ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 11.05.2024. u 15:48
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
13,03
37.058
2,843
12,95
13,40
2,70%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ADPL svojim postojećim poslovima i dominacijom u regiji ima ogroman potencijal za rast… samo je pitanje vremena kad će dionica eksplodirati, to može biti za mjesec-dva ili za godinu dana…
kao što netko reče: ‘Just one word for you – PLASTICS!’
[smiley2][smiley2]

[b]Uvijek imaj na umu da je put samo put. [/b] [i]Carlos Castaneda 'Učenja Don Juana: Znanje Jaqui Indijanaca' [/i]

NLB već od ranog proljeća kupuje i prodaje po sitno. Gotovo svaki dan, ponekad s dan-dva pauze.

Mislim da je ovo oko 240 dusu dalo za dugorocne ulagace… Ja nazalost nisam taj pa mi je ovo samo manji dio portfelja ali nadam se da cu uskociti kad se cijena pocne buditi iz zimskog sna.

Recenica iz filma Diplomac je indikativna [smiley2]

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje

FI za Q3 izlazi za 2 tjedna. AD Plastik prodao udio u AD Brodovima.Planirana realizacija 2008 >> 2006.
[smiley2]

[smiley2][smiley1][smiley2][smiley1][smiley2][smiley1][smiley2][smiley1][smiley2][smiley1][smiley2][smiley1][smiley2][smiley1][smiley2][smiley1][smiley2][smiley1][smiley2][smiley1][smiley2][smiley1][smiley2][smiley2][smiley1][smiley2][smiley1][smiley2][smiley1][smiley2][smiley1][smiley2][smiley2][smiley1]


[smiley2][smiley1][smiley2][smiley1][smiley2][smiley1][smiley2][smiley1][smiley2][smiley1][smiley2][smiley1][smiley2][smiley1][smiley2][smiley1][smiley2][smiley1][smiley2][smiley1][smiley2][smiley1][smiley2][smiley2][smiley1][smiley2][smiley1][smiley2][smiley1][smiley2][smiley1][smiley2][smiley2][smiley1]

to se odnosi na izvjesce ili??

“Please, God, Just One More Bubble.”

dajte da mi netko pametan objasni sta se desava s ADPL…[smiley8][smiley9]
pliz[smiley10][smiley8[smiley5]

Moderatora treba zabranit!!!

e bosanac moj, kako to misliš što se događa?? dionica trenutno stagnira, priprema se na eksploziju… vidiš danas protrgovano svega 12000 kn…
strpljenja bosanac, strpljenja… [smiley2]

[b]Uvijek imaj na umu da je put samo put. [/b] [i]Carlos Castaneda 'Učenja Don Juana: Znanje Jaqui Indijanaca' [/i]

Ama baš ništa [smiley2]


dajte da mi netko pametan objasni sta se desava s ADPL…[smiley8][smiley9] pliz[smiley10][smiley8[smiley5]


dajte da mi netko pametan objasni sta se desava s ADPL…[smiley8][smiley9] pliz[smiley10][smiley8[smiley5]

ako te to smeta ti prodaj

Dosad promet 37 400 kn što daje do znanja da nitko nije spreman prodat po 242 i niže. Djelom je razlog možda i iščekivanje izvješća. Ako bude i maloga pomaka u odnosu na ranije poslovanje, koje dosad usput budi rečeno teško da je i moglo biti gore prikazano, možemo se s pravom nadati da nam se ova jadranska uspavana ljepotica konačno i probudi.

Scio me nihil scire

ne pratim bas… zasto vi mislite da cijena mora gore nakon izvjesca?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Zato ća ima puno lipi stvari, a nismin kazat ! [smiley2]


ne pratim bas… zasto vi mislite da cijena mora gore nakon izvjesca?

[smiley2]

kad bi trebalo izaći izvješće?

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Trenutačne ponude:

Na današnjem zatvaranju:

New Report

Close