sada bila otprilike 0,001% … Oni koje prate situaciju u Dubrovniku će znat o čemu pričam, i kolika je težina bilo koje gradonačelnikove izjave.

Jotun – u sridu! [thumbsup]

Hebiga jos da znam čiji je čiji multinick bilo bi dobro, prika! [wink]

Ma bit ce ovo sasvim uredu. Skupljanje kada AUDIO otpušta/dijeli prodaj na vijest! Čist račun – duga ljubav. [kiss]

P.S. Kao pravi gospar, raspitaj se za Vlahušićevog brata, ali i za nekretnine ATLN…

Zanimljivo je da su žičare za prijevoz osoba do usklađivanja zakonodavstva RH s europskim pravnih stečevinama bile u nadležnosti jedinica lokalne samouprave, koja je potom prebačena na državnu razinu. Nakon najava iz Ministarstva prometa, izgledno je da se koncesioniranje ponovno spušta na lokalnu razinu. Iz “Excelsa nekretnina” koje gospodare žičarom poručili su kako im se iz gradske uprave nitko nije javio s prijedlogom za otkup žičare.
mi smo zainteresirani ako može ala maka

Ovdje ima jedna opasna kvaka… Grad će izdavati koncesiju za žičaru (i to izgleda da će ići dosta brzo)… A grad ujedno želi i kupit žičaru …

Nadam se da samo insinuiram neke nevjerojatne scenarije…

http://www.dubrovniknet.hr/novost.php?id=20029

koliko shvaćam za atln se ništa ne mijenja. samo što će sad novac od koncesije koju su i dosad plaćali ići lokalnoj zajednici – DU a prije je išao državi …

NASTAVAK SJEDNICE GRADSKOG VIJEĆA
‘Lukšićima ne pada na pamet prodati žičaru’
-dubrovački hr


NASTAVAK SJEDNICE GRADSKOG VIJEĆA
‘Lukšićima ne pada na pamet prodati žičaru’
-dubrovački hr

Pa nije žičara njihova, već od atln.

E da znam da bi stigao ići u grad uplatiti, lupio bih hiljadarku po asku. Štopanje je vidljivo iz aviona. Uskoro bi se kolega bloger mogao preseliti sa aska na bid. [thumbsup]

Može li ovaj skriveni na prodaji biti netko osim audia? Molim nekog znalca! H nalog mora biti x 10?
Toliko osim 1. vlasnika ima samo audio a 1. vlasnik sigurno ne prodaje.


Može li ovaj skriveni na prodaji biti netko osim audia? Molim nekog znalca! H nalog mora biti x 10?
Toliko osim 1. vlasnika ima samo audio a 1. vlasnik sigurno ne prodaje.

Mora biti u rasponu između 10 i 90%.

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

New Report

Close