ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ambalaža za Cedevitu Go se ne može prodati za 50 lipa. kako su to uspjeli izmajmunirati da se ne plaća povratna naknada?

To ti je nova reklamna finta. Da što više ambalaže ostane po cesti te da se na taj način sa proizvodom upoznaju i oni koji ga ni su probali. [lol]

who dares, wins

jel bio netko na glavnoj skupštini? da li je rečeno nešto zanimljivo?

Ni je mi jasan sad ovaj termin uključivanja trezora u kupnju!?
Da su htjeli kupiti jeftino mogli su to i prije i bolje.
Ili bude neka blok kombinacija ili će se cijena dizati….

who dares, wins


Zvrc, 17.06.2009. u 12:29
nije dugo bilo…TOP 10 85,29%

85,51% – novi TOP 10
[/quote]

85,52%

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Danas je (do sada, znači 15:30) samo troje investitora kupovalo dionice ATGR (a možda i dvoje ako su drugi i treći isti kupac). Jedan sam ja (12 komada), jedan je bio u 10:00:31 (50 komada), a jedan stoji na kupnji i taj je do sada skupio 45 komada.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Atlanticov "Superbrand"

Ukupno devet brendova iz distribucijskog portfelja Atlantic Grupe imaju status Superbranda, od kojih tri čine vlastite robne marke (Cedevita, Plidenta, Melem), a šest principalske robne marke
(Wrigley, Ferrero, Nutella, Kinder, Johnson&Johnson, Duracell, Durex).

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!




mene zanima što će ovdje biti kad rba mirovinski dodje do 10 % firme…zamislite da mu onda lukavi dinkec krene van..

Kako bi to dobro bilo! Kad bi "lukavi Dinkec" krenuo van konačno bi se otvorio prostor za ulazak stranih institucijonalnih investitora (čitaj: fondova). Misliš da je Emil bez veze radio road show u SAD-u, Beču, Beogradu…

A tu je i nagrada “Otkriće godine” za 2008., koju joj je dodijelio investicijski fond East Capital sa sjedištem u Stockholmu. East Capital, najveća nezavisna investicijska kuća specijalizirana za financijsko tržište istoka Europe, ovu je nagradu u konkurenciji od 500 istočnoeuropskih tvrtki dodijelio Atlantic Grupi kao kompaniji koja pokazuje iznimne rezultate i kojoj se pretpostavlja odlična perspektiva.

Samo neka izlaze oni koji to žele, biti će više prostora za one koji žele unutra.

[/quote]
ne vidim da itko drugi kupuje osim rajfajzena, ja da sam na mjestu drugih mirovinaca, hmmm znam što bih radio i kako sprijecio rast prinosa rmf
[/quote]

nitko mi nije odgovorio na ovo pitanje?

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Dva su RBA Obavezni i Dobrovoljni. Oba kupuju a i drugi koji su u Topu 10 su se povećali.
Jedino AZ koliko vidim ove godine ništa.
Ovi su neki nešto dobili,prenijeli, kupili.
U glavnom ni je tako statično ni ti je taj RBA tu neki pretjerani faktor.

who dares, wins

Distribucijska mreža Atlantic Grupe

Distributivna mreža Atlantic Grupe sastoji se od 16 distribucijskih centara: Zagreb, Osijek, Rijeka, Split, Široki Brijeg, Sarajevo, Tuzla, Laktaši, Bihać, Ljubljana, Beograd, Novi Sad, Niš, Čačak, Podgorica i Skopje, pokriva tržišta Hrvatske, BiH, Slovenije, Srbije, Makedonije i Crne Gore te međunarodnim principalima na svim tim tržištima osigurava distribucijske usluge najvišeg standarda, sa izravnim pristupom u više od 46.000 prodajnih mjesta na području Jugoistočne Europe.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

sjela dividendica 🙂

KK Cedevita u NLB ligi!

http://www.kkcedevita.hr/start.asp?dir=vijest&vijestid=1006

KK Cedeviti pozivnica za nastup u regionalnoj košarkaškoj ligi. Još jedan uspjeh Atlantic Grupe i velika prilika za promicanje Cedevite u regiji. Bravo za lobiste koji su radili na dobivanju pozivnice!

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

cedevita stvara ovisnost..mislim da će cedevita postati brand kao coca-cola,a mi ćemo postati bogati..to bi se moglo desiti za 10-20 godina…

Cedevita – 10% niža cijena

http://www.cedevita.hr/hr/novosti/vijest/130

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Ocekujem strasan izvjestaj sutra.
Iz glave lupam.
H1 ocekujem oko 120 mil kuna EBITDA (ajmo reci 250 na kraju godine)
Neto dobit od 50 milja kuna.

EV/EBITDA po ovome bi bilo izmedju 6-7.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Objavili izvještaj.
http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/ATGR-fin2009-1H-NotREV-K-HR.pdf

Dvoznamenkasti rast unatoč nepovoljnom makroekonomskom okruženju

Rast prodaje na 1.061,1 milijun kuna
+ 11,5% u odnosu na isto razdoblje lani

Rast operativne dobiti (EBIT-a) na 76,9 milijuna kuna
+ 28,6% u odnosu na isto razdoblje lani

Rast operativne dobiti (EBIT-a) bez jednokratnog utjecaja na 67,1 milijuna kuna
+ 12,1% u odnosu na isto razdoblje lani
Jednokratni utjecaj – dobit ostvarena otkupom manjinskog udjela DEG-a u Cedeviti d.o.o.

Neto dobit nakon manjinskih interesa u iznosu od 41,6 milijuna kuna
+49,8% – u odnosu na isto razdoblje lani
+14,2% – rast neto dobiti nakon manjinskih interesa bez jednokratnog utjecaja na iznos od 31,7
milijuna kuna u odnosu na isto razdoblje lani

New Report

Close