ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 17.06.2024. u 12:12
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
12,95
803
62
12,95
13,00
-0,38%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.







…eto šta je business ! Tko je mogao zamisliti da ćemo se jednog dana veseliti njihovom uspjehu.

al auto fakat dobro zgleda.
sliči na mini morisa.
[/quote]
…taj FIAT biz u Mladenovcu je fakat malen za ADP, mislim da su dobili svega par dijelova…veca je stvar sto je ADP dobio biznis za RSA – Edison (novi Twingo i Smart) i to ne samo za interijere i exterijere vec i za krovove, a upravo te krovove misle raditi u Mladenovcu…
[/quote]

Sweet info. Nego, odokativno, koliko bi posao sa Fiatom trebao iznositi kao dio posla sa Revozom danas? Mislim da je deal sa Revozom oko 200 do 250 mil kn godišnje. AKo je to tako koliko bi usporedno bio deal sa Fiatom?
[/quote]
…mislim da su negdje na 20 EUR-a / vozilu prodaje….jako malo…znaci za sada su oko 2-3,6M EUR / godinu….(ako se ostvare najavljeni volumeni tog Fiata 500L)…mislim da je Revoz ADP-u otprilike 350-380M HRK-a/god….
[/quote]

To je malo. Po izvještaju 2010 iz SLovenije dolazi 250 mil kn. MIslim da se to odnosi samo na Revoz.
Moguće da sam u krivu.
[/quote]
…to je mozda i istina sto se tice direktne prodaje od strane ADP-a Revozu, odnosno za proizvode gdje je ADP Tier1 u poslu, no ADP ima prodaju za Revoz i kao Tier2…ja sam aproksimirao upravo tu ukupnu prodaju prema Revozu…

Kakve su ovo pretumbacije u top10? Gdje je ROMF "sakrio" svojih 180 000 dionica?


Kakve su ovo pretumbacije u top10? Gdje je ROMF "sakrio" svojih 180 000 dionica?

ako ja dobro vidim na 4 mjestu, i još podebljao za 3 soma i kusur.

Bogami velike pretumbacije.ADP-ESOP NA 5mjestu -100500kom??
Gđa Klepo nova u top10,7 mjesto s 65697kom.
Gos.xy sada 4mjesto.

Očito ADP prodao specijalistu ovih 100k komada

Očito se radi o prebacivanju onih dionica kupljenih nedavno po 120kn od članova uprave i radnika u sklopu ESOP programa. Pogledajte na ZSE imate sve informacije tamo več mjesecima

...

7. veljača 2012.| Tin Bašić

AD Plastik želi u najvišu kotaciju, napravili prvi korak

Moguće je da ćemo uzeti još jednog market makera i na kraju listati dionice na Vodećem tržištu, objašnjava Ivica Tolić

‘Dionica vrijedi više’ "Želimo povećati likvidnost dionice. Nažalost, tržište kapitala ne reagira na dobre poslovne rezultate kompanije. Na ovaj način želimo povećati promet, pa i cijenu. Dionica danas vrijedi više nego što je njezina cijena na burzi", smatra Tolić i dodaje kako će do kraja mjeseca market maker početi s radom. Iako očekuju pozitivne posljedice specijalističke trgovine, ističu kako ipak nisu pretjerani optimisti što se tiče rasta cijene dionice, no nadaju se da će market making "polučiti dobar rezultat".

http://www.poslovni.hr/vijesti/ad-plastik-zeli-u-najvisu-kotaciju-napravili-prvi-korak-196395.aspx

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

Strašno… Ovakva uprava se stvarno rijetko viđa…


7. veljača 2012.| Tin Bašić

AD Plastik želi u najvišu kotaciju, napravili prvi korak

Moguće je da ćemo uzeti još jednog market makera i na kraju listati dionice na Vodećem tržištu, objašnjava Ivica Tolić

‘Dionica vrijedi više’ "Želimo povećati likvidnost dionice. Nažalost, tržište kapitala ne reagira na dobre poslovne rezultate kompanije. Na ovaj način želimo povećati promet, pa i cijenu. Dionica danas vrijedi više nego što je njezina cijena na burzi", smatra Tolić i dodaje kako će do kraja mjeseca market maker početi s radom. Iako očekuju pozitivne posljedice specijalističke trgovine, ističu kako ipak nisu pretjerani optimisti što se tiče rasta cijene dionice, no nadaju se da će market making "polučiti dobar rezultat".

http://www.poslovni.hr/vijesti/ad-plastik-zeli-u-najvisu-kotaciju-napravili-prvi-korak-196395.aspx


jedna od boljih firmi u HR.

a koja je bolja ?

Vrlo loše za dionicu. Ja čim sam čuo za specijaliste odmah sam prodao dionice. Vama koji ste unutra puno sreće!
LP

zašto bi to bilo loše?
uostalom , ako uprava vidi da ne ide to onako bi željeli, lako se donese odluka o otkazu suradnje i do viđenja .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

New Report

Close