VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nebi ga pokazali vec sad. kao prvo proslo je 14500. tek ce se vidjeti za 2 dana. ovo sto je doslo je od veceg trgovanja u cet ili petak

Školovana budala je veća budala od one neškolovane


nebi ga pokazali vec sad. kao prvo proslo je 14500. tek ce se vidjeti za 2 dana. ovo sto je doslo je od veceg trgovanja u cet ili petak

daaaaaa a gdje je onda gospodin Robic u 10 ak nisu prikazali sada[huh]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


Bok ljudi. Zanima me samo jedna logicka stvar : zasto Roba (gazda) prodao tolike dionice taman prije sklapanja velikog ugovora sa Coca.colom , kada bi dionica trebala ici dosta gore ??? Znam da u kapitalnom svijetu logika li nema logike.[undecid]

sto se tice robica, i mene je to isto zaintrigiralo ali kad gledas on pokusava s tom lovom samo spasit firmu sa dodatnim kaptalom. ionako je u viru sa ROBIĆ d.o.o. 449,600. tako da bas i ne vidim neki gubitak s njegove strane. naravno u viru[thumbsup]

Školovana budala je veća budala od one neškolovane


gklemenc: ” nebi ga pokazali vec sad. kao prvo proslo je 14500. tek ce se vidjeti za 2 dana. ovo sto je doslo je od veceg trgovanja u cet ili petak ” daaaaaa a gdje je onda gospodin Robic u 10 ak nisu prikazali sada[huh]

iskreno nemam pojma. to me bas cudi.

Školovana budala je veća budala od one neškolovane

wiking:

gklemenc: ” nebi ga pokazali vec sad. kao prvo proslo je 14500. tek ce se vidjeti za 2 dana. ovo sto je doslo je od veceg trgovanja u cet ili petak ” daaaaaa a gdje je onda gospodin Robic u 10 ak nisu prikazali sada[huh]

iskreno nemam pojma. to me bas cudi.

KAd se radi o ugovornoj preknjižbi, novo stanje je vidljivo već idući dan…

Robić je izgleda dio prodao (ili založio) kod PBZ-a, a dio negdje drugdje…. who cares? … idemo dalje! 🙂

wiking:

Roba zgrnuo 25 miljki aaaa,a koji ce mu to,zar mu piva lose ide.Bez panike vidjet cemo ovih dana mora biti nekih vijesti,ajmo tam iz Virovitice daj se mal raspitajte jel to u vezi sladorane,sto se dogadja…

Kao sto sam rekao u ranijem postu. Prima Pivo nestoji dobro , MB pivo….u teskoj banani a kud i kamo jaci vlasnik i kvalitetnija piva…
Nebih se cudio da spasava Pivovaru. no ak cita ovaj forum , moj savjet….Zatvori i prodaj …jeftinije je…[thumbsup]
Danas u vecernjem clanak o VIRO-u
http://www.vecernji.hr/home/manager/2975550/index.do


Ljudi, što ste svi tako malodušni. Umjesto da vam je drago da netko pokušava vratiti bar dio pivarske industrije u hrvatske ruke vi svi strahujete što će biti s njegovim parama. Kad bi svi bili takvi nikad ništa od posla. Pivo se ne može stvoriti preko noći. Ono ipak traži marketing,kafiće i dr. Ipak treba proći vremena da se uđe na tržište. Marža u pivarsko industriji je velika i tu s malim prometom je moguće pokriti svoje poslovanje. Predlažem Robiću da kupi Velebitsko pivo. Vjerujem da bi to bio dobar potez.

iskreno ja sam u ovoj firmi sa 70% svog kapitala jer vjerujem u nju i tesko da bi me tko mogao drukcije uvjeriti. samo polako. nista neide preko noci. ako se gleda virin kontinuitet to je jedna ozbiljna dionica sa 100% rastom godisnje a mislim i da ce tako nastaviti. svi financiski pokazatelji su genijalni. pa nije ovo valjda enron[wink]

Školovana budala je veća budala od one neškolovane

mogli ste primjetiti da su išle dvije bloktransakcije
jedna na 8000 komada, a druga 6500

SKORa-M-A[color=blue][/color]

S,

mogli ste primjetiti da su išle dvije bloktransakcije jedna na 8000 komada, a druga 6500

davno smo to prodiskutirali

Školovana budala je veća budala od one neškolovane

caccone:

wiking:

Roba zgrnuo 25 miljki aaaa,a koji ce mu to,zar mu piva lose ide.Bez panike vidjet cemo ovih dana mora biti nekih vijesti,ajmo tam iz Virovitice daj se mal raspitajte jel to u vezi sladorane,sto se dogadja…

Kao sto sam rekao u ranijem postu. Prima Pivo nestoji dobro , MB pivo….u teskoj banani a kud i kamo jaci vlasnik i kvalitetnija piva…
Nebih se cudio da spasava Pivovaru. no ak cita ovaj forum , moj savjet….Zatvori i prodaj …jeftinije je…[thumbsup]
Danas u vecernjem clanak o VIRO-u
http://www.vecernji.hr/home/manager/2975550/index.do

Ljudi, što ste svi tako malodušni. Umjesto da vam je drago da netko pokušava vratiti bar dio pivarske industrije u hrvatske ruke vi svi strahujete što će biti s njegovim parama. Kad bi svi bili takvi nikad ništa od posla. Pivo se ne može stvoriti preko noći. Ono ipak traži marketing,kafiće i dr. Ipak treba proći vremena da se uđe na tržište. Marža u pivarsko industriji je velika i tu s malim prometom je moguće pokriti svoje poslovanje. Predlažem Robiću da kupi Velebitsko pivo. Vjerujem da bi to bio dobar potez.

sumnjam da ce napraviti nesto sa tom pivom kolko god on to gurao.Tu su 2 najjace domace pivovare i ljudi kad se jednom naviknu nema toga da se promjeni.Mladi ionako vole piti ono sto je in kao bavaria,heineken….A za one pliceg djepa ima pive kolko hoces po getrou,konzumu takoreci no name odnosno rade ih osjecka…tak da je to trziste zasiceno.Prije bih kak si ti rekao Velebitsko koje je jako kvalitetno ili cak niksicko,je da je iz CG al dobro jeee

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

S koraMA:

mogli ste primjetiti da su išle dvije bloktransakcije jedna na 8000 komada, a druga 6500

davno smo to prodiskutirali

mislio sam na postavljeno pitanje, kko pbz ima 12k kom a blok je bio 14k, pa sam htio prikazati da je možda pbz uzeo 8k, a neko drugi 6,5k

SKORa-M-A[color=blue][/color]

@wiking
Upravo tako—-
MB Pivo je neopisivo jaca pivovara sa puno kvalitetnijom pivom pa nis od nje….odnosno nacuo sam da je preuzima jedna strana pivara
tako da Prima nema neke sanse , zuja i karlovacko su podjelile trziste
……………………………………………………………………………………………………………………
ma sve je to nebitno……ajmo mi sutra jos rast [pray]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

New Report

Close