ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 27.07.2024. u 05:42
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
12,88
110.509
8,580
12,70
12,90
-0,78%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

lijep istovar danas, nema šta. koja li je slijedeća bingo-dionica.

...povijest se ponavlja...



Koji istovar…..hahaha…….ovca ostaje ovca…..”stručnjaci” napumpaju dioničicu a onda sačekaj janjad….

Dionica je danas narasla 5,29%. Brrrrr, koji istovar!!
[/quote]
Navedi mi dva pametna razloga zašto je ova dioničica skočila 20% u dva dana……može i jedan……




Koji istovar…..hahaha…….ovca ostaje ovca…..”stručnjaci” napumpaju dioničicu a onda sačekaj janjad….

Dionica je danas narasla 5,29%. Brrrrr, koji istovar!!
[/quote]
Navedi mi dva pametna razloga zašto je ova dioničica skočila 20% u dva dana……može i jedan……
[/quote]
Jer je potražnja veća od ponude. [thumbsup]




Koji istovar…..hahaha…….ovca ostaje ovca…..”stručnjaci” napumpaju dioničicu a onda sačekaj janjad….

Dionica je danas narasla 5,29%. Brrrrr, koji istovar!!
[/quote]
Navedi mi dva pametna razloga zašto je ova dioničica skočila 20% u dva dana……može i jedan……
[/quote]
kolega jeste vi od jeseni pratili ovu dionicu? jeste procitali zadnje izvjesce? jeste vidjeli reakciju na izvjesce i pratili vijesti odonud pa do jucer? kolega je cak stavio link na business.hr sa zadnjom vijesti… nije toliko kljucno sto se trezor ukljucio u kupnju jer je to u revijalnom tonu pa je neprimjetan ali postupci kompanije u zadnjih pola godine i njezini rezultati su upravo ono sto dionicu gura na vise razine i ovo trenutno je jos prenisko. povecana potraznja je samo posljedica svega toga a ne uzrok a sve sto vam nije jasno a mozda ste propustili se nalazi na Vaš link pa slobodno procitajte novosti.
nadam se da sam pomogao jer to mi je bio jedini cilj pisanja…

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

[/quote]
Navedi mi dva pametna razloga zašto je ova dioničica skočila 20% u dva dana……može i jedan……
[/quote]

– zato jer ima stabilnu vlasničku strukturu i transparentno se ponaša prema dioničarima
– zato jer je u godini najveće krize u autoindustriji ova firma ostvarila i ostvaruje naprosto nevjerojatne rezultate u poslovanju, a recesija u EU i službeno završava, kako će se to po vama odraziti na rezultate firmi koje posluju u autoindustriji.
– jer su na vrijeme anticipirali krizu i odlučno zatvorili neprofitabilne pogone i otpustili višak radnika
– jer su za razliku od prethodnih godina iz poslovanja prešli iz minusa u plus. doduše s malenom ali stabilnom maržom.
– jer imaju vrlo visok postotak vlastitog financiranja
– jer im odgovara jačanje tečaja američkog dolara
– jer se trže na 0,8 bv, a prosjek sektora za ovakve firme na eu berzama je oko 1,2 – 1,5 bv
– jer im je glavnina snaga okrenuta ruskom tržištu koje tek treba doživjeti pravu ekspanziju po pitanju automobila i auto industrije općenito.
– zato jer hrvati vole mazati abc sir od belja na kruh i dvopek, pa za todex treba izrađivati one plastične kadice u koji se taj sir pakira (mala šala pobjegla mi misao pa sam nalupao ovo)

evo kolega Fonza, nadam se da Vas ovo zadovoljava.

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"

mali macak i KANE su dobro odgovorili. Ja bih još dodao da kolega Plavi rijetko zapikne pogrešnu dionicu, a svoj ADPL sam zadnje prodao na 250 kn. Dakle ima tu do ATH-a još xxx%

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

koliko mislite da nam treba dana da bi dosegli okruglu nam prvu troznamenkastu nakon duzeg razdoblja?

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

samo da neko kupi 3000 dionica prema trenutnoj k/p.

Nije bolest sve što boli

pbz prodaje, ali ad plastik i HPB kupuju.

"Dragi investitore, greška nije u zvijezdama, niti u dionicama, već u nama samima..."


pbz prodaje, ali ad plastik i HPB kupuju.

Ako se ne varam oni su do prije 4 dana skupljali.

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"

Nevjerojatno, da PBZ sad prodaje….no ovih cca. 700 komada koje su prodali ništa ne mora značiti…
Tko duže prati ovu firmu zna da ista non stop podebljava svoj trezor…(samo treba otić na stranicu ZSE-a i pogledat pod novosti ADPL-a)….ovakve bagatelne cijene za njih su sad premija…
Još kad nadodamo da Rast nije skupio ni polovicu onog kolko su tražili, ne znam jer treba išta reć…
Rok im je 31. 12.

Lako moguce da je to zbirni skrbnicki, pa to nista ne znaci, a pogotovo ne da ‘PBZ’ prodaje.


Nevjerojatno, da PBZ sad prodaje….no ovih cca. 700 komada koje su prodali ništa ne mora značiti…
Tko duže prati ovu firmu zna da ista non stop podebljava svoj trezor…(samo treba otić na stranicu ZSE-a i pogledat pod novosti ADPL-a)….ovakve bagatelne cijene za njih su sad premija…
Još kad nadodamo da Rast nije skupio ni polovicu onog kolko su tražili, ne znam jer treba išta reć…
Rok im je 31. 12.

New Report

Close