VLHO (Valamar grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLHO (Valamar grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

očito je da iskrcavanje traje….ide se u HIMR i slične koji nose mnogo više nego je ovdje nekih max 10% rasta moguće (kod preračuna u RIVP).

Pozdrav, moje ime je Krešimir i dio sam upravljačkog tijela Udruge malih dioničara Valamara koja je nedavno osnovana. Ovim putem želim pozvati sve dioničare(VLHO, RIVP i KORF) da se učlane u udrugu radi ostvarenja zajedničkih ciljeva svih dioničara.
http://www.udruga-riviera-adria.com.hr/pristupnica/ – ovo je link službene stranice udruge na kojoj se nalazi pristupnica i svi kontakti vezani za samu udrugu.
Svi koji imaju nekakva pitanja mogu se slobodno javiti na pm.

Internet stranica udruge je u funkciji na linku
http://udruga-riviera-adria.com.hr

evo malo razmišljanja gradonačelnika Vlahušića(Dubrovnik) o Valamaru u Dubrovniku:

Vlahušić nije zadovoljan angažmanom tvrtke Valamar po pitanju ‘živosti’ Lapada.
– Kad prošećete Lapadom imate osjećaj kao da je veljača, a ne kolovoz. Nemate razlog ići tamo. Život grada preselio se u povijesnu jezgru, a u Lapadu nema ni glazbe ni ničega. Čak nema ni javne rasvjete do dijela hotelskih kuća. Lapadu nedostaju kvalitetni sadržaji. Mi javnu površinu imamo samo na šetnici, sve ostalo je privatno vlasništvo. Postoji trajni sukob jer vlasnici hotela i privatnog smještaja ne žele nikakve oblike zabave. Želimo zbivanja premjestiti na Batalu i u Lapad, a radimo na projektu da u ljetnim mjesecima na lapadskom stadionu napravimo veliku zabavnu arenu. Očekujemo da Županija izabere novog koncesionara za Uvalu Lapad, slijedi i obnova Kompasa, Mora, Neptuna – rekao je Vlahušić.

OSTVARENA DVA MILIJUNA NOĆENJA “S lapadskim hotelima smo u trajnom sukobu, a muzeji će raditi i po noći”

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Valamar se javio za hmst. Nisu ludi da si nabijaju cijenu prije kupovine. Za 3 god ce to sve bitno drugacije izgledat.

Vaš link …

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Ukupno na prodaji trenutno 422 komada. [emo_smijesak]

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

A sta bi sa propascu sezone? Vaš link …[/url]

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Poštovani,

ovakav omjer kupnje i prodaje na nekoj dionici, ja nikada, ali baš nikada nisam vidio… Nevjerovatno !

Nemam VLHO, dioničar sam KORF-a…

Srdačan pozdrav !

I eto dok gledamo omjer K/P… [emo_smijesak]

“Čim smo sletjeli odveli su nas u hotel Valamar, deset minuta udaljen od starog dijela grada, koji iznutra izgleda kao mjesto gdje bi odsjela Brangelina. Nazvati ovaj hotel predivnim ne bi bilo dovoljno”, započinje Jameela koja je između ostalog bila oduševljena i hranom koja je premašila njezina očekivanja.

Vaš link …

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Imam 500 komada ove dijonice i nemam pojma sto napravit. Da li ovo drzat ili prodat?

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Imam 500 komada ove dijonice i nemam pojma sto napravit. Da li ovo drzat ili prodat?

Ja kada ne znam koliko nešto vrijedi ili mi se neda računati onda to ne želim niti imati, opasno je, tako da bi na vašem mjestu prodao.

A osobno, imam VLHO i neću ga prodati po ovim cijenama.


Imam 500 komada ove dijonice i nemam pojma sto napravit. Da li ovo drzat ili prodat?

Ako se mirovinci uključe onda će vrijediti još i više, ako ne onda tko zna, jer u novoj firmi će 50% dionica imati mali dioničari, to je za fondove idealno, a sada kada će oni to kupovati ne znam…

Jel’ to trgovacki sud u ZGu odradio svoje? Jos se ceka rijecki?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

28.09.2009. kupio prvih 15 komada po 35kn, danas, 5 godina kasnije, ne mogu vjerovati da smo na 250kn, bilo je tu svega, od delistiranja, gledanja po oglasniku… Mislim da se ovakva prilika neće ponoviti u slijedećih par godina… Bilo kako bilo, lijep pozdrav svima i sretno!

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

New Report

Close