ZABA (Zagrebačka banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZABA (Zagrebačka banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.05.2024. u 16:41
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ZABA
16,97
99.442
5,859
17,00
17,10
1,18%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Prodali sve nenaplative kredite……znači još manje rezerviranja i još veća profitabilnost….

krenuli su talijani u ofenzivu:)

Što je sa dividendom?

nisi bio na skupštini i taman su tvoju glasovi falili za izglasavanje odluke!

Ovakva skidanja volim gledati….j si sve samom sebe što mi je jučer zahtjev istekao:(

Sjetio sam se odmah Lukovića iz 2007/2008 ali izgleda da ipak nije tako nešto jer gledam knjigu dioničara i količina odgovara Amfora d.d. u stečaju. Očito neki fire sell samo da dobiju novce, tako da su dobro prošli ovi koji su čekali na bidu, brzo će biti par posto u plusu

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

znači jučer otvorio nalog samo na jedan dan, sa ne velikim novcima, nešto skroz sitno, čisto da se više defenzivno postavim naspram DLKV…..i ne poklopi me:(, jedan dan fulao 🙁

Šteta, dosta su dobrih stvari napravili u zadnje vrijeme i vidjeti će se to sigurno i na izvještajima.

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

istina, al polako kreće sve svojom inercijom….i lagano se mora ovaj rast BDP-a koji sada traje xy kvartala prenijeti i na ZSE. 2017-2018 berba godina, nakon ovih dugo sušnih(ne gledajući turizam)….
a i Talijani su pritisnuli sa svih strana ovdje

Osim sto ste investirali u njihive dionice, da.li ste ikada poslovali s njima ?
Apsolutno najgora banka u Hrvatskoj osim za place uhljebima i mini kreditice.
Za bilo kakav ozbiljan posao, bjezati glavom bez obzira.

Status Quo: Roll Over Lay Down

Zbog Buffeta i njegove, do sada uspjesne teorije i prakse, da ne ulaze u firme koje su.lose.upravljane treba razmisliti da li investirati u njih.

Status Quo: Roll Over Lay Down

Prije dan-dva prosipana hrpa po 40, a sad se već otimaju po 43.

Kako neće opet netko da prosipa po 40, čekamo ga spremni, samo šteta držati slobodna sredstva dugo na čekanju.


Osim sto ste investirali u njihive dionice, da.li ste ikada poslovali s njima ?
Apsolutno najgora banka u Hrvatskoj osim za place uhljebima i mini kreditice.
Za bilo kakav ozbiljan posao, bjezati glavom bez obzira.

apsolutno se slažem, renči. dva puta (silom prilika) morao obavljati neke poslovne stvari u zabi, a ono komplikacija majko moja. što sam u drugoj riješio za 15 min, u zabi su im trebala 3 sata. ali, dionica ja vrlo silidna!

Za dionicu se isto slazem. Ali banka je uzasna.

Status Quo: Roll Over Lay Down

dobro dolke će ovo šamaranje trajati, gledam na moje dionice nema promjena više od 2 mjeseca a danas i jučer ogromni prometi, ovo je zrelo za preskok 43,50 ali netko ne da.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

neće preko 43,50 kn…to je dogovorena razina prebacivanja

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

New Report

Close