ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

TK po cijeni povlaštene dionice od 55,2 €  umanjena za vlastite dionice iznosi manje od 900 mil €.

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

Budući da je ‘uravnoteženi portfelj održivih poslova‘ mantra koja je u srži Adrisove strategije rasta i razvoja te s obzirom na učestalost kojom je Adris grupa d.d. uvodila nove djelatnosti u svoje poslovanje u razdoblju između 2000. i 2015. godine, dosta se dugo i čekalo da društvo iz Rovinja ponovno uđe u nešto sasvim novo.

Osam i pol godina otkako se Adris otarasio duhanskog biznisa kompanija koja je organizirana u tri osnovne strateške poslovne jedinice (turizam, prehrambena industrija i osiguranje) objavila je da joj četvrti strateški pravac postaje – energetika.

https://www.vecernji.hr/zagreb/simbol-nekad-snazne-zagrebacke-trgovine-nama-se-prodaje-se-nakon-23-godine-stecaja-1734803

Dal bi mogla to CO  kupit ili Adris i  napravit hotel ?

Sazvana skupština Crosa. Tema : prijedlog isplate dividende iz zadržane dobiti.

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

Mogli bi ove godine dat vise od 2,35 eura po dionici 🙂

https://lidermedia.hr/financije/croatia-osiguranje-predlaze-dionicarima-isplatu-od-65-milijuna-eura-kroz-dividendu-155191

Ugrubo to je adrisu ak se ne varam cca 2,6 eura po dionici , a prosle su isplatili 2,35 .

bilo bi lijepo da tu lovu od CROS-a ove godine isplate kroz izvanrednu divku 😊

Divka na CO-a pa možda ide divka i na maistri. Država prodaje 30% co-r-a. Stvari u adris grupi se izgleda raspetljavaju.

Adrs – ra skuplji 45% od Adrs – pa

 

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

To je moguće samo na ZSE🤣

Trolam, hejtam, vrijeđam, ponižavam, omaložavami - mućki Džubrarim.

A iz Splita dolaze žalosne slike hotela Marjan. Kakvo je to obnavljanje hotela a još manje vjerujem otvorenju novog hotela za sezonu 2025.

Prije ce bit 2026,nedaj boze 2027, po meni nemoguce za godinu dana izgradit i opremit hotel.
Al dobro, par posto portfelja unutra imam pa nek stoji.
Ima neko iz St da zna koliko je obicno popunjenost hotela u centru kroz godinu ?

https://www.24sata.hr/news/foto-hotel-marjan-u-splitu-rusi-se-kao-kula-od-karata-evo-sto-je-ostalo-od-kultnog-hotela-961999

Istina će izgleda na vidjelo jer ne može se više sakriti da se ne radi o obnovi hotela nego će se hotel srušiti do kraja o čemu sam ja već upisao prije par godina pa su me napadali da dezinformiram ljude na forumu. Navodno da sad ima i neko pisanje u novinama.

E moj ANTE dobro su ti ga metnuli i Kerum i Toda a sve investicije su loše do zla boga jer ni jedna neće vratiti uloženo. Najnovija odluka o investiranju u energiju bit će isto slaba zarada. Ne transparentnost investiranja hotela Marjan pa sada rušenje (?) je šlag na tortu.

kasnite barem godinu i pol do dvije sa svojim tvrdnjama. ili samo površno pratite

New Report

Close