ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.05.2024. u 00:43
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
13,04
30.938
2,373
13,05
13,20
-1,14%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


ovo za dionicu nije dobra vijest, tako da se može očekivati pad cijene, jer vjerovnici teško da će uspjeti prodati paket od preko 25% (obveza javne ponude!)

S obzirom da kupac može kupiti samo cijeli paket ili ništa, može doći do samo dva scenarija:
a) neće biti kupaca za taj paket (što nije vjerojatno za očekivati): u tom slučaju ide drugi krug i tako dalje, a ovaj scenarij bi mogao uzrokovati pritisak na cijenu dionice na burzi čisto zbog poljuljanog povjerenja ulagača.
b) kupac kupuje cijeli paket (nebitno po kojoj cijeni), i nakon toga taj kupac ima obvezu objave ponude za preuzimanje.

Ono što je potpuno jasno jest da niti jedna dionica iz Preventovog paketa neće u dogledno vrijeme završiti na burzi, bez obzira na razvoj događaja pod a ili b.

Zanimljivo gdje je koncentrirana jača prodaja kod ADPL [thumbsup]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!



ovo za dionicu nije dobra vijest, tako da se može očekivati pad cijene, jer vjerovnici teško da će uspjeti prodati paket od preko 25% (obveza javne ponude!)

bravo kolega, dobro ste to uočili.[rolleyes] I upravo iz tog razloga su svi odreda članovi uprave i pokoji srednjeg managmenta za svoj novac i na svoj račun brže bolje kupovali dionice prije koji dan… ne bi li po kratkom postupku sve izgubili. [wink]

[/quote]

Nisu li se oni koristili povlaštenim informacijama ??


Zanimljivo gdje je koncentrirana jača prodaja kod ADPL [thumbsup]

gdje kolega?
na kojim razinama?
Ne razumijem na sta pucate?

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

***obožavam ovu našu burzu, hoćeš kupiti po 146 i onda se nađu dobri ljudi s druge strane i kažu nemoj stari evo ti po 144 i očerupaju mi 144, baš me zanima hoće li čerupat i 140 [huh]

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

Pogled na prodaju govori da je na ovu dionicu izvršena prava mala invazija burek investitora [lol]

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Jel primjećujete koja tišina na temi dok traje iskrcavanje sindikata? [lol]

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

evo ja i danas kratio!

priznam i ubite me, naglasavam da sam uvjeren da ce dionica jos malo rast samo biti ce guzve u 16-tercu :), kada dode do penala.

Prevelike su tu igracine sa foruma (koje poznam pre dugo) u igri da bi netko na dan D reko idem van i prodao svih svojih 500 komada, po mojoj procjeni fali najmanje jos jedna 0

🙂

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


evo ja i danas kratio!

priznam i ubite me, naglasavam da sam uvjeren da ce dionica jos malo rast samo biti ce guzve u 16-tercu :), kada dode do penala.

Prevelike su tu igracine sa foruma (koje poznam pre dugo) u igri da bi netko na dan D reko idem van i prodao svih svojih 500 komada, po mojoj procjeni fali najmanje jos jedna 0

🙂


[wink]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Ja racunam na premiju od 30% prilikom preuzimanja, znači nekih 185 kuna.

… psi laju, karavane prolaze… dok jedni drukaju ( mali ), drugi kupuju masovno ( veliki )… pa, me baš zanima čemu ovakvo pesimistično okruženje prije objave izvješća… zar vas je strah da vam ne pobjegne kupnja preko 150 kn, a da vi niste uspijeli podebljati portfelj s ADPL??

[smiley]


evo ja i danas kratio!

priznam i ubite me, naglasavam da sam uvjeren da ce dionica jos malo rast samo biti ce guzve u 16-tercu :), kada dode do penala.

Prevelike su tu igracine sa foruma (koje poznam pre dugo) u igri da bi netko na dan D reko idem van i prodao svih svojih 500 komada, po mojoj procjeni fali najmanje jos jedna 0

🙂

a kad je dan D?

New Report

Close