VLHO (Valamar grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLHO (Valamar grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.valamar-grupa.com/download.aspx?f=dokumenti&fajl=1077/2011/Obavijest%20o%20promjenama%20u%20Upravi%20dru%C5%A1tva%20Valamar%20grupa.pdf

Nije baš bitno ali nek se nađe…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

A kako ce utjecati Grcka kriza na turizam u Hrvata a samim time i na cijenu dionice?

Nije bolest sve što boli

ovdje sve miruje, neznam dali je netko primjetio, ali nestale su one tisućice na prodaji po 70 i par kuna, znači da je taj iskipao što je mislio, kupnja skoro duplo jača od prodaje samo je veliki spread i najviše kupnje je oko 5o kn, ti nalozi tu stoje već duže vrijeme…
uglavnom mislim da je dobra prilika skupljat ove turističke dionice na ovim razinama budući da se najavljuje sezona svih sezona….

ma kakav cash-r-a, 100% in

Taj netko ih je samo maknuo, a ne da su nestale u prodaji.

Točan odgovor je...

Podaci za 10.08.2011

8. VUKADIN ZVONIMIR 36.007 0,57 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA +1682

Taj dan protrgovano 2012 komada. Dan ranije 1394, bez promjena u TOP 10.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Podaci za 11.08.2011

8. VUKADIN ZVONIMIR 36.528 0,58 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA + 521

Taj dan protrgovano 982 komada.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Podaci za 12.08.2011

7. BRAJČIĆ SINIŠA 42.100 0,67 Osnovni račun SPLIT, HRVATSKA +500
8. VUKADIN ZVONIMIR 37.528 0,60 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA +1000

09.08.2011 protrgovano ukupno 2.040 kom.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Podaci za 16.08.2011

8. VUKADIN ZVONIMIR 37.844 0,60 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA + 316

10.08.2011 protrgovano ukupno 728 kom.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Lijepo je vidjet da netko skuplja nakon toliko vremena, samo da još preživimo ovih 8 i kusur tisuća komada od g. Perčina i to je to, a onda se možemo nadati da će dionica tokom 9. mj postati nešto popularnija kad se riješi sve oko KORFa i Rivijere Poreč!

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Lijepo je vidjet da netko skuplja nakon toliko vremena, samo da još preživimo ovih 8 i kusur tisuća komada od g. Perčina i to je to, a onda se možemo nadati da će dionica tokom 9. mj postati nešto popularnija kad se riješi sve oko KORFa i Rivijere Poreč!

A rezultati sezone još?

Točan odgovor je...

Kolega sa KORF-a je napisao veoma zanimljiv post na temi pa ga prenosim, a to zanimljiv mislim na način da ja na neke stvari nisam tako razmisljao, te mi je post kolege, ajmo reći pokazao da je stvari bolje gledati iz više kutova(pogotovo mislim na dio oko KORF-a, VLHO-a i EPIME koja ih je povezivala)…


A trenutnu vezu VLHO i KORF mislim da mogu dosta dobro objasniti razmatranjem u prilogu koje sam ranije sastavio za sebe (neke cijene nisu ažurirane od početka kolovoza). Ima jedan lijepi grafikon s vlasničkim odnosima. Obzirom na povijest dalo bi se još dosta više toga reći.

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Evo, nakon KORF i na VLHO poziv za glavnu skupstinu sa najzanimljivijim dijelom:

Clanak 19a Statuta Društva mijenja se u cijelosti i sada glasi:
(1) Ovlašcuje se Uprava Društva da jednokratno ili u više navrata izdavanjem novih dionica
poveca temeljni kapital Društva, ali najviše s iznosa od 62.956.360,00 (slovima: šezdeset i
dva milijuna devetsto pedeset i šest tisuca tristo šezdeset) kuna za iznos od 31.478.180,00
(slovima: trideset jedan milijun cetiristo sedamdeset osam tisuca sto osamdeset) kuna na iznos
od 94.434.540,00 (slovima: devedeset cetiri milijuna cetiristo trideset cetiri tisuce petsto
cetrdeset) kuna. Uprava je ovlaštena izdavati dionice za uloge u stvarima i pravima.
(2) Ovlast Upravi iz prethodnog stavka ovog clanka daje se na razdoblje do pet godina od
dana upisa u sudski registar izmjene Statuta kojom je dana ovlast.
(3) Uprava može izdavati nove dionice uz iskljucenje prava prvenstva upisa novih dionica
dionicarima Društva.

Vaš link

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

New Report

Close