VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Roba zgrnuo 25 miljki aaaa,a koji ce mu to,zar mu piva lose ide.Bez panike vidjet cemo ovih dana mora biti nekih vijesti,ajmo tam iz Virovitice daj se mal raspitajte jel to u vezi sladorane,sto se dogadja…

wiking..složio bih se s tobom…problem je izgleda u Prima pivu…ne ide to…eto šta se dogodi kad čovjek povuče pogrešan poslovni potez…sve prokocka

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "


wiking: ” Roba zgrnuo 25 miljki aaaa,a koji ce mu to,zar mu piva lose ide.Bez panike vidjet cemo ovih dana mora biti nekih vijesti,ajmo tam iz Virovitice daj se mal raspitajte jel to u vezi sladorane,sto se dogadja… ” wiking..složio bih se s tobom…problem je izgleda u Prima pivu…ne ide to…eto šta se dogodi kad čovjek povuče pogrešan poslovni potez…sve prokocka

ali barem se može piškicom tješiti [censored]

ako je netko kupio 14500 po 1500 ne vjerujem da ce mu se bas svidati pad dionice. vidjet cemo za par dana tko je kupio na sdau

Školovana budala je veća budala od one neškolovane


ako je netko kupio 14500 po 1500 ne vjerujem da ce mu se bas svidati pad dionice. vidjet cemo za par dana tko je kupio na sdau

ja gorim od zelje za tim podatkom[smiley],jos 3 dana cekanja[undecid].Mirovinci su svi unutra osim od Erstea,takvu moc za kupnjom bi mogao samo on imat

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


Roba zgrnuo 25 miljki aaaa,a koji ce mu to,zar mu piva lose ide.Bez panike vidjet cemo ovih dana mora biti nekih vijesti,ajmo tam iz Virovitice daj se mal raspitajte jel to u vezi sladorane,sto se dogadja…

Kao sto sam rekao u ranijem postu. Prima Pivo nestoji dobro , MB pivo….u teskoj banani a kud i kamo jaci vlasnik i kvalitetnija piva…
Nebih se cudio da spasava Pivovaru. no ak cita ovaj forum , moj savjet….Zatvori i prodaj …jeftinije je…[thumbsup]
Danas u vecernjem clanak o VIRO-u
http://www.vecernji.hr/home/manager/2975550/index.do

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

nema ništa loše u prodaji osobnih dionica gosp. robića. ako je od vira stvorio uspješnu firmu neka tim profitom otvori neko novo radno mjesto u hr.
baš me zanima dali imamo ovdje na forumu ulagače još iz vremena viro-ipo.
rado bi ponovo uložila u neku tvrtku kojoj je na čelu dokazano uspješni poduzetnik . kupci 14 500 dionica znaju što su kupili.

Što je s Coca colom i ugovorom…nije li to trebalo biti rješeno sredinom 12-og mjeseca?

Robizg

onak laicki razmisljam i mozda se trziste i malo spustilo zbog Vira ako je puno fondova pokupilo dionice Vira pa im sad treba malo kesa[huh]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

čitam uokolo kako naša narodna psihologija sada kupuje aranžmane za skijanje i božićne poklone na račun svojih portfelja.
uostalom nitko nije kupio tolike dionice vira zbog toga što mu je robić lijep i drag već zbog profita koji očekuje na toj RA.
prema tome ako je dobra njemu , meni je još bolje.

Bok ljudi. Zanima me samo jedna logicka stvar : zasto Roba (gazda) prodao tolike dionice taman prije sklapanja velikog ugovora sa Coca.colom , kada bi dionica trebala ici dosta gore ??? Znam da u kapitalnom svijetu logika li nema logike.[undecid]


Bok ljudi. Zanima me samo jedna logicka stvar : zasto Roba (gazda) prodao tolike dionice taman prije sklapanja velikog ugovora sa Coca.colom , kada bi dionica trebala ici dosta gore ??? Znam da u kapitalnom svijetu logika li nema logike.[undecid]

Znas da ti nekad 100 evra sad znaci vise nego 1000 za 6 mjeseci!!!!!
ak je Prima u banani ( a po mojim saznanjima je ) treba joj mozda nekaj para pa je ovak najbezbolnije za njega
Dosta su para u Primi potrošili na reklamu a prodaja nije bog zna kakva.
Ja bih rekao da je to razlog!
Naravno pod pretpostavkom da nije prebacio na Robić d.o.o.
[wink]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

VIRO-R-A 18.12.
1. EOS-Z d.o.o. 465,483
2. ROBIĆ d.o.o. 449,600
3. SG-SB d.d./ALLIANZ ZB d.o.o. za AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 53,203 [color=blue]+221 [/color]
4. HYPO ALPE-ADRIA BANK d.d./PBZ CROATIA OSIGURANJE d.d. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 41,181 up
5. SG-SB d.d./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM MIROVINSKIM FONDOM d.o.o. ZA RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 41,050 [color=blue]-250 [/color] down
6. ZADRO MARINKO 34,417
7. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA d.d. 16,387
8. HPB d.d. 12,975 up
9. PBZ d.d. 12,306 in
10. ZAGREBAČKA BANKA d.d. 12,106

Ona jučer transakcija kojom je Robić izašao je bila ugovorna preknjižba. Novi igrač u TOP10 nam je PBZ banka. Ne skrbnički račun, nego osnovni račun banke.

New Report

Close