ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 22.05.2024. u 00:15
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
13,01
49.278
3,787
13,00
13,05
-0,38%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Kad se počne pisati u novinama…vrijeme je za lagani odlazak…

Pa nitko ti ne brani, samo nemoj vući i nas u provaliju.

Bolje pametno ležati nego ludo raditi. (F.D.)

Ma daleko je to još od one histerije 2007. Proći će još puno vremena prije nego što bude vrijeme za potpuni izlazak iz dionica. Potrebno je odraditi cijeli novi ekonomski ciklus, a on još nije ni počeo. Ali pouku smo izvukli i znat ćemo se drugi put postaviti kako treba. Koliko smo skupo platili tu pouku druga je stvar.

Bio sam već jednom napisao pa mi obrisali: jeftino sebi prodaju pa onda natrag skupo kupuju članovima OIF-a. Dokaz: sam pratite stanje dioničara TOP-10. A mogla bi i HANFA skinuti tamne naočale i progledati

P.S.
U ponedjeljak novi mini-ATH u posljednjih 12 mjeseci

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]


Bio sam već jednom napisao pa mi obrisali: jeftino sebi prodaju pa onda natrag skupo kupuju članovima OIF-a. Dokaz: sam pratite stanje dioničara TOP-10. A mogla bi i HANFA skinuti tamne naočale i progledati

Neki dan:
6. PBZ D.D. 74.460 1,77% -4354
Skratili 20.000 komada po cijenama 100-115kn…
Danas:
6. PBZ D.D. 77.530 1,85 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA +3070
Sada kupuju po većim cijenama iznad 120kn, pbz invest sjedi jedan…

P.S.kolega vodoinst u pravu ste, možda osobna korist ali ne vjerujem ni u to toliko, više mislim da se radi o krivoj procjeni fond managera odnosno kratili su poziciju koja im je najviše narasla od dna u ovoj krizi…

Štednja je mudrost trošenja.

Plastik fantastik ce vrlo brzo na 180.
na tom targetu idem van sa svojih nekoliko stotina komada (da ne lazem i pricam o pustim tisucama).
neki vrag se tu sprema a fundamenti su jako jako dobri.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Plastik fantastik ce vrlo brzo na 180.
na tom targetu idem van sa svojih nekoliko stotina komada (da ne lazem i pricam o pustim tisucama).
neki vrag se tu sprema a fundamenti su jako jako dobri.

Ako se već spremaš, zašto ne pričekaš vijest pa prodaš na vijest, kako to veliju stručnjaci?

treba biti skroman.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

prodaja se povlači

Izgleda, ni danas neće biti dosadno……

do kraja mjeseca ADPL je preko 150 kn…

sve što pišem moje je mišljenje te se ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

Ovo samo raste i raste, a kupnja se samo slaže i slaže… [thumbsup]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

UZ EBITDA od 100 mil kuna sto mogu raditi ko od puske (bez novih ugovora) fer vrijednost bi bila negdje oizmedju 160-200 kuna po hartiji.
Uz nove ugovore ovo vrijedi puno puno vise…

ne trejdajte bezveze

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close