VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ode nam Viro polako ali sigurno [thumbsup]

meni više ne…[proud][cool]

evo sta sam napisao 5 postova gore. ide on polako samo za vece igrace nisu nalozi od 10 kom za kupiti pa cekaju strpljivo. zato kupnja vira ide uvjek poslje 2 h ovih dana

Školovana budala je veća budala od one neškolovane

Kupnja Cijena
35 1.381,00
26 1.380,00
15 1.375,02
8 1.372,05
12 1.372,01

Cijena Prodaja
1.419,00 49
1.420,00 66
1.430,00 20
1.431,00 10
1.439,90 13


evo sta sam napisao 5 postova gore. ide on polako samo za vece igrace nisu nalozi od 10 kom za kupiti pa cekaju strpljivo. zato kupnja vira ide uvjek poslje 2 h ovih dana

“Veliki igrači”, kako kažeš, su već unutra!!! Mene zanimaju mali, oni će podići cijenu kolega.[rolleyes]

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!

samo jedna rijeć fundamenti.[thumbsup]

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

gklemenc:

“ma o cemu se tu prica zasto viro raste. jednostavno zato sto ce FI biti najbolji od svih dionica s prihodom duplim od proslogodisnjeg. na ovoj cijeni je dokupljivat sitnica. tko ne misli tako netreba ulaziti uopce kad se zna koji sve poslovi cekaju ovu dionicu. sta mislite zasto cijena ide polako gore a cekaju se veci nalozi koji su odmah pojedeni.”

Nemojte samo citati zadnje postove, procitajte barem zadnjih 5 stranica pa komentirajte.

a sad malo ubiranja plodova…
neka, neka a mislio sam da će i prije tj. čim se pojavio 1405 na bidu – kao jučer malo po bidu i povoljnije kupnje što psihološki izgleda bolja kupnja za danas a zapravo je prilično iznad jučer.

Evo jedna štura, kratka analiza targeta za VIRO-R-A :

Ako pretpostavimo da će neto dobit vire za 2007 g. biti oko 170.000.000 do 200.000.000 kn, onda je jasno da bi EPS bio oko 120 kn…. E sad, ako je E/P od 15 za sektor prehrane, odnosno za tvornicu šećera s takvom perspektivom kakvu ima viro, puno, onda stvarno ne kužim ove naše investitore….

Valjda kužite što bi značio EPS od 120 kn za target od E/P 15……. [rolleyes][lol]

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!


.” Nemojte samo citati zadnje postove, procitajte barem zadnjih 5 stranica pa komentirajte.

kolega ja sam na viro forumu ovdje vec 2 god. procitajte vi zadnjih sto stranica postova. tu sam. samo mi se u zadnje vrijeme neda komentirati jer se nema sta

Školovana budala je veća budala od one neškolovane

evo poslije dugo vremena jedan k/p na zatvaranju.
ups sori…
brzo popravim

Bravooooo Vtroooooo !!!!

molio bih kometar, koliko je na ovoj dionici bitan parametar p/bv, jer je očita podcjenjenost sa p/e

http://www.njuskalo.hr/sve-ostalo/dionice-croatia-records-zagreb-ulaganje-oglas-15145379

gklemenc:
“kolega ja sam na viro forumu ovdje vec 2 god. procitajte vi zadnjih sto stranica postova. tu sam. samo mi se u zadnje vrijeme neda komentirati jer se nema sta”

Ocito ne uvazavate primjedbu, ali nema veze. I dalje mislim da ste napisali nesto sto je vec napisano.

vidim danas probijanje gornje granice bollingera, da li je to znak daljnjeg rasta ???

http://www.njuskalo.hr/sve-ostalo/dionice-croatia-records-zagreb-ulaganje-oglas-15145379

b,

molio bih kometar, koliko je na ovoj dionici bitan parametar p/bv, jer je očita podcjenjenost sa p/e

p/e ne znaci da je podcijenjena nego samo da stoji na cvrstim nogama i rijetka je dionica s takvim omjerom, naravno bila prije ovolike korekcije. sto se p/bv tice pa provjerite sa drugim dionicama u istom sektoru. iako p/b izgleda da je velik tako je sa svim dionicama na hr trzistu a sto se tice TA analize i probijanja boolingera (od kojeg se moze i odbiti,jel tako) tek to ne znaci na nasem trzistu nista. iako puno nisam rekao samo sam htio reci da na nasem trzistu ne postoji nikakvo pravilo osim onog kud turci tu i mali mujo

Školovana budala je veća budala od one neškolovane

New Report

Close