VLHO (Valamar grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLHO (Valamar grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kakve gluposti… Zar Njemac mora biti u Njemackoj da bi gledao SP? Ne moze kod nas gledati?

kolega, zavalite se i uživajte. dočekali ste i zaslužili. jal je jal – glasan i nemoćan

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Napomena: Imam dionice ARNT, KORF i RIVP (nažalost sam dionice VLHO prodao neposredno prije ovog epskog porasta, čini se da su neki slutili što će se dogoditi i za divno čudo nagurali dionicu VLHO baš do pariteta s KORF koji je prekjučer objavljen, kao što sam i prodao nešto dionica KORF kako im je rasla cijena – ALI, zaista se ne bi bilo požaliti na ovu investiciju) ovo nije ni u kom slučaju preporuka za njihovu kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli.

nije toliko sada važno, ali zbrojivši dva plus dva rekao bih da je možda i do deset osoba ovo bilo znalo prije javnosti i onda odlučili tu arbitražu iskoristiti. siva zona debela ako su poslovno povezani s korf-vlho-rivp a ne vidim kako su inače mogli saznati.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

pa normalno da su znali, bar 100 ljudi je znalo, kao što je steve jobs prvo znao kad je lansirao iphone tako su i ovi znali.

imam dionice vlho i korf nemam rivp.prokužio sam da če doči do nekog spajanja kada su se dionice vlho/korf počele približavati u cijeni. mislio sam da če se to spajanje pod jednu dionicu dogoditi tek na jesen kada izvrše neku akviziciju zato nisam prodavao vlho.istina očekivao sam da če se sve objediniti pod vlho
gdje je pb 0,10 po jednom izvoru ali su me stalno bunili podaci koje sam vidio
u lideru 1000 najvećih za rivp i valamar hoteli i ljetovališta.no sve to sada nema veze.oči nam je otvorio cjenjeni gospodin i njegov blog i svako mu poštovanje.gospodine idemo dalje!

investimire, nekolicina je to znala vjerovatno puno prije i iskoristila situaciju. pogledaj od kada su na (pogotovo) vlho ozbiljnije porasli prometi, a posljedično i cijena skoro pa točno do omjera 1:12 na sadašnju cijenu rivijere! a prethodno je podigli dvadesetak posto! no to je sad manje bitno.

sigurno i bitno je samo jedno: rivijera postaje novi blue chip na zadovoljstvo svih nas!

dali se u ponedeljak i dalje trguje sa sve tri dionice

oko 3000 zaposlenih godišnje vodilo se je i valjda primalo plaču kroz rivp.
rivp dao ponudu za Savudriju,nema svih izvješća.ima po mene tu još nejasnih
stvari da smo mogli razmišljati kao oni koji su tu odluku donjeli ali ovo je potpuno pragmatična odluka za njihov ali i naš kapital.sada če mi još biti lakše uložiti još nešto novaca u ovu dionicu ako če se još moći.

slažem se randolph i ovo je lijepa priča.

samo, miriše mi na manipulaciju. volio bih da se ovakve stvari ne dogadaju. jer sad je meni u korist, ali u sljeećih 5 puta neće biti, pa opet jednom hoće i tako ukrug. ista pravila za sve je bolje od divljeg zapada

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Naravno, trguje se sa sve tri.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

http://www.vecernji.hr/kompanije-i-trzista/bio-sam-optimist-ali-u-turizmu-su-isti-problemi-kao-prije-20-godina-947525

slijedi nam precesija

Lijep govor i najava dividende 🙂 Zadnji odlomak je logičan kao prilika da se pritisne Vladu da razmisli o PDV-u.

Glavna skupština 20.8.2014

http://www.valamar-grupa.com/prva.aspx?stranica=1077&pid=19&dir=2014/Glavna%20skup%C5%A1tina%2020.8.2014

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Dobit u 2013. je bila 40.057.118,57, konačno kad je VLHO počeo raditi ko veliki evo nam pripajanja…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

http://www.seebiz.eu/zagrebacka-burza-valamar-adria-holding-dobitnik-dana-snazan-rast-indeksa/ar-90662/ [seebiz.eu]
a to je prema procjeni KAPMG-a

nešto smo zastali…ovo mora do 210 kn

New Report

Close