ZABA (Zagrebačka banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZABA (Zagrebačka banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 27.07.2024. u 01:14
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ZABA
18,41
52.094
2,830
18,40
18,55
1,09%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Propinje se zvijer pomalo, čekamo da se povampiri..

No pain no Game

Može li netko prokomentirati što će se dogoditi sa pumpanjem rezervi u zadnjem kvartalu (sad su preko pola milijarde kn), koliko će to utjecati na dividendu i je li poznato kada izlaze izvještaji za zadnji kvartal ili za cijelu 2019. god.

Kakva je situacija sa onim tuzbama?, radi toga sam nazalost prodao ZABU, a ona ode nebu pod oblake :).

ZABA na rekordnim razini,a nitko ništa ne komentira…ode nema ovih što se nazivaju burekđije da ruše cijenu radi 10lp:)


Kakva je situacija sa onim tuzbama?, radi toga sam nazalost prodao ZABU, a ona ode nebu pod oblake :).

ima nas još za utjehu 🙁

mi smo ipak zemlja slučaj

ZABA je dionica(rekao bih još i PBZ) koja jednom kad se kupi, nikad se ne prodaje. Trenutno je dividendni prinos oko 8 % !
Kako bi se reklo:
“Ljudi moji, ma je li to moguće!”

I da cijena poraste 100 %, dividendni prinos bi bio oko 4 “.

Kolike su kamate u banci????

Nadalje, usprkos svim najavama ovakvih ili onakvih tužbi, apokaliptičnih najava propasti, napada populističkih političara na banke i sl, ako pogledamo rast dobiti kroz npr 20.godišnje razdoblje, uz neke godine iznimke, ono je stabilno i stalno u rastu.

Pametnome dosta…..



Kakva je situacija sa onim tuzbama?, radi toga sam nazalost prodao ZABU, a ona ode nebu pod oblake :).

ima nas još za utjehu 🙁
[/quote]
I ja.

zanimljivo je to.. bolje biti dioničar nego štediša u zabe:)

Isto rasprodao iako mislim da to vrijedi znatno više, pokolebali me problemi vezani uz franak.


zanimljivo je to.. bolje biti dioničar nego štediša u zabe:)

Baš to i ja odavno govorim kolegama… Ja nisam prodao, zadnji put kad sam tradeao negdje 2014.-2015. sam se zeznuo jer je otišla preko 50kn.

Na Zse svi imaju kratko pamćenje, kad se ponovno aktualizira pitanje Franka onda će opet krenuti najbrži prst.

Prodao sam tamo još na 61-62. Računao sam da će pasti, pa bi se vratio. Još uvijek mislim da će biti prilike za povoljniju kupnju. Na ovim razinama ne ulazim. Bar ne dok se ne iskristalizira ovo s frankom.

New Report

Close