ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.05.2024. u 11:08
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATGR
56,49
14.575
258
56,00
56,50
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

A mogu li od danas svi dioničari raspolagati in formacijom hoće li biti kakve dividende za prošlu godinu?? [kiss]

Plad optim, pa nista ne pratis.
MIslim da je oko 7 kn 25% dobiti kao i svake godine.
Sljedece godine oko 9-10 ako se trend dobiti nastavi

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Plad optim, pa nista ne pratis.
MIslim da je oko 7 kn 25% dobiti kao i svake godine.
Sljedece godine oko 9-10 ako se trend dobiti nastavi

Pratim,pratim dragi moj Bluemanu! međutim,tvoj odgovor nije zvaničan podatak,već matematički izračun da se 25% dobiti dijeli kroz dividendu.odnosno 7 kn po dionici.To je,dakle – zasada – samo pretpostavka…A može i iduće godine 9 kuna po dionici. Prve godine bilo je 5,sada 7,pa 9 kuna…Je li to OK ili je to ipak premalo,obzirom da je na IPO.u dionica vrijedila 935 kuna??Hvala na odgovoru! [rolleyes]


Zvrc, 22.05.2009. u 11:14
84,99%

85,07% – TOP 10
[/quote]
85,19%
[/quote]

85,20%

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Danas su svoj udio u vlasništvu hrvatskog RTL-a zadržali tek Agrokor i Atlantic grupa, svaki po 13 posto.

who dares, wins

PRIJENOS
Atlantic Grupa: Bračni par Tedeschi prenio dionice na DEG
Autor/izvor: SEEbiz
ZAGREB – Atlantic Grupa izvijestila je burzu da je 22. svibnja 2009. godine na njemačku razvojnu banku DEG – Deutsche Investitions und Entwicklungsgesellschaft MBH izvršen prijenos ukupno 4.490 dionica Atlantic Grupe i to: 3.914 dionica u vlasništvu predsjednika Uprave Atlantic grupe Emila Tedeschija, te 576 dionica u vlasništvu zamjenice predsjednika Nadzornog odbora Lade Tedeschi Fiorio.

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/atlantic-grupa-bracni-par-tedeschi-prenio-dionice-na-deg,46262.html

Kakav upliv če biti na dionicu ovaj prijenos??
Ja mislim da pozitivan.

Ako do sada niste svakako probajte Cedevita čajave, stvarno su dobri. Metvica, kamilica, brusnica, šumsko voće…

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!


Kakav upliv če biti na dionicu ovaj prijenos??
Ja mislim da pozitivan.

Nikakav.
To je prije dogovoreno i znalo se, samo se čekao istek lock up-a, formalna stvar. Vidiš da i dalje Emil drži stvar čvrsto u svojim rukama ( preko 50% ). ako ikad bude ispod 50% ( on i sestra ) onda možeš reći da je to neka promjena. Ali ovako je odnos snaga i dalje vrlo jasan.
Jedino je skupljanje na ovoj dionici stalno i vrlo očito. A veliki znaju ( isto ) čemu služi pojas.

Što je ovo Emile? Sve raste ko ludo, a Atlantic stoji na mjestu. Jel on to glumi HT? Hoće li biti malo živosti na ovoj dionici? Skupština će brzo, ima i nešto dividende, a dionica se kilavi. Prošle su godine dizali dionicu pred skupštinu… Kako li će biti ove godine? Ajmo dionica, probudi se… [undecid] [huh]

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Ja sam uvijek govorija da je ovo smeče od dionice , znam unaprijed ko če me sad napast, heheehehe.

Koja pušiona na ovoj dionici , da sam je proda na najnižoj i kupija jeb…. pounje več bi vratio investiciju deset puta, e moj EMILE. Daboh da sanjao cedevitu cijeli život, hehehehe-)

New Report

Close