ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.05.2024. u 19:00
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
12,98
16.104
1,241
12,95
13,10
-0,38%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

fina prodaja na adpl…da li to opet netko, malo prije drugih, ima neki info?

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


fina prodaja na adpl…da li to opet netko, malo prije drugih, ima neki info?

Aha..
Isto kao što se mislio da netko ima info prije objave kvartalnih rezultata, kada je cijena padala.
A vidimo kako je ispalo.
Ljudi kupuju i prodaju, to je tako.. netko kupi, netko proda.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Izvjestaj nije bio toliko bitan posto svi znaju da firma ubija.preventov paket je pravo pitanje a svi znamo da ce se ob rjesavat do kraja 5 mjeseca barem tako kaze clanica uprave…

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Da, ali ne mora značiti kada netko stavi 1 000 komada na prodaju, da netko nešto zna.
Isto tako, ako netko stavi 1 000 komada na kupnju, to također ne znaći da netko nešto zna.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

joj kolega plavi…pa normalno da ne mora ali to ne znači da i ne zna. gledano sa strane izvještaja, moguće dividende, preventovog paketa znači bitnih stvari vezano za firmu i dioničare netko ipak drži 2500 komada na asku i ja se samo pitam di je bid [huh]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Nije ti palo na pamet da taj još želi kupiti po ovim cijenama ,pa koči dizanje cijene…. [thumbsup]
Koliko vidim sve je manje zainteresiranih da prodaju po bidu!

U principu se slažem, ali kao što se vidi bida baš i nema ako neko želi prodati.


joj kolega plavi…pa normalno da ne mora ali to ne znači da i ne zna. gledano sa strane izvještaja, moguće dividende, preventovog paketa znači bitnih stvari vezano za firmu i dioničare netko ipak drži 2500 komada na asku i ja se samo pitam di je bid [huh]

Kolega lanica, ne mora, ne zna, možda je, moža nije.. ostavimo se tih sfera ki bi da bi.
Najsigurnije je prodati dionicu dok još uvijek ima bida.

[tongue]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Nije ti palo na pamet da taj još želi kupiti po ovim cijenama ,pa koči dizanje cijene…. [thumbsup]
Koliko vidim sve je manje zainteresiranih da prodaju po bidu!

čista psihologija kao što kolega veli,,,,



Nije ti palo na pamet da taj još želi kupiti po ovim cijenama ,pa koči dizanje cijene…. [thumbsup]
Koliko vidim sve je manje zainteresiranih da prodaju po bidu!

čista psihologija kao što kolega veli,,,,
[/quote]
I agree… da je čovik tija prodati,prodavao bi tih 1464 po malim komadicima uz mozda vecu cijenu i začas ode

"It's gonna be legen ... wait for it ... dary!!!"

ovdje i dalje netko prodaje a netko kupuje ili [huh]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Gle čuda, evo mene opet Vama. Doduše nije neka cifra al veseli čovjeka. Možete još malo niže? 🙂

New Report

Close