ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Iz Glasa istre :
…Adris i Maistra rade i na dva velika projekta za koji su potrebne duge pripreme. Riječ je, naime, o povijesnim i zaštićenim objektima. Prvi je zgrada Croatia osiguranja u Zagrebu, a drugi kompleks nekadašnje tvornice duhana u Rovinju…

Hotelu Zonar Zagreb, dodjeljeno je „Best Brand Award“, priznanje za zanimljiv i pamtljiv identitet koji komunicira temeljne vrijednosti i odjekuje među ciljnom publikom.

Dizajn identiteta Zonara Zagreb, inspiriran brzinom suvremenog života, potpisuje Bruketa&Žinić&Grey.

plavi01, 04.02.2024. u 15:17

Istina će izgleda na vidjelo jer ne može se više sakriti da se ne radi o obnovi hotela nego će se hotel srušiti do kraja o čemu sam ja već upisao prije par godina pa su me napadali da dezinformiram ljude na forumu. Navodno da sad ima i neko pisanje u novinama.

E moj ANTE dobro su ti ga metnuli i Kerum i Toda a sve investicije su loše do zla boga jer ni jedna neće vratiti uloženo. Najnovija odluka o investiranju u energiju bit će isto slaba zarada. Ne transparentnost investiranja hotela Marjan pa sada rušenje (?) je šlag na tortu.

Istina, nije to obnova to je kompletno rušenje. Ako netko ima sve podatke pa kada se sve zbroji koliko će onda de facto koštati kvadrat zemlje za taj hotel Marjan? Treba uračunati min. još i troškove rušenja.

Ante i randoph će vam to sve lijepo navesti od prije 7 g kada je spašeni kerum dobio prve novce pa trgovački sudovi pa izjave adrisa da će obnoviti Marjan. Gledajte malo unatrag 5 god. Članke na forumu iz novina pa ćete vidjeti koji su podaci obrane davani od pojedinih članova foruma koji se sada prave senilni a možda i jesu. Koliko šta košta za Marjan ja sam negdje prije 3 godine napisao da je najjeftinije staviti dinamit za rušenje pod hotel. Nije to samo po sebi došlo iz moje glave nego su se slagali podaci. A sada netko piše o zaštićenoj zgradi u Rovinju i staroj zgradi CO u zagrebu pa nebuloze idu dalje. No lova se mora nekamo potrošiti jer ju i ovak gricka inflacija.

Pogledam ROCE Adrisa kroz godine na tabeli MD-com i sve mi je jasno odmah.

Imao sam prije preko milijun kuna unutra. Zaradio si malo veći burek.

Norveški naftni fond trenutno ima ulaganja u tri hrvatske kompanije

New Report

Close