VLHO (Valamar grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLHO (Valamar grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

mene kod ove dionice više brine što će se desiti kad se promjeni ugovor o upravljanju s korfom. ukoliko se naknada smanji ova dionica će vrijediti, pišem po sječanju, oko 0,4 korf-a ili oko 20kn minus popust za netranspanentnost. osim toga zašto bi se ovdje cijena digla? ima dovoljno malih koji prodaju i bit ce ih još dugo. uprava može rušit cijenu a nitko neće zagrist jako za ovu dionicu jer zna da uprava ima apsolutnu moč i minimalno poštenje da bi tu uložio ozbiljan novac. a možda je odluće napucati pa preprodati. na vama je izbor… [proud]

"Ko izgubi dobitak, dobije gubitak"


mene kod ove dionice više brine što će se desiti kad se promjeni ugovor o upravljanju s korfom. ukoliko se naknada smanji ova dionica će vrijediti, pišem po sječanju, oko 0,4 korf-a ili oko 20kn minus popust za netranspanentnost. osim toga zašto bi se ovdje cijena digla? ima dovoljno malih koji prodaju i bit ce ih još dugo. uprava može rušit cijenu a nitko neće zagrist jako za ovu dionicu jer zna da uprava ima apsolutnu moč i minimalno poštenje da bi tu uložio ozbiljan novac. a možda je odluće napucati pa preprodati. na vama je izbor… [proud]

upravo tako, svatko nek procijeni sam

Svaka dionica na ovoj Qurzi imala je sličnu sudbinu u ožujku, turizam je pokazao koliko nam nosi i
kakvo bi funkcioniranje države bilo bez tih novostvorenih vrijednosti. Koja je realna cijena VLHO u
svemu tome kroz slijedećih par mjeseci tek će se vidjeti, pa ove postove možemo dodatno izvući iz arhive pred slijedeću sezonu [wink] [wink]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!


Svaka dionica na ovoj Qurzi imala je sličnu sudbinu u ožujku, turizam je pokazao koliko nam nosi i
kakvo bi funkcioniranje države bilo bez tih novostvorenih vrijednosti. Koja je realna cijena VLHO u
svemu tome kroz slijedećih par mjeseci tek će se vidjeti, pa ove postove možemo dodatno izvući iz arhive pred slijedeću sezonu [wink] [wink]

Onda ćemo sigurno biti pametniji…a siguran sam i puno bogatiji!

osim toga zašto bi se ovdje cijena digla?

Mislim da si si sam odgovorio na ovo pitanje na 115 stranici …


neznam ali znam da imaju u vlasnistvu/upravljanju oko 44000 kreveta.
na cijeni od 30 kn tržišna kapitalizacija 189MKN.
to je oko 4300 kn po krevetu
znam da nije posve ispravna metoda vrijednovanja ali sam ovo napiso samo zato da se stvori slika koliko je dionica jeftina.

zadnje tri godine po više od 20Mkn dobiti.
p/B=0,27
P/S=0,25!! pazi turizam!
stvorena da izvlaci novce iz korf-a.
dividenda.

više nema dividende…

ostalo što je gore napisano stoji…
jedino se namece problem ko će napucati dionicu na preko 40??
daj bože da ode jer još imam dosta za prodati a ako ja dobijem svoj target kupcu zaista zelim sretan let. nisam od onih što žale za prodanim dionicama.
ja trenutno čekam na kupnji zato što vrijedi ali je čekam na 32 jer je crobex pregrijan..

"Ko izgubi dobitak, dobije gubitak"


više nema dividende…

ostalo što je gore napisano stoji…
jedino se namece problem ko će napucati dionicu na preko 40??
daj bože da ode jer još imam dosta za prodati a ako ja dobijem svoj target kupcu zaista zelim sretan let. nisam od onih što žale za prodanim dionicama.
ja trenutno čekam na kupnji zato što vrijedi ali je čekam na 32 jer je crobex pregrijan..

Ej stari…ti bi baš jeftino kupio!
Nebu išlo!


više nema dividende…

ostalo što je gore napisano stoji…
jedino se namece problem ko će napucati dionicu na preko 40??
daj bože da ode jer još imam dosta za prodati a ako ja dobijem svoj target kupcu zaista zelim sretan let. nisam od onih što žale za prodanim dionicama.
ja trenutno čekam na kupnji zato što vrijedi ali je čekam na 32 jer je crobex pregrijan..

crobex je sve samo ne pregrijan, o tome možemo pričati kad se približi do 3500, a do tada ima još prostora.

moja procjena je da do kraja godine ide do ili preko 2500, a onda sljedeće do tih 3500. naravno ukoliko svjetska ekonomska klima bude pozitivna.

tragedija crobexovog rasta od 1200 da današnjih razina jest da se vrlo mali broj ljudi uspio brutalno obogatiti (osim ivane, naravno), sad kad je svima jasno da nema povratka na 1200 jasno je da se može zaraditi samo ako ide gore……

i ići će gore.

Suncolovac, pusti, tko ne vidi da je kriza prošla, kupovat će kad mu u novinama bude pisalo da su dionice super. A onda ćemo mu mi prodati.

http://www.mint.hr/default.aspx?id=5435

Izvadak teksta:

S rezultatima za osam mjeseci odnosno blagim porastom noćenja od 0,2 posto u odnosu na lani (po prvim podacima Hrvatske turističke zajednice) Hrvatska se nalazi u klubu dvije do tri mediteranske zemlje koje su ove godine u plusu, kazao je Bajs.

Herbos d.d. - lider u zaštiti bilja sa više od 62. godine tradicije

i što nam to vrijedi??
pa mi smo sad u situaciji..
ma ne da mi se…
vidimo se na 28..

"Ko izgubi dobitak, dobije gubitak"

U kakvoj "situaciji"? I tko je "mi"? I zasto na 28?

Volio bih znat vise, pa ako ti se da, podijeli s nama. Skuzio sam po tvojim prethodnim postovima da puno znas i da si jako upucen u VLHO 🙂

New Report

Close