VLHO (Valamar grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLHO (Valamar grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Konkurencija barem daje…
http://www.poslovni.hr/vijesti/plava-laguna-donijela-odluku-o-isplati-dividende-185401.aspx

Danas baš pratim trgovanje i gledam ovaj nalog od 400 komada na 59,51kn na kupnji, dva puta je lupano po njemu i svaki put količina nakon transakcije ostaje jednaka, tih istih 400 komada, jel to znači da je onda ovo skriveni nalog?
Gledam preko Agrama, tako da nemam uvid u skirvene naloge…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Uz angažman na dovođenju novih hotelskih kapaciteta pod Valamarovo upravljanje, Valamar poslovni razvoj d.o.o. u strateškim će akvizicijama zastupati interese svojih klijenata, kako onih unutar Valamarovog portfelja, tako i izvan njega.

Vaš link

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Uz angažman na dovođenju novih hotelskih kapaciteta pod Valamarovo upravljanje, Valamar poslovni razvoj d.o.o. u strateškim će akvizicijama zastupati interese svojih klijenata, kako onih unutar Valamarovog portfelja, tako i izvan njega.

Vaš link

Dao bi se kladit da će LRH doći pod okrilje Valamara, samo je pitanje vremena! [thumbsup]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Jesam li ja nesto propustio?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Čini se, samo ni ja ne znam što [embarass]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

A cini se da se pokusava iskoristit ova crna situacija vani. Nestala je vecina velikih naloga na kupnji. Na prodaji stoji majstor sa 7477 na 68.90 a na kupnji netko skuplja oko 60.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Barem će se situacija pomaknuti nekud, bit će zanimljivije. Možda je namjerno maknuto s kupnje da se više skupi niže. Vidjet ćemo.

Točan odgovor je...

1. EPIC, GOLDSCHEIDER UND WURMBOCK M.B.H. 3.123.733 49,62 Osnovni račun BEČ, AUSTRIJA
2. SCAPUS D.O.O. 1.331.564 21,15 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
3. SATIS D.O.O. 483.095 7,67 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
4. ENITOR D.O.O. 226.640 3,60 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
5. VALAMAR GRUPA D.D. (1/1) 148.021 2,35 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
6. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 104.512 1,66 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
7. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 50.282 0,80 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
8. ELTZ GEORG 17.219 0,27 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
9. PERČIN ANTUN 8.680 0,14 Osnovni račun DUBROVNIK, HRVATSKA
10. BAŠIĆ DAVOR 6.744 0,11 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
Ukupno: 87,37

Nisam bas redovito pratio. Kad je 6 uletila? A ispali BRAJČIĆ SINIŠA i VUKADIN ZVONIMIR?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Ako je to bilo jucer onda se to poklapa s povlacenjem naloga s kupnje u petak 23.09. Skupljali za nekog? Ili je to u hodu dogovoreno?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Da, da, to je bilo jučer navečer u SKDDu, promjena. Iako VLHO gledam samo površno (nisam nikad kupovao), i mene je iznenadila, s obzirom da se sa Z.V.-om susrećem na dosta drugih dionica, pa škicnem i što radi na ostalima.
Čini se da su udružili dionice, ali im se pridružio još netko, ili su sve prodali nekom trećem. Neobično…

Zar nebi suma njih dvojice trebala biti oko 85 i kusur tisuća komada, ovdje ih ima 104 i kusur tisuće?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

New Report

Close