ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



možda ide
http://www.ncs.hr/hr/esop_dionicarstvo/70/49_2

kaj mislite jel bi tobilo dobro
evo primjera iz

Prodano 78% dionica AD Plastika iz ESOP-a, pola kupili članovi Uprave i NO


kada nema londonske burze neka AV napravi IPO a ne da dela samo ono kaj njemu paše
[/quote]
koliko vidim ništ ne mislite skup s menom jedino znate dijeliti minuse

#Bacikumekeškeš#bićeparaošneš




možda ide
http://www.ncs.hr/hr/esop_dionicarstvo/70/49_2

kaj mislite jel bi tobilo dobro
evo primjera iz

Prodano 78% dionica AD Plastika iz ESOP-a, pola kupili članovi Uprave i NO


kada nema londonske burze neka AV napravi IPO a ne da dela samo ono kaj njemu paše
[/quote]
koliko vidim ništ ne mislite skup s menom jedino znate dijeliti minuse
[/quote]
po ocjenama koliko vidim s.erem da se sve praši ali i adris ga praši

promet ovom dionicom oko 2.5mil. koliko je od toga napravio trezor to ne znam ali ako i je sve njihov treba još 120 ovakvih dana da bi potrošili zacrtanih 300 mil.kuna.zašto su onda danas mnogi požurili prodati kao da će kupovina trajati samo jedan dan.cijena je danas dobro povukla ali bolje da ide po malo pa puno dana i opet će se nakupiti dobar postotak rasta.

možda je blesavo pitanje, ali da li netko zna na sto cilja Adris s ovim povlačenjem osporavanja tražbina?

Sigurno je da se radi o nekakvom dogovoru.
Ali kakvom, nije u domeni i dohvatu naših moždanih vijuga

moje mišljenje je da si Adris praktički kupuje glasu u stalnom vjerovničkom vijeću. pošto Adris nece imati svojeg predstavnika, službeno, moguce da ce predstavnik ZABA-e glasati kako se dogovori sa Adrisom pa da se eventualno sa jos dva glasa izglasa povoljnija nagodba za vjerovnike


moje mišljenje je da si Adris praktički kupuje glasu u stalnom vjerovničkom vijeću. pošto Adris nece imati svojeg predstavnika, službeno, moguce da ce predstavnik ZABA-e glasati kako se dogovori sa Adrisom pa da se eventualno sa jos dva glasa izglasa povoljnija nagodba za vjerovnike

Odakle ti informacija da nece imat predstavnika to samo nagadjas ili je negdje sluzbeno spomenuto ?

Ignore : renči

mozda sam u krivu, ali pošto je jako puno igraca u skupinama, naravno da su neki jaci neki slabiji i iskreno ne znam gdje smjestiti adris kad niti sam ne znam tko je sve u igri u njihovoj skupini, pa mi je logicno da kad moras izabrati nekoga da zastupa interese svih, to na kraju i ne ispadne bas tako. ali ZABA je jaki igrac i imati deal s njom mi se cini kao jako dobar. nije to nista sluzbeno, to je moje razmisljanje.


moje mišljenje je da si Adris praktički kupuje glasu u stalnom vjerovničkom vijeću. pošto Adris nece imati svojeg predstavnika, službeno, moguce da ce predstavnik ZABA-e glasati kako se dogovori sa Adrisom pa da se eventualno sa jos dva glasa izglasa povoljnija nagodba za vjerovnike

vrana vrani oči ne kopa
a po meni adris je odlićan igrač

Najviši skok Adrisa od 28. prosinca


AV se spasio sa hupz zahvaljujući AL
započeti poslovi u sloveniji stoje,stoje poslovi i u zgradama co u zagrebu a zašto je kupljena zgrada stare
pošte u dubrovniku kod hiltona a marjan u splitu nema novih vjesti pa sve započeto stoji
AV je ušao u spore poslove za koje ja više krivim države nego njega ali on zna više od nas a o špekulacijama ne ću.

i jos jedno pitanje. prije to nisam toliko pratio bar ne na ovoj temi; u kakvoj kombinaciji je Adris dobio dionice Jamnice? to nema nikakve veze sa izdanim jamstvima ili ima?

@joda

Na skupstini je receno kako je ADRS dobio dionice JMNC (preko 50%), KNZM (skoro 70%) i LEDOa (oko 5%) kao jamstvo za novce koje su im posudili. Uzmi ove postotke jako s rezervom proslo je skoro godinu dana od skupstine a ja pisem napamet imam negdje zapisane tocne brojeve

...



@joda

Na skupstini je receno kako je ADRS dobio dionice JMNC (preko 50%), KNZM (skoro 70%) i LEDOa (oko 5%) kao jamstvo za novce koje su im posudili. Uzmi ove postotke jako s rezervom proslo je skoro godinu dana od skupstine a ja pisem napamet imam negdje zapisane tocne brojeve

pitanje je koliko ce te dionice vrijedit kad se raspetlja to sa agrokorom…




@joda

Na skupstini je receno kako je ADRS dobio dionice JMNC (preko 50%), KNZM (skoro 70%) i LEDOa (oko 5%) kao jamstvo za novce koje su im posudili. Uzmi ove postotke jako s rezervom proslo je skoro godinu dana od skupstine a ja pisem napamet imam negdje zapisane tocne brojeve

pitanje je koliko ce te dionice vrijedit kad se raspetlja to sa agrokorom…
[/quote]

Najvjerojatnije 0. Zna li netko da li je Adris kao kreditor dobio isplatu 40% duga, ili su je samo dobili dobavljači i OPG-ovci (100%)?

New Report

Close