ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.05.2024. u 15:45
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
13,02
68.689
5,274
13,00
13,10
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Onda, do koje cjene trezor može kupovati u kolovozu.

Ne znam zašto se toliko zamarate sa cijenama po kojima će trezor kupovati. Jednostavno se zapitajte se zašto će trezor uopće toliko komada kupovati jer tu leži zec. [cool] [thumbsup]

neznam zasto ali mislim da je to dionica za duge staze…



Onda, do koje cjene trezor može kupovati u kolovozu.

Ne znam zašto se toliko zamarate sa cijenama po kojima će trezor kupovati. Jednostavno se zapitajte se zašto će trezor uopće toliko komada kupovati jer tu leži zec. [cool] [thumbsup]
[/quote]

Firma dobra ali previše potencijalnih "štetočina" u TOP10, iskrcava se netko iz TOP10 tko se krije iza skrbničkog računa a tu je još i ESOP sa svojih 70.000 komada kao potencijalna tempirana bomba. Za sada dioničare čuva trezor a što će biti dalje, vidjet ćemo.

Kupuj prvo susjeda, pa poslije kuću

Firma dobra ali previše potencijalnih "štetočina" u TOP10, iskrcava se netko iz TOP10 tko se krije iza skrbničkog računa a tu je još i ESOP sa svojih 70.000 komada kao potencijalna tempirana bomba. Za sada dioničare čuva trezor a što će biti dalje, vidjet ćemo.

Opet "štetočine" krenule rušit cijenu……a trezor se ulijenio…..

Ne znam koliko 2Q moze biti los, ali po ovim cijenama i dalje je bagatela kako god okrenes……
a tek kad se pocnu prikazivat rezultati do kraja godine….

koliko ima adpl dionica

To lako možeš progledati na stranicama SDA, ali evo kad već pišem: 4.199.584 dionica.

Inače, jeste li pogledali promjene zadnjih dana u SDA za ADPL? Jučer nije bilo promjena, ali je dan prije bila vrlo zanimljiva situacija:

7.8.2008
Vlasnik računa Stanje [%] Promjena
1. OAO SPIK 1.259.875 30
2. PREVENT-ZLATAR D.O.O. 636.471 15.16
3. PREVENT GLOBAL D.D. 445.299 10.6
4. Skrb.: ZAGREBAČKA BANKA D.D. 128.969 3.07 –512
5. Skrb.: PBZ D.D. 103.375 2.46 + 13.342
6. AD PLASTIK D.D. 76.856 1.83 + 6.545
7. PBZ D.D. 69.400 1.65
8. AD PLASTIK-ESOP D.O.O. 68.803 1.64
9. BOBAN JOSIP 65.250 1.55
10. POKRAJAC ILIJA 36.713 0.87

Iz top 10 ispala je Nova ljubljanska banka koja je očito prodala dio i sad ima manje od 37.000 komada, ali je zato skrbnički pod brojem 5. dokupio čak 13.342 komada čime se potvrđuje da imamo još jednog jačeg kupca ove dionice što je odlična stvar jer je trezor tek počeo s kupnjom i prava borba za ove jeftine dionice tek će odigrati. [thumbsup]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Čini mi se da je BVPS oko 160 kn?
Da li se varam?

[url]http://[/url]

Kad izlazi izvješće,vidim da neko fino rasprodaje ili mu je stiska s novcima ili ……..
Hmmm?

bit će bolje................

Zadnjih dana rasprodaje Nova ljubljanska banka, sad je vjerojatno već pala na oko 30.000 komada, ali se to ne vidi jer je ispala iz top10, no to je sitniš jer će trezor kupovati još oko 330.000 komada. To što prodaje NLJB nema veze sa samim ADPL nego je NLJB u problemima i rasprodaje i druge dionice koje ima na ZSE, što se vidi u promjenama u top 10.
Sad treba iskoristiti šansu i uzeti još dok ima po 113-114 jer kad se trezor opet pokrene eto ADPL u dan-dva opet na 125 kn, a ako krene cijelo tržište onda i znatno više. Ja sam dokupio i jučer i danas a vi kako hoćete. [smiley]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Čini mi se da je BVPS oko 160 kn?
Da li se varam?

da, BV je oko 160 kn, ako maknemo trezorske i viši. lani je polugodišnje izvješće izašlo 14.08. pa će vijerojatno i ove godine biti tako. ja sam počeo kupovati ADPL ovih dana jer je perspektivnafirma a cijena mu je sada više nego jeftina

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Kupovati sve do 113 kn

nema jaspri 🙂

New Report

Close