VLHO (Valamar grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLHO (Valamar grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

situacija je je.ena. državu vode idioti i mafija a turizam i dioničari sluze za potkusurivanje. ma imas po medijima svaki dan i zato sam rekao da mi se neda..
"mi" smo imaoci dionica
28 je odokativna procjena pada cijene. moze pasti na 30 a može i na 20 ali mislim da je 28 pošteno. nisam jako upučen ima tu ljudi koji puno više znaju samo neće da pišu [embarass]

"Ko izgubi dobitak, dobije gubitak"

Ok. Hvala 😉

Bogata kongresna jesen u Dubrovniku

by: Nike Labaš
Fri, Sep 18, 2009
Valamar

Iako jesen još nije ni počela, kongresna sezona u novootvorenom hotelu Valamar Lacroma Resort, već je počela. Nadolazeću sezonu otvorio je kongres stomatologa, koji je privukao tristotinjak sudionika iz 42 zemlje. Nakon stomatologa, najveći dubrovački kongresni i spa hotel bit će domaćin 39. godišnjem kongresu Europske udruge za bihevioralno-kongitivne terapije, koji se održava od 16. do 19. rujna i okuplja oko 800 sudionika iz cijeloga svijeta.

Do kraja godine održat će se još mnoštvo značajnih poslovnih skupova i ostalih događanja od kojih se posebno izdvajaju Generalna skupština AEHT (Europsko udruženje turističkih i ugostiteljskih škola) i Međunarodno natjecanje učenika turističke i ugostiteljske struke, koje će se održati od 17. do 22. studenoga i u Dubrovnik dovesti oko 800 učenika, profesora i ravnatelja iz četrdesetak europskih zemalja.

U listopadu nas također očekuju dva zanimljiva događanja s po tristotinjak sudionika – Europska konferencija međunarodnog udruženja trgovine u avio transportu (ISTAT) i MICE EUROPE 2009, najveća europska manifestacija koja okuplja sudionike iz cijele Europe zainteresirane za sklapanje novih poslova na tržištu kongresa, sastanaka, izložba i insentiva. Važno je naglasiti da u listopadu počinju i muški i ženski teniski turniri „Dubrovnik Open“ i „Jamnica Babin kuk Cup“, kojima je također domaćin kompanija Dubrovnik-Babin kuk.

Izvor: http://blog.valamar.com/valamar/bogata-kongresna-jesen-u-dubrovniku/

Herbos d.d. - lider u zaštiti bilja sa više od 62. godine tradicije

Nema još pravih investitora, al brzo će to planuti

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=e5398d09-1fe6-4132-b916-5b49fd806dc5


http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=e5398d09-1fe6-4132-b916-5b49fd806dc5

certifikat sam po sebi ništa ne znači, pogotovo ovi ISO

ja sam iz prve ruke posvjedočio izvrsnost gastronomije kod valamara, nikakav certifikat ne može predočiti svježi filetić od tune pred tobom spečen na žaru i serviran na tanjurić

mljac, rekao sam već nema hotela u hrvatskoj koji se u gastronomij može mjeriti sa valamarom NEMA

hm! vidim spušta se prodaja…

ma ljudi šalio sam se! ide ovo u roku tjedan dana na 45! [cool]

"Ko izgubi dobitak, dobije gubitak"

@Ujko

ccc… samo 45 ? A ova ti je prava šala [lol] [lol]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!



@Ujko

ccc… samo 45 ? A ova ti je prava šala [lol] [lol]

ja svoje ne prodajem ispod 100kn…a možda bum čekal i 200 kn…

ja dio svojih prodajem po 35,95. ostatak po dogovoru… [proud]

"Ko izgubi dobitak, dobije gubitak"


ja dio svojih prodajem po 35,95. ostatak po dogovoru… [proud]

haha…i nitko ne želi kupiti! Ili si ti udario po bidu!

ne ali se povlacim na kotu 36,5! opet se zelenimo a i ameri bi danas mogli potegnit …

"Ko izgubi dobitak, dobije gubitak"

New Report

Close