ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.05.2024. u 22:21
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATGR
56,19
2.922
52
55,00
56,50
-0,88%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

hohohoho pa nije valjda da ekipa koja se nakrcala Atgrom na 935 kuna sumnja u visoke dosege neprikosnovenog vođe-uvoznika kurtona???

a ta Droga je bila pred bankrotom to je jasno, koilko god vi tu činjenicu gurali pod tepih i vlasnici su presreni da su našli budalu kojoj će to prodati po cijeni po kojoj su je prodali

hoh hoh ho[wink]

KUPOVAO SAM JA BELJE PO 8, PTKM 12, ATPL 70, KODT 200, HDEL 50, TNPL 200 a VI ?

možeš i ti DELUKSE popiti jednu COCK-tu maxi pakovanje,pitaj tedeskija donirat će ti.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

malo je istina drugačiju,a to je da je stari bio udbaš koji je maznuo lovu u jugi ,da su digli atlantik na monopolu na žvake i durex,pa im je pliva poklonila nekoliko "bezperspektivnih firmica",cedevita,neva.
onda da nam je stari uvalio 100 milja eura preko prenapuhane cijena u ipo,ostavio ih junioru koji ih onda kao ulaže kao privatnu lovu u kupnju droge.
ili je stvarnost frizirana ili sam ja neuk.

Cedevita i Neva su u kontekstu Plive u tom trenutku bile bezperspektivne firme i dobro je da ih se Pliva rijesila. Cinjenica da je poslije Pliva radila katastrofalne strateske greske nema vise veze s tom odlukom.

Snaga ATGR je u procesima vodjenim operacijama koje pokazuju da se i sa ovakvim brandovima moze poslovati profitabilno. Mene kao dionicara vise zanima kad ce ATGR poceti isplacivati solidnu dividendu jer dionica u toj industriji i na ovom trzistu ne moze ostvarivati veliki rast – jednostavno nema na osnovu cega.

Sto se tice toga kako je netko dosao do novca to vise uopce nije bitno. Dosao je i Kutle do novaca pa se vidi kako su zavrsile njegove poslovne avanture.

Krepat ma ne molat.

kakavi će se postovi tek pisat na 950 i 1100 HRK. [bye]

ne znam kakvi ce biti, ali cisto sumnjam da ce se pisati ove godine…

Krepat ma ne molat.

nije moj problem već državnih organa kako je stari tedeski došao do love,ali na pošten način nije.pa mi onda ide na cocktu njegovo peglanje biografije i foliranje kako je on mlad i urban,građanski tip.
što se tiče plivinog spin-off -a tko imalo bolje zna situaciju,zna da je "družba sinjeg galeba" nakon opće devastacije plive i isisavanja love,kao zadnji čin imala operacije prebacivanja na atlantik onoga što je atlantik tada mogao progutati.i cedevita i neva su uspješne firme,i tu je atlantik samo "kozmetičke promjene napravio" i poboljšao distribuciju.
moram priznati da imaju najbolju distribuciju i zbog toga sam i kupovao njihove dionice.
recimo u žvakama imaju 97 posto tržišta,a niša je vrijedna 300-400 milja kuna.ima jedan mali problem ,što ima sad netko remeti planove,bit će uskoro i o tome.

nema ništa protiv atlantika,samo primjećujem da rba brani svoje interese i cijene kolaterala koje imaju u zalogu.
ali ovi mali dioničari teško prihvaćaju kritiku,eventualno da sam laude napisao tedeskom,ali to ostavljam njima,imaju cockte na zalihama koliko hoće

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

Jedno pitanje ako netko zna.
Da li je KOnzum skroz izbacio Argetu iz asortimana jer je ja tamo nemogu naci a to nije dobro za ATGR.
A to im je jedan od najjacih brandova sada.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Jedno pitanje ako netko zna.
Da li je KOnzum skroz izbacio Argetu iz asortimana jer je ja tamo nemogu naci a to nije dobro za ATGR.
A to im je jedan od najjacih brandova sada.

da je toda izbacio emila???
sori, ali ovo je jedna od većih budalaština…

hate red



Jedno pitanje ako netko zna.
Da li je KOnzum skroz izbacio Argetu iz asortimana jer je ja tamo nemogu naci a to nije dobro za ATGR.
A to im je jedan od najjacih brandova sada.

da je toda izbacio emila???
sori, ali ovo je jedna od većih budalaština…
[/quote]

Argeta nije niti bila u Konzumu, ja ponekad kupit tunu, ali u Konzumu je nikada nije bilo.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

plavi, ako je nije bilo sad će je bit.

hate red

Samo pitam, jerbo nemogu nigdje naci lososa pa se uplasih

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

PROBLEMI
Hoće li UniCredit spriječiti Tedeschija da preuzme Drogu Kolinsku?

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/industrija/hoce-li-unicredit-sprijeciti-tedeschija-da-preuzme-drogu-kolinsku%3f,93482.html

New Report

Close