VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Može K/P?

To je nekakvo iskrcavanje ili….?


ukrcavanje![thumbsup]

dan je pametniji od noći

jel imate i vi transkaciju od 14500 po 1500kn. sta bi to bilo?

Školovana budala je veća budala od one neškolovane


jel imate i vi transkaciju od 14500 po 1500kn. sta bi to bilo?

Ja je imam na mostiću. Označeno mi je plavom bojom tak da ne znam što znači. Vjerojatno institucionalni promet, no dobro je da je bila op 1500 kn, barem znamo da ne bude ispod.

Toliko ima Robić. Možda je prodao/prebacio na d.o.o.

No respect

Moram priznat da meni nista ne pokazuje

Top ask CIJENA KOLIČINA
1.500,00 23
1.505,00 27
1.509,99 12
1.510,00 173
1.519,00 10
1.520,00 100
1.527,98 2
1.529,00 20
1.529,95 8
1.530,00 150

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]


Toliko ima Robić. Možda je prodao/prebacio na d.o.o.

Da, njegove su, samo neznam zašto to radi.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Viro postigao dogovor s proizvođačima šećerne repe

Viro tvornica šećera i Udruga proizvođača šećerne repe Virovitičko-podravske županije postigli su dogovor o ugovaranju proizvodnje šećerne repe za 2008., objavili su iz Vira. Kako bi osigurao proizvodnju šećerne repe sukladnu propisima u Europskoj uniji Viro će omogućiti kreditiranje proizvođača suvremenim i originalnim pesticidima, a ostale repromaterijale osigurat će po povoljnim uvjetima – mineralno gnojivo sa 6 posto rabata na tvorničku cijenu i originalne pesticide sa 50 posto rabata.
Šećerana će proizvođačima isplatiti i stimulaciju u iznosu od 15 kn/t šećerne repe, navodi se u priopćenju.
Viro podržava napore Udruge da u pregovorima s Ministarstvom poljoprivrede, šumarstva i vodnog gospodarstva ishodi povećanje poticaja na 4.500 kuna po hektaru, imajući u vidu zahtjevnost proizvodnje šećerne repe u odnosu na druge kulture te nesrazmjer u poticajima, kao i činjenicu da je šećer od šećerne repe najznačajniji hrvatski izvozni proizvod s godišnjim izvozom većim od 200 milijuna američkih dolara, kazao je Damir Barić, predsjednik Uprave Vira.
Zbog zabrinutosti proizvođača za šećernu repu koja zbog loših vremenskih uvjeta još nije izvađena iz zemlje, Viro je podnio zahtjev Ministarstvu poljoprivrede za produženjem roka za podnošenje zahtjeva za poticaje te odlučio pomoći proizvođačima angažiranjem dodatnih kombajna iz Slovenije i Mađarske za vađenje repe.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Sukladno članku 105. stavku 5. Zakona o tržištu vrijednosnih papira, kao član Nadzornog odbora VIRO Tvornice šećera d.d. Virovitica, ovim putem dajem obavijest o otpuštanju 14.500 (četrnaesttisućapetstotina) dionica VIRO Tvornice šećera d.d. Virovitica kojih sam imatelj.

Otpuštanje dionica izvršeno je danas, putem tržišta Zagrebačke burze d.d.

Otpuštenih 14.500 dionica predstavlja 1,0457 % ukupnog temeljnog kapitala društva i ukupnog broja glasova u Glavnoj skupštini društva.

Nakon navedenog otpuštanja nemam više dionica društva VIRO Tvornica šećera d.d. Virovitica.

DRAŽEN ROBIĆ

No respect

kako ovo prodavanje od robica da tumacim i ko je kupio 14500 dionica fond ili neka banka cijena je na starom nakon prodaje i moze li mi neko staviti listu prvih10 hvala

BLOK TRANSAKCIJA
Robić prodajom dionica Vira prikupio 21,75 mln kuna
Autor/izvor: SEEbiz

Član Nadzornog odbora virovitičke tvornice šećera Vira, Dražen Robić, je danas putem tržišta Zagrebačke burze, i to blok transakcijom, prodao svih 14.500 dionica Vira koje je imao u vlasništvu, stoji u obavijesti objavljenoj na ZSE
Ovih 14.500 dionica predstavlja 1,0457 posto ukupnog temeljnog kapitala Vira. Prodaja je izvršena u dvije transakcije po cijeni od 1500 kuna, čime je Robić pokupio 21,75 milijuna kuna.

Robić je, ipak, u suvlasništvu Vira ostao preko tvrtke Robić d.o.o. koja je sa 32,42-postotnim vlasničkom udjelom drugi po veličini dioničar virovitičke šećerane.

Ova prodaja dionica je samo nastavak trend prikupljanja kapitala dosad dvaju najvećih pojedinačnih dioničara virovitičke šećerane, Robića i njegovog partnera Marinka Zadre, za ulaganje u njihovu pivovaru Uniline u BiH.

Roba zgrnuo 25 miljki aaaa,a koji ce mu to,zar mu piva lose ide.Bez panike vidjet cemo ovih dana mora biti nekih vijesti,ajmo tam iz Virovitice daj se mal raspitajte jel to u vezi sladorane,sto se dogadja…

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

da sam ja prije napisao tak bi prije i vijesti dosle,ipak je piva u igri[proud] a nisam uopce procitao vijesti nego Borisk-a odmoderirali.Ah kak se samom sebi divim sto sam pametan[cool]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

New Report

Close