ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 01.05.2024. u 23:33
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
13,02
19.711
1,514
12,95
13,00
-2,27%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Jaci rast prihoda bit će u q4.

Možeš li malo obrazložiti?

Vijesti o poslodavcu:

Samsung u pregovorima s Fiat Chrysler Automobiles
5.8.2016.

Samsung je trenutno u pregovorima s Fiat Chrysler Automobiles oko preuzimanja dijela ili cjelokupnog poslovanja tvrtke Magneti Marelli – proizvođača specijaliziranog za razvoj i proizvodnju auto dijelova visoke klase.

Samsung već mjesecima ulaže u segment pametnih automobila, a iz američke agencije Bloomberg javljaju kako je Samsung najviše zainteresiran za Magnetijevo poslovanje s osvjetljenjem i telemetrijom, ali razmatra i preuzimanje cjelokupne tvrtke.

Ugovor vrijednosti oko tri milijarde dolara bi navodno mogao biti zaključen do kraja ove godine, a dionice Fiata Chryslera su već porasle na Milanskoj burzi za čak 8,8 posto.

https://www.obavjestajac.hr/561537/samsung-u-pregovorima-s-fiat-chrysler-automobiles-vijesti-bug-online

Čini mi se da netko danas i jučer diskretno skuplja…

Ima li itko ikakvu ideju/vijest o dividendi?

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


Ima li itko ikakvu ideju/vijest o dividendi?

za koji dan trebala bit isplata, oko 20tog…

Jel moguce da si toliko lijen da ne mozes ni odluke skupstine pogledat?

Domachi sve vam piše, no ajde da skratim muke…..isplata je 19.08.2016.
http://zse.hr/userdocsimages/novosti/12gIbymACCNneSYel1ig9Q==.pdf


Jel moguce da si toliko lijen da ne mozes ni odluke skupstine pogledat?

Toliko zaposlen. Let mi je bio 10 sati. Imajte razumijevanja.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.



Jel moguce da si toliko lijen da ne mozes ni odluke skupstine pogledat?

Toliko zaposlen. Let mi je bio 10 sati. Imajte razumijevanja.
[/quote]

i kako je na mjesecu. govore braća tamo ekavicu ili po naški.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...



Jel moguce da si toliko lijen da ne mozes ni odluke skupstine pogledat?

Toliko zaposlen. Let mi je bio 10 sati. Imajte razumijevanja.
[/quote]

Bio je jadan toliko premoren od leta da nije stigao utipkati ZSE i stisnuti enter.
A i za vrijeme leta nije stigao, imao je pametnijeg posla.
I sada svi znamo da frajer leti avionom, i to 10 sati, a mi sitne ribe prizemljeni čekamo da nam se veličanstvo obrati pitanjem oko neke tamo jadne dividende.

A inače prosipa pamet samo tako.

Koji glumac …

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Ha,ha..strasni ste..istina odluka je od 14.07.. tako da je gotovo nevjerojatno pitanje, za nekog “ozbiljnog”..bas me zanima nastavak debate

pa dajte ljudi, što ste napali Domacha?
ne bi li forumi tome trebali i služiti? pa čak i ako vam se ne da i(li) ste imali težak dan?
informacija kad ti treba i kakva treba.. ja poštujem sva pitanja i forumaše (nema glupavih, takvi su samo odgovori)
zato shame on you


pa dajte ljudi, što ste napali Domacha?
ne bi li forumi tome trebali i služiti? pa čak i ako vam se ne da i(li) ste imali težak dan?
informacija kad ti treba i kakva treba.. ja poštujem sva pitanja i forumaše (nema glupavih, takvi su samo odgovori)
zato shame on you

Ljudi bez imena nesto napisu. Nije da me bash puno to brine. Ovo je inace open source i ako se nekome neda odgovoriti ne treba niti odgovoriti – ali to je sukus problema nashe male Hrvatske.

Ps. nije da sam svake sekunde na kvazi burzi zvanoj ZSE da citam svaki izvjestaj – ovo mi je precica.

Kako god, hvala na odgovoru! 🙂

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

zanima me danas kada sjedne div, dali će se investirati taj novac u kupnju još dionica, naravno adpl-a:)

Sjelo PBZ

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

New Report

Close