ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.05.2024. u 11:35
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
13,01
46.443
3,569
12,95
13,05
-0,38%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

pa i nije baš mala količina na asku ali ići će to gore već.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

kolega očito ima nešto veći portfelj. stvar kriterija [lol]

Nije mala količina ali vjerujem da ni apetiti nisu mali. Pitanje je vremena kada krećemo dalje.

04.01.2011 AD Plastik d.d. – Priopćenje o stjecanju dionica Društva od strane upućene osobe
03.01.2011 AD Plastik d.d. – Priopćenje o stjecanju dionica Društva od strane članova Uprave
28.12.2010 AD Plastik d.d. – Priopćenje o stjecanju dionica Društva od strane člana Uprave
23.12.2010 AD Plastik d.d. – Priopćenje o stjecanju dionica Društva od strane upućene osobe
22.12.2010 AD Plastik d.d. – Priopćenje o stjecanju dionica Društva od strane upućene osobe
20.12.2010 AD Plastik d.d. – Priopćenje o stjecanju dionica Društva od strane upućene osobe
17.12.2010 AD Plastik d.d. – Priopćenje o stjecanju dionica Društva od strane upućene osobe
06.12.2010 AD Plastik d.d. – Priopćenje o stjecanju dionica Društva od strane upućene osobe

http://www.zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=ADPL-R-A

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


Nije mala količina ali vjerujem da ni apetiti nisu mali. Pitanje je vremena kada krećemo dalje.

ako sve bude dobro sutra ili u ponedjeljak.
ako ne bude, onda u utorak [lol]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

Crobex ce rasti pa ce i adpl.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Jel netko mozda pomislio da preventova kolicina ide na bubanj, a kupac je mozda poznat upravi i vec ima dionice pa onda kad i ovo kupi mora dati ponudu za preuzimanje.

Nije bolest sve što boli


Jel netko mozda pomislio da preventova kolicina ide na bubanj, a kupac je mozda poznat upravi i vec ima dionice pa onda kad i ovo kupi mora dati ponudu za preuzimanje.

Čini se da je pomislila uprava. Kažete da kupac mora dati ponudu. A možda kupac želi dati ponudu? A možda uprava i "upućene osobe" kupuju jer očekuju svijetlu budućnost za firmu? Baš svi? Odjednom svi u isto vrijeme za otprilike jednake iznose kupuju jer očekuju bolju budućnost? Baš da svi imaju plaće da si mogu priuštiti po 100+ tisuća kuna da kupe dionice…? Zbog bolje budućnosti tvrtke?? Pa svaka druga tvrtka na ZSE ima nekakvu bolju budućnost, zašto tamo ne kupuju dionice? Pa te kredite banci koje su neki od njih vjerojatno podigli treba nekako i zatvoriti? A zašto kupuju preko burze ako su privatizacijom i programom nagrađivanja već stekli određenu količinu dionica? A možda su pohlepni? Ma ne bih rekao… naprosto vjeruju u "bolju budućnost"… svi..odjednom…u isto vrijeme…. po 115 kuna… na 50, 70, 90 kn nije bilo budućnosti. A možda su u šumi…

Dali netko zna zasto je blokirana ova dionica, ili je neka greska u monitoringu; jer ne vidim nikakve obavjesti na zse?

Nešto je. Blokirana je i meni?

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Meni je za sada normalno stanje!? [huh]

Najnepoštenija stvar u životu njegov je kraj. Mislim, život je težak. I oduzme ti dosta vremena. I što dobiješ na kraju? Smrt. To je, kao, neki bonus?! Uvjeren sam da je životni ciklus okrenut naopačke. Smrt bi trebala biti na početku. Potom slijedi život u staračkom domu iz kojeg te izbace jer si bio prezdrav. Onda počneš raditi tako što prikupiš mirovinu i već prvi dan na poslu dobiješ zlatni sat. Potom radiš četrdeset godina, dok ne postaneš dovoljno mlad za uživanje u mirovini. Piješ puno alkohola, ideš s tuluma na tulum i polako se pripremaš za srednju školu. Onda slijedi osnovna škola, postaješ klinac, igraš se i nemaš nikakvih odgovornosti u životu. Potom si malo dijete, pa beba, vraćaš se unutra i devet mjeseci lebdiš dok te grije najluksuznije centralno grijanje, kupka, a hrana stiže kroz cjevčicu. I kraj dočekaš jednim fantastičnim orgazmom!!! Amen.[color=blue][/color]

ma ne evo provjerili smo kolega bulakov i ja. Mi smo klijenti jedne brokerske kuće i kod nas stoji da je dionica u blokadi iako to nije. Neki bug bit će.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

New Report

Close