ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 17.06.2024. u 10:06
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
12,95
803
62
12,95
13,00
-0,38%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

PETINA, 12.04.2012. u 16:04
Lynx@
Pa čovječe Božiji, nije među "tih 15" budućih tvornica nego par tvornica pored tih 15

Daj molim te,razlika je OD NEBA DO ZEMLJE.
Nije među tih 15 nego pored tih.i ne pricam ja o Njima vec samo prenosim sa Businessa.

Kamo li srece da bude MEĐU NJIH 15 a ne 16-ta kao rezerva.

Što je tebi? 😀 Kako može biti bolje biti među nekim hipotetskim budućim tvornicama kojih još nema umjesto imati stvarne tvornice koje već rade, započinju s radom i imaju već narudžbe?!

Ja jesam dugoročni investitor, itekako me zanima to 2016.-2018. i sl., ali valjda je ipak 2012., 2013., 2014. i 2015. godina prije po redu nego li 2016.-2018. Toliko se valjda možemo razumijeti.

Prvo dolaze te naše 2012., 2013., 2014., 2015. godine i ovdje "dolaze za sigurno", a tek potom dolaze te tvoje "tek planirane" stvari u tim daljim godinama.

A do tih "daljih" godina koje "se tek planiraju" prethodno će naše tvornice u međuvremenu valjda nekog vraga već zaraditi, imati neke refence na tom tržištu (!), možda već i sa raznim partnerima itd., pa će te naše nove tvornice i dalje i tih tvojih "daljnjih godina" imati što raditi, imati kako zarađivati, imati zašto (i imati što! ;)) reinvestirati u daljnje širenje itd.

Mi kao da govorimo skroz različitim jezicima. A ne govorim ruski (niti norveški ;)).

Uf nije dobro cijena je počela kliziti, očito se veliki iskrcavaju ‘ACM pothvati’ i ekipa.

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

Ako ne znate uživati u sadašnjem trenutku, nećete znati uživati niti u godinama koje dolaze kolikogod one dale meda i mlijeka. [wink] [cool]

dioničari AD Plastika na zadnji dan za ostvarivanje prava na dividendu, koliki je ostatak dividende koju trebamo primiti, i kada bi trebala sjesti na naše računčiće? LP


dioničari AD Plastika na zadnji dan za ostvarivanje prava na dividendu, koliki je ostatak dividende koju trebamo primiti, i kada bi trebala sjesti na naše računčiće? LP

Nema trenutno nikakve sluzbene informacije o ikakvim dodatnim dividendama ove godine tako da sto se isplatilo se isplatilo (zasada)…Postoji na forumu jedan nesluzbeni podatak o moguce jos 6.xxkn dividende no to cemo saznati tek u 5 ili 6mj kao i prošle godine ako se ne varam..Zasada sluzbeno nema nikakve informacije o ikakvoj dodatnoj dividendi niti datumima isplate iste

...

Baš me zanima koliko će biti uspješna prodaja ovog autića.Cijena od 15 000 eura(navodno) mi se čini malo previsokom.Naravno,treba vidjeti što će biti ispod haube

"Only dead fish swim with the stream"

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/1Nxw5tV3pN9bf9Vu9EGoBA==.pdf

i kakvi su rezultati? sta ocekujete?

vjeruj mi, isplati se cekati, pa makar cekali i godinama...


http://zse.hr/userdocsimages/novosti/1Nxw5tV3pN9bf9Vu9EGoBA==.pdf

i kakvi su rezultati? sta ocekujete?


[smiley]

Radije se strpimo još par dana. Suzdržao bih se od "pogađanja" rezultata. Ali mislim da će biti mrvicu manje strašni nego li u jednoj drugoj mi "sličnoj" omiljenoj industrijsko-izvoznoj dionici gdje će privremeno stvarno izgledati “gadno” – ali koga briga ono “privremeno”?! Ne zamaram se kratkoročnim rezultatima.

@Lynx – volim ako "trenutno" rezultati ispadnu lošiji od očekivanog. Ako sam siguran u dugoročnu sliku, onda mi je to odlična prilika za jeftinu kupovinu!

Ali ako već pričamo, q1 dobar, 2 i 3 manje dobri ali kraj godine bolji od prošle… neću u detalje:)
ovo su moja očekivanja i daleko od toga da su stvarnost!

PS. ako se već kupuje, q3 je uvijek dobro vrijeme za kupovinu ADPl kada traju godišnji odmori u firmi( i kvartal je najzeznutiji).

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

http://www.novilist.hr/Vijesti/Gospodarstvo/Fiat-otvorio-u-Srbiji-tvornicu-automobila

Ja osobno ne očekujem nekakve bajne rezultate u Q1, premda se nadam kakvom blagom rastu prihoda, Q2 nešto bolji. Dok za Q3 i Q4 očekujem veliko povećanje prihoda. Neće me pokolebati i nešto lošiji Q1 jer sam ovdje ionako već godinama, te namjeravam ostati barem još toliko.

Kako kažu neke kolege, ovdje će teći med i mlijeko [thumbsup]

New Report

Close