VLHO (Valamar grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLHO (Valamar grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo ja sam spreman kupit određenu količinu. spreman sam ponuditi 20-22kn po dionici ovisno o količini. tj 20 kn za stotinjak ili do 22 kn za veće količine.
ovjera kod javnog bilježnika. troškove jb ja placam.
ponude na private

znam da nije primjereno forumu ali budući da smo ostali bez uređenog tržišta za kupnju i prodaju dionica nadam se da moderatori neće imati ništa protiv ovakve inicjative koja pomaže prodavatelju da proda nelikvidni papir i kupcu da kupi vrijedni papir ispod cijene na obostrano zadovoljstvo.

"Ko izgubi dobitak, dobije gubitak"

Da li netko zna kada će proći prodaja dionica onih koji su glasali na skupštini protiv? Strašno me zanima da li će doći do neke promjene u top 10. mislim prvenstveno na 8. i 9. mjesto?


Da li netko zna kada će proći prodaja dionica onih koji su glasali na skupštini protiv? Strašno me zanima da li će doći do neke promjene u top 10. mislim prvenstveno na 8. i 9. mjesto?

Pa trebalo bi doći do samo promjene samo na Valamarovom računu, sada neznam da li je to vec proknjizeno ili ne, ali ako je, onda to dovoljno govori koliko je ljudi prihvatilo ponudu…

Čini mi se da im malo nije upalilo to što su htjeli, nismo mi Hrvati ni toliko blesavi koliko mi se učinilo na prvi pogled…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Valamar za obnovu Lacrome spreman platiti još 10 milijuna kuna

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=94158

ko tu koga?? [bye]
platili su ali će platiti još ako treba ali su preplatili ali su jako dobri pa će platiti da ovi dobiju neke pare,… [angry]

"Ko izgubi dobitak, dobije gubitak"


Valamar za obnovu Lacrome spreman platiti još 10 milijuna kuna

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=94158

ko tu koga?? [bye]
platili su ali će platiti još ako treba ali su preplatili ali su jako dobri pa će platiti da ovi dobiju neke pare,… [angry]

Meni je to također čudno – ugovorili ključ u ruke a sada tolika razlika pa će još i isplatiti. A možda im se samo žuri ( hm tko ih to požuruje ) jer im treba čista situacija u Babinu Kuku – vidim da su i nerješene zemljišne odnose s državom riješili tako da je država stekla oko 10% dionica u Babinu Kuku [cool]

Tko nudi 50 kuna za VLHO,odmah prodajem,a ako nema zaiteresiranih čekam 100 kana na malo duži rok,godinu,dvije.

trezor počeo sa otkupom,rajfica prodaje.mislim da oni i moraju po sili zakona.biti će interesantno pratiti prvih 10.

Po kojoj sili zakona? Tko uopce je iza tog skrbnickog da bi morao prodavat?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Ma nema te sile zakona jer to 100% nije mirovinac, nego kako saznat po kojoj cijeni je to otislo?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Ovo sto je trezor kupovao mora biti izmedu 20 i 40 kn ako se ne varam.

A to je sve sitno. Ja prodajem za 140 kn. Makar cekao par godina ili zavrsio na sudu kad zdruzena ekipa dode do 95%.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

mislim da su to otvoreni fondovi,moraju prodati zbog delistiranja.

kad će trgovina na mtp? [yawn]

Sudski vještak imenovan od strane Trgovačkog suda u Dubrovniku započeo je svoje vještačenje radova na hotelu Valamar Lacroma Resort očevidom 16. veljače 2010., navodi se u priopćenju Uprave tvrtke Dubrovnik-Babin kuk.

Kako se navodi, na očevid su pozvani i predstavnici glavnog izvođača radova Glavice d.o.o koji su poziv ignorirali. "Neodazivanje predstavnika PGM Raguse i Glavica na poziv Trgovačkog suda u Dubrovniku neće zaustaviti proces vještačenja radova na hotelu Valamar Lacroma Resort od strane sudskog vještaka Trgovačkog suda, imenovanog na traženje Dubrovnik – Babin kuka, kao investitora koji želi čiste račune ne pristajući na ucjene", stoji u priopćenju.

Iz Uprave Dubrovnik-Babin kuka još jednom podsjećaju da su u ovom projektu "ključ u ruke" ispunili sve obveze prema svom ugovornom partneru Glavicama još krajem travnja 2009. godine, kada je isplaćen puni ugovoreni iznos neto cijene u visini od 123 milijuna kuna.

Isto tako iz Dubrovnik-Babin kuka poručuju da je neistinita tvrdnja predstavnika podizvođača da nisu izmirili sve svoje obveze temeljeme dodatnih radova, jer je Dubrovnik – Babin kuk dodatno uplatio iznos od neto 37 milijuna kuna od čega se, po procjeni stručnjaka, suma od 33 milijuna kuna odnosi na dodatne radove proizašle iz pojedinih izmjena projektne dokumentacije tijekom gradnje.

"Uvjereni smo da su i podizvođači konačno uvidjeli da se glavni izvođač s njima poigrava i manipulira kako bi izbjegao isplatu zadržanog novca. Uprava Dubrovnik – Babin kuka ne može odgovarati za posljedice poslovnih poteza glavnog izvođača radova Glavice d.o.o. kao ni njihovog vlasnika, grupe PGM Ragusa koji ih je nadzirao, pomagao i savjetovao u ovom projektu", stoji u priopćenju.

Uprava Dubrovnik-Babin kuka izražava svoje zadovoljstvo pokretanjem arbitraže od strane Glavica d.o.o., nakon što su putem medija izviješteni o pokretanju iste, budući da je taj korak sukladan uzastopnim inzistiranjima od strane investitora na pravnom rješavanju spora.

"Učinit ćemo sve u našoj moći kako bi se u najkraćem mogućem roku arbitražom rješio ovaj spor najveće turističke kompanije u Dubrovniku i Glavica kao glavnog izvođača radova na hotelu Valamar Lacroma Resort, te konačno otkrila cijela istina o dugovanjima prema podizvođačima", navodi se u zaključku priopćenja Uprave Dubrovnik-Babin kuka.

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

čemu služi ova informacija ? [huh]

održavanje teme živom, kolega ivan se trudi ne pustiti ovo u zaborav

New Report

Close